Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

34 UK 7537 Plakalı Kamyonet- Kasıtlı Cana Kastetmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gün geçmiyor ki bir magandalık, bir şerefsizlik, bir eşkiyalık yaşanmasın. Makasçı Polo'nun ardından sosyal ağlarda karşıma çıkan video. Çok ağır küfürler ediyorum hem şoföre hem de yanda oturan öküze.

Arkadaşlar sizlerden tek ricam bu konuya şöyle döveceksin, böyle yapacaksın gibi mesajlar bırakmak yerine elinizden geldiğince bu videoyu paylaşmak ve verilen telefon numarasını arayıp şikayet etmek. İnşaAllah resmi kurumların birisine gider de mübarek Ramazan ayında bir şehir teröristinden daha kurtuluruz.

Dipnot : Sinir harbinden anlatım bozukluğu içeren bir konu başlığı atmışım. Forum yetkilileri düzeltirse sevinirim.
    Mitoqondri ve Kerem Akın bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Bu kadar tırsak olmayın lan %100 haklısın bide. Sen buna geri vites yaparsan yarın bi gün başka motorcuyada aynısını yapacaktır, kafanda hayvan gibi kask var, en fazla karnına bi kaç darbe alırsın ama senin indirdiğin bir kafa, onun o olmayan beyninde yer edecektir "motorculara bulaşmayayım" diye. Bunuda yapamadıysan görüntülerle kasten adam öldürmeye teşebbüsten dava açabilirsin. Bişey çıkmasa bile az önceki "motorculara bulaşmayayım" algısı yine onun o beyninde yer edecektir. Gelip burda "bono boylo yoptolor" diye ağlamanın kimseye faydası yok.
    ingilizceci, Panashira, snappy x ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Yanımızda bi elektro-shock cihazı bulundurmak farz oldu. Nefs-i müdafaa dalgasına cezası da olmaz, zaten öldürmüyo.
    KaanD bunu beğendi.

Alıntı provaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar tırsak olmayın lan %100 haklısın bide. Sen buna geri vites yaparsan yarın bi gün başka motorcuyada aynısını yapacaktır, kafanda hayvan gibi kask var, en fazla karnına bi kaç darbe alırsın ama senin indirdiğin bir kafa, onun o olmayan beyninde yer edecektir "motorculara bulaşmayayım" diye. Bunuda yapamadıysan görüntülerle kasten adam öldürmeye teşebbüsten dava açabilirsin. Bişey çıkmasa bile az önceki "motorculara bulaşmayayım" algısı yine onun o beyninde yer edecektir. Gelip burda "bono boylo yoptolor" diye ağlamanın kimseye faydası yok.
    Sakin ol şampiyon. "bono boylo yoptolor" diye burda ağlayan birisi yok zira olay benim başıma değil başka bir motorcu arkadaşın başına gelmiş. Ben de hepimizi ilgilendirdiği için buraya koydum. Zahmet edip okusaydın anlardın sosyal medyada karşıma çıktığını.

Çok uygun bir kullanıcı adı seçmişsiniz kendinize tebrikler. Her adam senin gibi sorununu kavga ile halletmeye kalksa memlekette dövüşten kavgadan trafik seyir etmez.
    Mitoqondri, Bune, Utided ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    lan ne yapmış abi :s mükemmel fırsatı elinden kaçırmış ya:( kask ekipman var. kamera kayıtları mevcut ne kaçıyorsun göm bi tane kafayı aklı başına gelsin dürzülerin lan sövecemde zor tutuyom kendimi keşke gazlamasaymış ya:s

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Adam levye, bıçak, silah çıkarınca. Bonom koskom vordo dememek için kaçmak daha mantıklı. Bunları geçtim insanlar konuşarak anlaşır. Dayak çözüm değil.
    Mitoqondri, Sokollu, Bune ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 600F(2013)
    Yalnış anlamayın beni fakat her bu tarz birşey yapana kafa atmaya kalkarsan bir gün birine kafa atarken alt taraftan hayati organlarına bıçağı yersin kafan kaçar bir başka tarafa her bu şekilde yapana kafa atmak da çözüm değil ne yazık ki türkiye de he burada atılabilirmiş o başka fakat kimse bu tarz ( or.. cocuklarına ) bulaşmak istemez arkadaş iş çıkışı evine gitmeye çalışıyor bir an önce belki oruçlu bunaldı ve uğraşmak istemedi buraya yazmasıda gayet güzel böyle herifler çok kişi tarafından şikayet edilirse hakkında birşey yapılmasıda okadar kesin olur burada ağlamanın faydası yok tarzı yorumunuza hitaben yazdım bunları yalnışım veya size karşı bir argo kelime kullandıysam anlamadan özür diliyorum fakat dile getirmek istedim bunları.
    Kerem Akın ve Sokollu bunu beğendiler.

