Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

düşmekten bir hal oldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frebay adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar evet belki ben tücrübesisim ama bügün a2 egliyeti olan bir abiyle kaza yaptık karşıda çok ufak bir tümsek gelince firen yaptık yemin ediyorum ikimizde çok kötü yaralıyız nedenini anlamadım motorumu çok seviyorum ama gerçekten kafam karıştı belkide bir daha binmeyeceğim fren yaptığında aniden kayıyor ayrıca ikisine atnı anda basacağımı biliyorum
    abi fren ayarın sert oLmasın sıktıgın anda ön Lastigi kiLitLiyorsa doguracagı sonuc oyLe oLur. Cunku bende Mondial 125mt kuLLandım arkadaşın cok sert bi ön freni vardı 3-4 kez kazadan kurtuLdum fren ayarında sorun yoksada Lastiktendir yada yer kaygandır. Herkesin başına geLebiLecek şeyLer bunLar ( benimde başıma geLdi 2 kez ön freni sıkıpda yere düşme oLayı ) motoruna hemen küsme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    burada güzel motosiklet eğitim videoları vardı. onları bulursan bakabilirisin.
    May the Force be with McLaren Mercedes

ZipZip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History

tek yapman gereken şey.

Donald Duck amcanın 'motosiklet teorisi' yazılarını okumak. motosiklet kullanabilme becerisini 'bilimsel' olarak öğrenmek. kazasız sürüşler.
    Öğrenecek Çok Şey Var..!

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    herhangi bir tekerlek kilitlendiği anda o tekerleğe ait freni anında gevşetmeye alıştır kendini. tekerlek kilitlenince düşmezsin, bırakmayınca düşersin. güvenli alanda bol bol deniyeceksin. düşmeden durana kadar.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Lastik basınçları doğrumu?ön takımda gevşek oynak çatlak biryer olabilir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    evet 2 freni ayni anda kullanmamandan kaynaklanıyordur.Bende ayni sebepten yere çakıldım bir kez
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    bende 150 lik asya vardı. yıkamacıdaki eleman iyilik yapayım derken lastik havalarını artırmış. başta motorun fazla hoplayıp zıplamasından kıllanmıştım. sonra ani fren yapmam gerekti bi ara. amanın ne göreyim. motor bi anda noel babanın kızağına dönüştü. hemen sağa çekip ööle el terazi göz kantar ayarladım lastikleri. en yakın benzinciye kadar sorunsuz gittim.

arkadaşların dediği gibi fren basıncını kontrol ettir. montaj çıkışında test yapılmadan satışa giden makinelere bir tek ülkemizde rastlanıyo heralde. sonuçları ölümcül olabilecek bir hata bu.
    [B]GÜÇ[/B] bir [B]ATEŞ[/B]tir, [B]ISINMAK[/B] ya da [B]YANMAK[/B] senin elinde...
    ZS200GY-A Mavi

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Motorun üzerinden inip motoru sehpaya almadan iki teker yerdeyken motorun arka tarafını seleden tutarak sağa sola salla boşluk olmaması lazım,varsa salıncak saplaması gevşek burcu bozuk olabilir.yani gözle incele hayatını emanet ettiğin makinayı.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler