Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Intercom Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Merhaba arkadaşlar bu intercomdan hiç anlamıyorum o kadar cok varki 1000 tl ye de 100 tl yede yurtdışından genelde getirtmeyi tavsiye ediyorlar ama ben ne montajından anlarım nede hangisinin iyi uygun fiyatlı oldugundan bu konuda bana yardımcı olabilirseniz cok makbule geçer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Ben çok araştırdım hocam paran coksa beklemek istemiyorsan 1000 lira
    Beklerim diyorsan 60 usd civarı

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok araştırdım hocam paran coksa beklemek istemiyorsan 1000 lira
    Beklerim diyorsan 60 usd civarı
    Usta 1000 lira cok ya bir arkadaşta diyor giderken kulaklagı takar ararız birbirmizi filan dedide ona ne sarj dayanır nede kafa yani birde kulaklıkla biraz hızlanınca ses kesiliyor duruyor beklerim yani link varmı

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    1000tl nedir adam mı öldürdün?
    Aliexpresden 45 50 dolara al. Ben ve tüm arkadaşlarım çinli kullanıyor. Sıfır sıkıntı. 1km menzilli seç 500m olanla aynı para sayılır.

Kulaklıkla olmaz o iş 5 saat boyunca arama mı yapıcan?
    İntercom 10cm den uzakran gelen sesi almıyor. Böylece motor kullanırken konuştuğum kimse anlayamıyor evde oturuyorum zannediyor. O derece yani.
    Telefonla olsa hiç bişe duyamaz karşı taraf

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Climder c3 intercomların çiftini 76.50 USD'ye Aliexpress'ten aldım. Çok memnunum, tavsiye ederim
    BESTAPO bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    intercomda önemli olan her hızda ses kalitesi,sistemin menzili,kaç intercomla bağlantı yapılabildiği,dayanıklılığı,malzeme kalitesi,sesle veya dokunmatik tlf.bağlantı ses kalitesi,artçıyla konuşma ve menzili,müzik indirme,dinleme,navigasyon talimatlarını alma,cihazların ağırlıkları,.vs.vs o kadar çok özellik varki bunların hepsi kalite + fiyat la doğru orantılı,piyasada çin malları var,birazcık işe yarayanları teklileri 60 dolardan başlıyor,ama öylesine cihaz onlarda.. scala rider ,interphone f ler piyasanın kaliteli cihazları onlarında çiftlilerini 300 dolardan başlayan fiyatlarla internet üzerinden alabilirsin .yani anlayacağın ne kadar köfte o kadar para..
    VESPERA bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    arkadaşlarımla 1 yıldır btintercoom kullanıyoruz. tanesi 110 tl ye falan geldi ebaydan. 100km hıza kadar sıkıntı yok hem tlf la konuşurken hemde diğer motorlarla konuşurken. hız 100 ün üstüüne çıkınca sesde kaymaya başlıyor 120den sonrası anlamazsın arkadaşının ne dediğini. ama müzik dinliyorsan hız konusunda sınır yok. düz menzilde 400m ye kadar sıkıntı yok. fiyatına göre gayet memnunum.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    intercom üzerine dünyada scala riderdan daha iyisini tanımıyorum . gps konum takibi sesli komut algılama müzik paylaşımı 220 km üzerinde bile konferans imkanı görüp görebileceğimiz işin son noktası scala rider g9x amerikada en çok kullanılan ve dünyada en iyi intercom seçilmiştir .Bana bu cihaz amerikadan hediye gelmişti baya pahalıydı orada. ülkemizde kim satar nedir bilemiyorum ..

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    climder c3 ün peki hıza göre ses vermesi filan nasıl ? , o scalaya baktımda 450 dolar usta naptın sen

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    http://tr.aliexpress.com/ adresine gir intercom diye arat zilyon tane sonuç bulursun.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://tr.aliexpress.com/ adresine gir intercom diye arat zilyon tane sonuç bulursun.
    aynen baktım cok fazla var ama hangisi işini götür kestiremiyorsun birde aliepress degişik bir site hala anlıyamadım orayı

Motosikleti
    R1250GS ADV
    scala rider

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scala rider
    ust1 1000 tl ye yakın para senin dedigin gözünü seviyim napıyon

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Harici intercom kullanmadım.zeus marka kaskın intercomunu kullandım.dahili olarak kaska montajdı.polislerin pek çoğunda var.hergün kullandığımda müzik dinlemek için 4-5 gün şarjı gidiyordu.interkom mesafesini denemedim.scala rider ı bayilerin aksesuar bölümlerinde deneyebilirsiniz.honda güngörde incelemiştim.fiyatlar yüksek.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harici intercom kullanmadım.zeus marka kaskın intercomunu kullandım.dahili olarak kaska montajdı.polislerin pek çoğunda var.hergün kullandığımda müzik dinlemek için 4-5 gün şarjı gidiyordu.interkom mesafesini denemedim.scala rider ı bayilerin aksesuar bölümlerinde deneyebilirsiniz.honda güngörde incelemiştim.fiyatlar yüksek.
    scala rider öyle ya o kadar para vercek bütce yok kullandıım kask 700 tl 1000 tl ıntercommu takıyım ona

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Scala rider malesef ülkemizde alternatifsiz.bende çok aradım inanın güvenemedim 300-400 tl ye var değişik markalar sahibnden comda.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scala rider malesef ülkemizde alternatifsiz.bende çok aradım inanın güvenemedim 300-400 tl ye var değişik markalar sahibnden comda.
    aynen bende baktım sahibindene güvenemedim olmadı yurtdışından çifti 150 200 tl olanlardan getirttiricem bir tane

Motosikleti
    R1250GS ADV
    arkadaşlar diğerleri intercom değil ki benim gözümde intercom diye cinden 50 dolara satılan birsürü emsal ürün var hiçbirinin intercom ile alakası yok intercom bi midland oda yüksek süratlerde işe yaramıyor bir scala rider . diğerlerine intercom diye para vermeyin kask kulaklığı yapan birisi var istanbulda bluetooth kask diye profili vardı facebookta ona yaptırmanız daha mantıklı ama intercom diyorsanız oyuncak gibi garantisi olmayan bir ürüne 300 400 vereceğinize seneler boyu kullanabileceğiniz bir ürün olarak önerdim ben ayrıca normal intercom olan modelleri onunda 300 400 lira g9 biraz işin son noktası çok farklı özellikleri var .

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar diğerleri intercom değil ki benim gözümde intercom diye cinden 50 dolara satılan birsürü emsal ürün var hiçbirinin intercom ile alakası yok intercom bi midland oda yüksek süratlerde işe yaramıyor bir scala rider . diğerlerine intercom diye para vermeyin kask kulaklığı yapan birisi var istanbulda bluetooth kask diye profili vardı facebookta ona yaptırmanız daha mantıklı ama intercom diyorsanız oyuncak gibi garantisi olmayan bir ürüne 300 400 vereceğinize seneler boyu kullanabileceğiniz bir ürün olarak önerdim ben ayrıca normal intercom olan modelleri onunda 300 400 lira g9 biraz işin son noktası çok farklı özellikleri var .
    peki varmı 300 400 tl olan önerebilcegin bir ıntercom

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)