Yahu kamyonetteki sığırdan daha çok sinir ettiniz beni aq

İlk konuya ne yazmışım ;

Arkadaşlar sizlerden tek ricam bu konuya şöyle döveceksin, böyle yapacaksın gibi mesajlar bırakmak yerine elinizden geldiğince bu videoyu paylaşmak ve verilen telefon numarasını arayıp şikayet etmek. İnşaAllah resmi kurumların birisine gider de mübarek Ramazan ayında bir şehir teröristinden daha kurtuluruz.

Hala şöyle yapardım böyle döverdim diyenler var. Ulan ne kadar delikanlısınız binin motora istanbul'da günde 10 tane böyle adam yakalar sizi madem fırsat olarak görüyorsunuz
    svgblg ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol şampiyon. "bono boylo yoptolor" diye burda ağlayan birisi yok zira olay benim başıma değil başka bir motorcu arkadaşın başına gelmiş. Ben de hepimizi ilgilendirdiği için buraya koydum. Zahmet edip okusaydın anlardın sosyal medyada karşıma çıktığını.

Çok uygun bir kullanıcı adı seçmişsiniz kendinize tebrikler. Her adam senin gibi sorununu kavga ile halletmeye kalksa memlekette dövüşten kavgadan trafik seyir etmez.
    Nickimin anlamı bir oyun skill'idir. Senin bahsettiğin "provoke" güzel kardeşim.

Edit: ben direk adama kafa atın demiyorum zaten, geri vites yapmaktan bahsediyorum. Kafa atmak iş o raddeye gelince yapılacak şey. Ordaki arkadaş haklı olmasına rağmen pasif bir görüntü çizmiş ve ben karşıdaki hanzonun kafasında oluşacak "motorcu" profilinden bahsediyorum.

Nickimin anlamı bir oyun skill'idir. Senin bahsettiğin "provoke" güzel kardeşim.

Edit: ben direk adama kafa atın demiyorum zaten, geri vites yapmaktan bahsediyorum. Kafa atmak iş o raddeye gelince yapılacak şey. Ordaki arkadaş haklı olmasına rağmen pasif bir görüntü çizmiş ve ben karşıdaki hanzonun kafasında oluşacak "motorcu" profilinden bahsediyorum.
    İngilizce eğitimi için teşekkürler.

Ben de diyorum ki adam kavga etmek zorunda mı ? Şoförün indiğini görünce gaza asılmadı da iki kişiye birer yumruk attı, sonra da hırpalandı diyelim. Ne olacak ?

Geçen gün makas atan mavi araç o kadar çok paylaşıldı ki adam çıkıp özür dilemek zorunda kaldı televizyonda haber kanallarına bile çıktı video.

Hangisi daha etkili ? Döverek İstanbul'da adam mı düzelteceksin ?
    melgklay, audioslave ve Kerem Akın bunu beğendiler.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Ümraniye canpark önü Alemdağ caddesi... Bu tür adamlar bi bana denk gelmiyor. Açıkcası ben videodaki arkadaş kadar sabırlı olmazdım. Hele hele ümraniyede yaşayan biri olarak o kamyonu onların başına yıkardım

Geçen önüme aniden bir toyota kırdı yanaştım yanına "kardeşim körmüsün görmüyorsun" dedim. Araça bir baktık 5 kişi oturuyor hemde hanzo ) Arkadaş dedi olm manyakmısın sen.

Öyle böyle kesinlikle bu adamlara alttan almamak lazım hanzo her yerde hanzo.

Evde abimin zor durumlar için verdiği biber gazı var artık yanıma almayı ciddi ciddi düşünüyorum.Birde elektroşok cihazım var ama o fazla olur sanırım.

İstanbul artık medeniyetten uzak bir şehir oldu. Korkuyorum bir pompalı ile alacak canımızı diye. Haa korkuyorum dediysekte herşeyide sineye çekecek değiliz.1 saatlik yolda ne hayvanlarla uğraşıyoruz içimize ata ata zararı kendımıze veriyoruz. Şiddete şiddetle karşılık vermesek bile en azından bir çift okkalı küfürü veya bir lafı hak ediyor bu insanlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngilizce eğitimi için teşekkürler.

