Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

500+ Motor alan uzman oluyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük hacim kullanıpta büyük hacim kullananlar söyle böyle diyenlere büyük hacim verip görmek lazım gerçekten yargılama yapabilmek için.
    ben küçük kullanıyorum altıma büyük motor verirsen bu büyük hacimli kulllanan kişinin yaptığı gibi bir sonuç ortaya çıkarırım aşağı yukarı o yüzden böyle yapmamak için küçük hacim kullanıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben küçük kullanıyorum altıma büyük motor verirsen bu büyük hacimli kulllanan kişinin yaptığı gibi bir sonuç ortaya çıkarırım aşağı yukarı o yüzden böyle yapmamak için küçük hacim kullanıyorum
    Yani büyük hacim kullanmamanın nedeni bahsedilen şekilde olmamak için. Size taabiyetimi bildiriyorum burdan.😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya zaten bu sekilde aglayanlara bakarsan hep 250cc altı. Bu sekilde kategorize etmekten hic hoslanmıyorum ama kendileri kasiniyor.
    Ya olm sen "hiç büyük hacimli kullanıyorum diğerleri beni dışlıyor "diye başlık gördün mü allasen 😁

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Işınla bizi sikati
    Levent bunu beğendi.

Motosikleti
    LIFAN DISCOVERY 150
    ya motoru alacaksan al ama diyen yok 500-600 lik aldin be kardesim ne guzelde yani motoru illa hizli gidiptemi zeck aliyosunuy yavas sarmiyomu ben anlamiyorumki

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işınla bizi sikati
    80 ler 90lar ^^

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben 600rr'ı 8 beygire kısıtlamak istiyorum zevkine. :D (Oluyor mu onu da bilmiyorum)

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı sende sende irade sıfır ozaman.Kucuk ccye de binmemen lazım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    kazanın oluşu ile ışıklardaki hadise bambaşka bir durum kanaatimce..

uzman olmaya da gerek yok o motorlar 3 saniyede 100 e çıkıyor..

ne yapsın adam 600 rr almış senimi beklesin 100 e çıkmak için anlayamadım serzenişini yani

kaza yapan motorcu her kimse geçmiş olsun..
    copycat bunu beğendi.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kimi insan var 1000 lik motoru bisiklet niyetine evden işe kullanıyor, kimi insan var CG ile motogp yarışçısı oluyor. Diyim gerisini siz anlayın

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Başlığın Türkçe meali; para ayrı şeydir, tecrübe ayrı şeydir, parayla tecrübe satın alınmaz! bazıları uzman lafına uyuz olmuş

Motosikleti
    cbr 250r
    abi işte bu yüzden büyük hacim istemiyorum çünkü kendimi biliyorum dayanamam açarım gazı uçarım bi yere sonra burda başlık açılır 'artist motorcu taklaya geldi' diye kendimi büyük makinaya hazırlıyorum bunun için yinede en az 40 bin km daha ufak hacim kullanmam gerekli

not : yavaş gidince kızlar daha çok bakıyo hızlı gidince hiç bişey göremiyolar ki

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Arkadaşlar beni yanlış anlamayım konuyu yazarken çoğul yazdım her yüksek cc kullanan aynı demeye çalışmadım şimdi yüksek cc kullanmak var bide artislik yapmak var artislik yap ama kimsenin canına malına zarar verme düzgün yap değilmi? Ayrıca yarası olan gocunur diye bi söz var demekki sizde bahsettiğim olaya bezer bi şeyler yaşadınız ki sinirleniyorsunuz.
    Anlatmaya çalışıtığım yüksek cc'ye biniyorsa altındaki gücün farkına varıp ona göre kullan. Tecrübesizlik yapma. Yeterince tecrübe kasınca geç istersen 1000 cc lik motora çokda şeyimde değil yani. Ben "siz yapmayın böyle şeyler sonuçları bunlar" temalı bi yazı yazmaya çalıştım herhangi bir art niyetim yok

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    valla iş bilip bilmemekte değil her zaman
    her durumda ne olursa olsun temkinli olmakta yarar var 2 ay önce ışıklarda tüm arkadaşlarımla dururken ben önden seri kalkacam diye herkesi bilerek uyardım rivaya girişte acarlardaki ışıklarda

o yolda gördüğümüz eğitimli bmw amcalar bile eğitimsiz birinden daha dengesiz bir hareket yaparak virajda motorunu üstüme yatırmaya kalktı
    sonuç virajda sağda duran araca çarpmaktan kılpayı kurtardı neyin gazına geldi ise artık yüksek sesle bağırmama rağmen

mevzu sadece eğitim ve tecrübe değil
    insan egosuna yenilmemeli

ben bu gün cbf150'yede biniyorum ondanda zevk alıyorum scooterada başka bir tarzada binsem ondan da zevk alırım
    maksat bindiğim motordan nasıl zevk alabilirim her gün spor motora binsem her gün basmıyorum ki gecenin bi yarısı caddeye inip tüm yolu 40lada gittiğim oluyor zevk işte

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla iş bilip bilmemekte değil her zaman
    her durumda ne olursa olsun temkinli olmakta yarar var 2 ay önce ışıklarda tüm arkadaşlarımla dururken ben önden seri kalkacam diye herkesi bilerek uyardım rivaya girişte acarlardaki ışıklarda

o yolda gördüğümüz eğitimli bmw amcalar bile eğitimsiz birinden daha dengesiz bir hareket yaparak virajda motorunu üstüme yatırmaya kalktı
    sonuç virajda sağda duran araca çarpmaktan kılpayı kurtardı neyin gazına geldi ise artık yüksek sesle bağırmama rağmen

mevzu sadece eğitim ve tecrübe değil
    insan egosuna yenilmemeli

ben bu gün cbf150'yede biniyorum ondanda zevk alıyorum scooterada başka bir tarzada binsem ondan da zevk alırım
    maksat bindiğim motordan nasıl zevk alabilirim her gün spor motora binsem her gün basmıyorum ki gecenin bi yarısı caddeye inip tüm yolu 40lada gittiğim oluyor zevk işte
    Fena patlıyordu ama, piste gelip gazını boşaltması lazım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)