Merhabalar arkadaşlar kastamonu dan yazıyorum bugün KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR Kastamonu yetkili servisine gittim Bajaj Discover 125 ST model motosikletim için yağ filtresi alayım diye yağ filitresinin liste fiyatı kdv dahil 3,42 tl bu parçayı 15 liraya satıyorlar Tosya ilçesinde bulunan yetkili bayiyi arıyorum 3,50 lira diyor yani liste fiyatına satış yapıyor Tosya Bana 80 km falan uzak mesafede oraya gidip alma şansım yok Kuralkan Müşteri desteklerini aradım sorudum böyle bir durum yaşıyorum yardım olurmusunuz bana Müşteri temsilcisinin söylediği şey oluyor öyle şey bayiler yapıyolar evet böyle şeyi diye cevap veriyorlar dedim bize nasıl yardımcı olursunuz peki dediğim de Bayanın verdiği cevap onlardan almayım bizim internet sitemizden satın alın kargo bedelini öderyerek biz gönderelim diyor ben böyle bir satış sonrası hizmet ne gördüm ne duydum böyle bir saçma bir iş olabilir ya honda motosikletim varken hangi baiye gidersem aynı paradan alıyorduk parçayı ne kargo ödenirdi nede başka bir şey KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR a ayit bir ürün alırken her şeyi sorun araştırın öyle alın ben aldım çok pişman oldum
Silerde yaşıyormusunuz bu sorunları yoksa kastamonu merkezdeki servismi kendisi kafasına göremi uyguluyor bunları anlamış da değilim