Ben de diyorum ki adam kavga etmek zorunda mı ? Şoförün indiğini görünce gaza asılmadı da iki kişiye birer yumruk attı, sonra da hırpalandı diyelim. Ne olacak ?

Geçen gün makas atan mavi araç o kadar çok paylaşıldı ki adam çıkıp özür dilemek zorunda kaldı televizyonda haber kanallarına bile çıktı video.

Hangisi daha etkili ? Döverek İstanbul'da adam mı düzelteceksin ?
    İngilizce eğitimi? torbacının numarasını versene neden bahsettiğini anlayamıyorum çünkü.

İngilizce eğitimi? torbacının numarasını versene neden bahsettiğini anlayamıyorum çünkü.
    Senin gibi kalın kafalı adamlarla aynı ülkede motosiklet sürdüğüm yetmiyor, bir de 4 tekerli araçların yaptığı holiganlığı duyurmak için açtığım konuda boş boş yaptığın yorumlarına cevap yazmak zorunda kalıyorum.

Sen karşına çıkan adamlara karşı "nick"inde kullandığın gibi "skill" at tamam.

Forum yetkilileri şu gereksiz yorumları silse de konunun özüne dönebilsek.
    Kerem Akın ve mozgur bunu beğendiler.

O nasıl bir öne kırma ya, insan çileden çıkar can havliyle kendini kaybeder tepki gösterir, ama gel gelelim dövse de sovse de yine sonunda kendi zararli cikar. Hayir 2 kisi olmanin rehavetiyle birde laf vuruyor. Nasil insan ya bunlar eğitimsiz cahil çobanlarla dolu memleket. hayır düşünüyorum 10 saniye sonra zaten önüne gececeksin motorun, toplamda zaman kaybın taş çatlasa 20 saniye, onu da ileride trafikte ışıkta bilmem nede yeniden kaybedecektin zaten. Bir insanın hayatına kastetmek düşürüp yaralamak bu kadar mı kolay? Kendince acelesi vardı bişeyler yetistiriyordu, önune atladığı katili olabileceği insanın hayatı 20 saniyesi kadar değerli adamın. Allaha emanet yaşıyoruz, topyekün terketmek vardı şu ülkeyi.
    melgklay, KaanD ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu hani filmlerde falan görüyoruz ya böyle eve falan atıyorlar anında etraf gaz dolup göz gözü görmüyor hani diyorum öyle bir şey ya da biber gazı falan lazım abi açık camdan içeri yuvarlayıp, sıkıp sonra konusacaksin. Kameralı arkadaşlardan rica ediyorum bir gün böyle birşey yapıp yayinlayinda icimizin yağları erisin.

Ayrıca hanzo hanzodur kardeş onlar laftan anlamaz.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Muhabbetinize hayran kaldım valla Bir tavsiyem var size. Motosiklet aslında zevk aracıdır. Zevkinizi almaya çalışın , ve her yanlış yapana kabadayılık yapma yerine , sizin görmediğiniz bir kasis var sayın, es geçin gidin yolunuza. sonu yok emin ol bu işlerin .

Burada da birbirinizi kırmaya agresifleşmeye bence gerek yok .
    melgklay bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    İyi güzel diyon da; şehir içinde öküze denk gelince keyfinin kaçmaması için aşırı geniş olman lazım. Başkasını bilmem de ben olamam şahsen.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Dediğim kadar geniş olamıyorum tabiki bende ama en aza indirgemekte faydamıza olur .

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Gördüğüm en bariz cana kastlardan biri. Şükür size bir şey olmamış. Bu adamlarla uğraşılmaz. Şikayet etmeniz en doğrusu. Sabrınız için tebrik ederim.

arslan0770 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ESD//Honda Cbf 600 SA//Kinetic Nova
    artist herifler sizin façanızı her türlü aşağı alırız ama işte delikalınlılığımızı efendiliğimizi bozmadan idare etmeye sabr etmeye çalışıyoruz.....birimizin karşısına bu şekilde ağzıyla burnunun yeri değiştirlmek için fırsat bekleyen hanzolar çıkar,kiminin karşısına ölmeyi unutmuş vursan bi tane daha yumrugun rüzgarıyla ölecek yaşlı ihtiyar........sabr kardeşlerim idare edecez

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)