Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benizn Pompacısının kendini bilmezliği (kafa içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Hayırlı Razamazlar
    Antalya'da yaz sıcağında Benzin istayonuna 10 km kadar uzak bi yerde benzin bitti. Motoru güvenli bi yere kitledim yürümeye başladım Oruçum ve sıcakta 10 km kadar yürüdüm Sonunda istasyona geldim elimdede bi tek boş su şisesi var dedimki herife Usta kolay gelsin Bu şişeye benzin katabiliyor musunuz yoksa yasak mı? diye sordum Adam bana hayvanca homurdandı çekti gitti. Neyse diğerine gittim dedim usta buna benzin katabiliyor musunuz? Adamın konuşmaya başlamısyla o hayvan herif arkadan hızla yürümeye başladı anladım bi b*kluk olacağını kaskımı taktım kafama anlamıyon mu laftan diye söylenmeye başladı düzgün anlat dedim yine hayvanca bi şeyler dedi anlayamadım arkasını dönüp gitti. Sinirden nefsim döndü adama seslendim saatte 100 km ile kaskımla kafa attım adam 1.80 yerde. Burnu filan kanıyor. Polisler filan geldi müdürleri geldi kamera kayıtlarına baktılar ifademi aldırlar adamı işten kovdular benide bi daha görmeyelim seni deyip gönderdi polis amcalar. Adam zaten dengesismiş müdürü işten çıkarıcakmış bi fırsat bekliyormuş o da ben oldum

Edit:
    Adamın ekmeğinden oldum diye pişmanım ama adam herkese böyleymiş arkadaşlar. Madem para kazanıyor o işten ekmek yiyor biraz kendini bilsin
    anilcanmutlu, KaanD ve vulCANmusti bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 250r
    abi hazırlığa bak kaskıda takmış ben genelde eldivenleri takıyorum inşallah kalıcı bi hasar yoktur.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    benzinciye bak ulan adam yolda kalmış versene benzin parasıyla değilmi dangalağa bak , geçmiş olsun sorunsuz belasız atlatmışsınız
    segreto bunu beğendi.
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    haketiyorsa geçircen kafayı iyi yapmışsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha X-MAX 250 ABS
    Madem çıkarmaya bahane arıyorlarmış, sayende de çıkarmışlar. Bari sana bi depo benzin hediyesi vereymişler.
    emrb bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Benimde başıma geldi elimde pet şişe vardı girdim benzinliğe adama dedim abi bunun içine benzin koyarmisın diye mırın kırın etti napacan o benzini dedi motorun benzini bitti yolda kaldım dedim adam inanmadı haliyle sonra cüzdandan kimliği çıkardım bu kimlik sende kalsın şişe benzini doldur motoru alıp gelecem sonra dedi adam ikna oldu kimlik sende kalsın dedi benzini koydu gittim motora koydum yine aynı benzinlige girip benzin aldım dedim benzinciye niye vermek istemiyorsun dedim adam ne bileyim sabahın köründe gelmişin bir yere yakmayacağın ne malum dedi bir yerdede adam haklı normalde pet şişede benzin almak yasak
    asde06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde başıma geldi elimde pet şişe vardı girdim benzinliğe adama dedim abi bunun içine benzin koyarmisın diye mırın kırın etti napacan o benzini dedi motorun benzini bitti yolda kaldım dedim adam inanmadı haliyle sonra cüzdandan kimliği çıkardım bu kimlik sende kalsın şişe benzini doldur motoru alıp gelecem sonra dedi adam ikna oldu kimlik sende kalsın dedi benzini koydu gittim motora koydum yine aynı benzinlige girip benzin aldım dedim benzinciye niye vermek istemiyorsun dedim adam ne bileyim sabahın köründe gelmişin bir yere yakmayacağın ne malum dedi bir yerdede adam haklı normalde pet şişede benzin almak yasak
    Tabiki adam haklı ama insan gibi söylemeli dğeil mi. Bunda vermek yasak içerde benzin bidonu var ondan al diye ya da ne biliyim yasak yapamam güvenemem demeli değil mi? Adam bana anlayamadağım bi ses çıkarıp kıçını dönüp gitti.
    atreyu bunu beğendi.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kaskını değiştir işi bitti onun
    segreto bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki adam haklı ama insan gibi söylemeli dğeil mi. Bunda vermek yasak içerde benzin bidonu var ondan al diye ya da ne biliyim yasak yapamam güvenemem demeli değil mi? Adam bana anlayamadağım bi ses çıkarıp kıçını dönüp gitti.
    Bazı insanlar yapısı itibarı ile terstir. Sonuçta orada çalışan biri müşteriye böyle davranmamalı
    adam haketmiş insanca söylemeliydi
    segreto bunu beğendi.
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    atreyu ve CompanERROR bunu beğendiler.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kafana sağlık 👍🏻 (Ato kafa atıyoor diye bir video vardı o geldi aklıma
    malumbiri bunu beğendi.

malumbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafana sağlık ���� (Ato kafa atıyoor diye bir video vardı o geldi aklıma

Motosikleti
    Hornet 650
    Adam bela arıyormuş. Allah (cc)' de seni göndermiş

Motosikleti
    Ktm Duke 200

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı malumbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster

😂😂😆😅😅😄 on 😆😅

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ulan sınırlarımız 30 yıldır delik deşik, şerefsizler uçak savar sokar çıkarır, istedikleri gibi çıkamlarına izin verilir, bombalı araçlar emniyet garajında saklanır, patlatılır. sonra araç olmadan benzim yasak. mq böyle düzenin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)