Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acerbis gidon kullananlar beri gelsin.

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Bugün aslında ihtiyacım pek olmadığı halde 22mm lik sarı renkte bir Acerbis gidon aldım, eve geldim,eski gidonu söktüm , yenisini taktım lakin bendeki elcikler ve diğer aparatlarında eklenmesi ile gidon kısa geldi

Ölçmeden almamın ve salaklığımın sonucu. Neyse...

Bu gidonun topuz kısmında vidalamak için yiv ler mevcut değil. Elciklerin uç kısımlarında 2.5-3cm boşluk var.Gidon topuzları takılı değil.

Bu gidonun ucuna takılan ek bir aparat var mıdır? Topuz ile uzatma vs.. gibi.

Motosiklet Hyosung Karion RT 125 D

Gidon : Acerbis Cross.

Önerilerinizi alalım bakalım MT mühendis ve ARGE çalışanları. Olmadı gidonu geri vereceğim yada satacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DeliDolu'MT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 Esd
    Konuyu hortlattım ama bende bu konuda şikayetçiyim. Bizim bir hatamız olduğunu düşünmüyorum. Gidon hatalı. Elçiği yerleştirdikten sonra neredeyse boş yer kalmıyor. Siz bir çözüm bulabildinizmi?
    buraxdj bunu beğendi.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Soruyu geç gördüm ama sorunu şöyle çözdüm . Direk aldığım fiyatın çok altına sattım ve bir daha orjinal gidon veya marka onaylı gidon harici takmamakta buldum.

İnan o ara boşluğu doldurmakla uğraşacağın para ve zamana değmez. Ayrıca piyasada çok fazla fake acerbis ürünü var. Bu işlemi tescilli bi yere danışıp yapmak en mantıklısı. Kaldı ki derdimiz sadece görünüş ise çok düzgün bir boya işi ile halledilebilir.

Gidonu taktığımda gördüğüm eksiler : Titreşim artması , ellerde uyuşma , gidonda hafiflik ile gelen yüksek hızlarda güvensizlik , tuşların ve aynaların oturmaması.

Ayrıca gidonu satın alırken beni uyarmayan,ölçü vermeyen ve sadece işin parasının peşine düşen dallamaya da buradan selamlarımı iletiyorum. Bi gidon yüzünden bi sürü müşteri kaybedeceğinin farkında olmayan esnaf bozuntusu. (geri verme talebini saçma tavırlarla geri çevirdi)
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)