Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayram tatili için gezi ve kamp düşüncesi ve tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Merhabalar Arkadaşlar.
    ilk başta otel düşündüm. lakin fiyatları görünce vazcaydım. bayram diye x4 fiyat olmuş malesef
    bende kız arkadaşım ile birlikte çadır kurup kamp yapmaya karar verdim.
    onun benle birlikte motorda uzun yol yapmaya hevesi çok. şuanda aldığım motorda ikimizide yormaz diye düşünüyorum.
    nasipse perşembe sabahın ilk saatlerinde çıkıp bir yere yerleşmek var aklımızda. pazarda geri döneceğiz. yani 3 gece kalacağımız güzel bir kamp alanı lazım bizlere.

kalkış rotası istanbul/sancaktepe

hedef rota ( belirsiz )
    şuan sizin fikirleriniz ile bir şeyler kararlaştıracağım.

Düşüncemde balıkesir/çanakkale gibi rotalar var. lakin bu değişebilir tavsiyenize göre.
    fiyat olarak en uygun ve tatmin edici bir yer arıyorum. barzolar olmayan tabi

amaç;DENİZE GİRMEK,MOTOR İLE GEZMEK,MANGAL YAKIP KEYİF ALMAK.
    bunların 3ünün bir arada olduğu bir tavsiye bekliyorum.

teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    olımpos olımpos... off ne güzeldir şimdi orası, çok özledim çok
    hamzasimsek ve potasyum bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    trakya tarafından çanakkale ve balıkesirle çanakkale arasını karış karış gezmek kazdağları keşfedilmeye aç tavsiye ederim özellikle köylülerle tanışıp sohbet edin acım abi deyin gerisi mutlu son

bu arada olimposta olur orman içine kamp veya otantik ahşap evler ama tam mevsimi çok kalabalık olacaktır...

Ben de bayramdan sonraki hafta için bir rota düşünüyorum. Sanırım istanbul gelibolu gökçeada assos olacak. Araya bozcaadayı da ekleyebilirim. takipteyim

Bandirma/Erdek kapidag bolgesini tavsiye ederim. Dag koylerini sahilden dolasarak gezebilirsin. Hem abarti uzak degil, hem hala asiri populer olmamis cennet.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    geliboluda kabatepe feribot iskelesinin yanında bir camping var orasının güzel olduğunu biliyorum, bence ilk günü orda geçirin.
    ardından çanakkaleye geçip geyikli-assos-ayvalık yaparak ayvalıkta çamlık campingte kalabilirsiniz (burası güzel yerdir)

Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bandirma/Erdek kapidag bolgesini tavsiye ederim. Dag koylerini sahilden dolasarak gezebilirsin. Hem abarti uzak degil, hem hala asiri populer olmamis cennet.
    erdek çok güzel ama orda altınızda cross motor yoksa kapıdağ yarımadasını gezmek çok büyük eziyettir. ancak ocaklar, narlı, turanköy gibi yerlere asfalt ile ulaşım var.. kısacası ben ettim siz etmeyin

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    azmakbaşı kamping. Didim Akbükte. Giderken deniz ayakkabısı al. Deniz akbükte taşlı ama güzel yer. Sonrası sana kalmış

Motosikleti
    mondial rx3i
    Valla bende persembe manavgat moto festivaline gidesim var kiz arkadadimla. Bakalim planlar planlar planlar..

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    arkadaşlar gezmemiş gitmemiş arkadaşlar için bursa iznik motor kamp aşk şehri offf offf

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bizde bir kamp düşünüyoruz bayrama olimpos olacak galiba ama bakalım.
    afyonlu003 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde bir kamp düşünüyoruz bayrama olimpos olacak galiba ama bakalım.
    mustafa ortaklaşa birşeyler yapabiliriz bence

Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gezmemiş gitmemiş arkadaşlar için bursa iznik motor kamp aşk şehri offf offf
    hocam deniz yok galiba orada

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azmakbaşı kamping. Didim Akbükte. Giderken deniz ayakkabısı al. Deniz akbükte taşlı ama güzel yer. Sonrası sana kalmış
    hocam didimede gidemiyorum malesef. gidebileceğim en uzak nokta, şuanlık sadece balıkesir ve çevresi... uzaklaşmk istemiyorum çok fazla zaman kısıtlı :(

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliboluda kabatepe feribot iskelesinin yanında bir camping var orasının güzel olduğunu biliyorum, bence ilk günü orda geçirin.
    ardından çanakkaleye geçip geyikli-assos-ayvalık yaparak ayvalıkta çamlık campingte kalabilirsiniz (burası güzel yerdir)

erdek çok güzel ama orda altınızda cross motor yoksa kapıdağ yarımadasını gezmek çok büyük eziyettir. ancak ocaklar, narlı, turanköy gibi yerlere asfalt ile ulaşım var.. kısacası ben ettim siz etmeyin
    şuanda düşündüğüm yere çok uygun bir yer, eceabattan geleceğim için gelibolu benim için güzel fikir oldu. lakin netten araştırma yaptığımda olumlu sonuç alamadım. resmi bir yer yok. bir kaç küçük yer varmış oradada deniz yosun doluymuş :(

Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdek düşünmüştüm. onu listeme attım. burası hakkında da araştırma yapacağım

Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bayramdan sonraki hafta için bir rota düşünüyorum. Sanırım istanbul gelibolu gökçeada assos olacak. Araya bozcaadayı da ekleyebilirim. takipteyim
    hocam,bozcaada bende düşündüm lakin orası ada olduğu için motor sokmak sıkıntıymış.bende direk eledim kafamdan orayı

Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trakya tarafından çanakkale ve balıkesirle çanakkale arasını karış karış gezmek kazdağları keşfedilmeye aç tavsiye ederim özellikle köylülerle tanışıp sohbet edin acım abi deyin gerisi mutlu son

bu arada olimposta olur orman içine kamp veya otantik ahşap evler ama tam mevsimi çok kalabalık olacaktır...
    evet hocam, eğer balıkesire gidersem o taraftan doğru gideceğim. gitmişken eğlenceli bir gezi olsun istiyorum zaten

Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olımpos olımpos... off ne güzeldir şimdi orası, çok özledim çok
    antalya çok uzak :( 2 günüm sadece yolda geçer oraya gittimde yorulurum ama :( o yüzden eliyorum bu senelik en azından..
    Oldjack ve ceydamer bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    sakarya , sapanca gölü

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ben eşimle bu bayram pazar sabah cıkıslı olarak
    2 gece izmir foça
    2 gece balıkesır ayvalık - burhaniye
    3 gece edirne gökçetepe
    de kalıcam kamp yaparak

izmirde kamping ayarladık edirnedede kamping var balıkesirde burhaniyede ev var 5 gece kamp 2 gece ev olcak ortalam hesaplama 1000 tl masraf 1300 km yol 7 gece tatil
    Oldjack bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa ortaklaşa birşeyler yapabiliriz bence
    Şu sıra şehir dışına dişilerle yolculuk yapmama kararı aldık. Çok konuşuyorlar birde yaşadığımız aksiliklerde neşemizi kaçırıyolar. Sen sevgilinle keyfine bak yine beraber bir organizasyon yaparız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)