Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

3 kişi saldırdı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Teksasa döndük valla Allah beterinden korusun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Geçen 2. Köprüde cbr250 gördüm, adam belinde sağda silah vardı, nasıl güvenip te oraya koyuyor ve düşmesinden korkmuyor anlamadım. Ama oldukça caydırıcıydı
    07mehmet07 bunu beğendi.

kanunu düzeni insanları insanlığı bozuk bi ülke .... 80 milyondan toplasan 10 milyon adam çıkmaz ... ne polisi işini doğru yapıyo ne insanı adam gibi duruyo ... benim motorda kocaman zincir kilit var. kemikleri kırılana kadar döverdim serefsizleri ...

Bence hergün düzenli olarak dövün evlerinide ogrenmıssınız.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim anlamadığım şu, neden o adamları hazır dövüyorken, ayağa kalkıp arabayla kaçmalarına izin veriyorsunuz ? Bana denk gelseler onları kalkıp gidemeyecek hale getiririm, arabalarının anahtarını yanıma alırım, arabaya bin türlü zarar veririm, onları da o şekilde bırakıp giderim. Ne halleri varsa görürler. Bundan sonra kimseye korna bile çalmadan huzurlu vatandaşlar olarak yaşarlar.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ellerine sağlık vallahi.
    yanlız kask ile kafa attığını söyleme. 2 yıla kadar hapis cezası var. korumalı eldiven ve kask gibi şeylerle kavgaya girmenin cezası muşta ile aynı gösteriliyor

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Silah taşıyamıyoruz ama levye için herhangi bir yasak yok, lütfen motoaijletlerimize levye monte edelim ki ihtiyaç anında başkaları nasibini alabilsin.

Birde keşke sende arabanın kontağı alıp biyerlerine monte etseydin.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    nefsi müdafaa olarak kaskimla vurmak zorunda kaldim.ortalik karisikti inanin bitsin bu olay diye fazla buyutmedim o an ama devami gelicek.sikayetciyim.umarim adalet sağlanır
    Tutkudur Motosiklet

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Geçmiş Olsun Hocam.

Motosikleti
    125MG - 200NS - 400UG
    Okuyunca içimin yağları eridi :D

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok ki mevkili dayım
    sülalemiz fukara

geçmiş olsun

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    lastiklerini kesmeyeydin iyi idi. 2. si tanığın var mı ya da görüntü kaydın? önce onları bul.

lac1vert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z300
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine sağlık vallahi.
    yanlız kask ile kafa attığını söyleme. 2 yıla kadar hapis cezası var. korumalı eldiven ve kask gibi şeylerle kavgaya girmenin cezası muşta ile aynı gösteriliyor
    Buna emin misiniz?
    "Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma. Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma. Sessiz kalmak, bir şey bilmediğin anlamına gelmez, çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez." Mevlana Celaleddin Rumi

emreengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Geçmiş olsun böyle durumlar için özellikle motorcunun dostu dediğim elektro şok aleti aynı zamanda fener görünümünde,ıphone görünümünde olanlar şahane iki basıyorsun herkes dağılıyor tavsiye ederim.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lac1vert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna emin misiniz?
    Alakası yok, motosiklet kullanıyordum, ani olarak saldırıya uğrayınca karşılık vermek zorunda kaldım. Kaskımı ve eldivenlerimi çıkarmak 30 saniyeden fazla sürecekken eleman üzerime koştu, boğuşmaya başladık dersin, olur biter.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    İyi güzelde içlerinden biri bıçak yada silah çekip seni vursaydı, şu an belki konu başlığı olacaktın. Bu ülkede ayı da bitmez dayıda.Kimi dayısına güvenir kimi belindeki silaha.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Adamsın valla.motorcu kardeşimizede çok teşekkürler..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bende motosiklet aksesuarlarımda aşağıdaki gibi. Trafikte kimse bena sorun çıkarmadığı gibi sürekli yol veriyorlar.

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    abi bu nedir ya acayip bir aksesuar keşke bende olsaydı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güzelde içlerinden biri bıçak yada silah çekip seni vursaydı, şu an belki konu başlığı olacaktın. Bu ülkede ayı da bitmez dayıda.Kimi dayısına güvenir kimi belindeki silaha.
    işte bu yüzden bu olayın peşini bırakmaya hiç niyetim yok bugün bana bir şey olmadı ama yarın bir insanı öldürebilirler.
    Tutkudur Motosiklet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Ahmet_Tascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat önce işten çıkmış eve doğru gelirken içkili 3 şahıs bana saldırdı.nedenleri ise sağ şeritte 50 ile gidilir mi bizim hızımızı yavaşlatmaya senin ne hakkın var
    olay şöyle oldu.60 km ile seyir halinde yavaş yavaş giderken arkadan korna sesi ve selektör geldi.elimle geç geç işareti yaptım yanıma geldi geçerken küfür etti ses çıkarmadım önüme geçip ani fren yapıp beni düşürmeye çalıştı neyse dedim 3.sefer kırmızı ışıkta yine ani frenle önümde durup 3 kişide aşağı indi.yanıma geldiler biri bi yandan biri bir yandan söyleniyorlar.ağızları leşşş içki kokuyor.içimden dedim çattık allahım koru.başladılar sen bizim hızımızı ne diye kesiyorsun birisi ordan diyor bu motoru sana monte edeyim mi.biri kontağımı kapatıpp anahtarımı aldı.ben sinirlenmeye başladım ama hala sessiz kalıyorum susayımda artık gitsinler diye.dayanamadım ayaklığa alıp aşağı indim motordan.anahtarımı alan kişiden anahtarımı geri vermesini istedim çimenliklerin arasına fırlattı.git ordan al dedi ve anama küfür etti.aileme küfür etmeselerdi başa bela almamak için yola devam edicektim ancak küfür edince benim beynim yandı koşarak kask ile kafa attım derken iki kişi bu sefer saldırmaya başladı o kafa attığım kişi olay boyunca yerde kaldı ama diğer 2 kişi ile kavga etmesi zor oluyordu.allahtan kaskım vardı kafamda yumruklar işlemiyordu.en son 2 kişiylede boğuşurken bi anda bir kişi daha geldi bana yardım etmeye.gelen kişide motorcuymuş.allah gönderdi yardıma motorcu abim bana yardım etti hepsini bir güzel hırpaladıktan sonra 3 de arabaya binip bastılar gaza bi sağa bi sola.abi su verdi durumu kısaca özet geçtim ve bende o aracın peşine gittim.plakayı almam lazımdı dayım polis ona vericektim durumu anlatıp.derken yolda yakaladım evlerine kadar takip ettim onlar eve çıkınca lastiklerine çakıyı sapladım ve plakasını aldım.yarın cumhuriyet baş savcılığına gidip şikayette bulunucam.bu serserilerden nefret ediyorum gecemi berbat ettiler....
    Bak bırak savcılığı falan. Gözünü kapasan iki yılını alır. Sende, akraban da, arkadaşında, çarpsan kimsenin ses etmeyeceği tipte kamyon gibi bir şey varsa, gece yarısı atlayın gidin o arabaya yandan takın kamyonla, yarısını götürün. En kral savcı o keyfi yaşatmaz sana.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)