Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ninja 250 cc 4 silindir 45 hp geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Gelirse benim halim buna benzer olur muhtemelen.

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90'lı yıllarda üretilen 250 cc bandındaki 4 silindirliler maalesef tutmadı sürekli sorun çıkardıklarından dolayı,fakat yeni nesil teknoloji ile bunların önüne geçilebilir ki Kawasaki piyasanın bu denli kızıştığı dönemde boşa sıkma şansı yok.

Kawasaki yaparsa olur,sürekli 10k üstü devir çevirmenize de gerek olacağını sanmıyorum ki en az 2 silindir ortalama bir 250 cc torkunu yakalayacağına eminim.
    Neredeyse 20 sene geçmiş aradan, sorunları çıkmadan öngörebilecek seviyeye gelmiştir japonlar.
    Zaten hangi japonun yaptığı önemli değil, biri yaparsa diğerleri pastayı bırakmamak için illaki eşdeğer modeli çıkarır diye düşünüyorum.

Sağlıcakla kalın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ki gelecek sene doviz kurunda aşırı bir dalgalanma olmassa 15.000 veya 15.500 tl seviyelerinden satacaktırlar. Arkadaşlar 250 cc ve altı olursa üst vergi dilimine girmeyecek. Siz neye göre 20.000-25.000 tl gibi garip fiyatlar çekiyorsunuz. 4 silindirlide olsa altı üstü 250 cc lik makina. Yolda hızlı gitmesine gider de heralde yakıtı 10 lt nin altına düşmez.
    Ülkedeki çakal distribitörlerin tavırları yüzünden o fiyatları tahmin ediyorum.

R25 lansman fiyatı 13500 dediler, 2 motor getirdiler millet sıraya girdi, piyasada motor yok. ardından bir ay içerisinde ~%8 zam yedi. ardından bi zam daha. r25 2 silindir bi makina, r125 bile şekil olarak daha güzel, yolunmuş, kuşa döndürülmüş makina için yaptılar bunu.

4 silindir, müşterisi nerdeyse hazır ( en azından ben hazırım ) makina için neler yapacaklar kim bilebilir ki?
    Umarım sen haklısındır ve biz o makinalara 15000 hadi 17000 gibi fiyatlarla sahip olabilelim, ama yukarıda da belirttiğim gibi bizim ülkede o fiyatlara 4 silindirli ördek bile vermezler :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ki gelecek sene doviz kurunda aşırı bir dalgalanma olmassa 15.000 veya 15.500 tl seviyelerinden satacaktırlar. Arkadaşlar 250 cc ve altı olursa üst vergi dilimine girmeyecek. Siz neye göre 20.000-25.000 tl gibi garip fiyatlar çekiyorsunuz. 4 silindirlide olsa altı üstü 250 cc lik makina. Yolda hızlı gitmesine gider de heralde yakıtı 10 lt nin altına düşmez.
    4 silindirin üretim maliyeti 2 silindire göre çok daha yüksektir. Mesele harcanan malzeme değil, işçilik ve karmaşık motor bloğunda. Sırf krankının üretimi bile 2 silindirlinin en az iki katı maliyetlidir.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    20Bin olursa bence uygun olur. arkadaşlar 600cc ler ine için aldığımızı bir gözden geçirelim. 300 yapmak için mi
    bu motor tahminimce 220 yapar gibime geliyor. ve sesi ve tipi yeterli olur gibime geliyor. 20 kağıt olursa sanki alırım

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    gerçekse ve gelirse aşırı pahalı olacak alt vergi dilimi diye ucuz olacağını kimse zan etmesin hadi bende fiyat sallayım 26,000 olacak diyorum dünya çapında h2 kadar satar belki bir nevi prototip gibi olacak bence her köşe başı göremeyeceğiz
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yzf250r diye fake haberler çıkardı forumlarda 3-4 senede anca geldi r25 olarak. Böyle bir düşüncewleri varsa da en az 3-4 sene geçer diye düşünüyorum. Kavgayı o zaman yaparız. Belli mi olur o zamana kadar hyosung v4 250 yapar belki

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Film gibi ülkeyiz ya ^^

Arkadaşlar bu motor 4 silindirli RR versiyon olursa 45 HP den daha fazla olur 60 - 70 HP civarında bir gücten bahsedebiliriz..600 lukler varken 500 lük üretmeyecekler bu belli..Ancak 250 CC de 4 silindirli canavar makineler gelebilir.2 yıla kadar.. Bu makineleri kullananlarda 600 lüklere geçebilir..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20Bin olursa bence uygun olur. arkadaşlar 600cc ler ine için aldığımızı bir gözden geçirelim. 300 yapmak için mi
    bu motor tahminimce 220 yapar gibime geliyor. ve sesi ve tipi yeterli olur gibime geliyor. 20 kağıt olursa sanki alırım
    Taş çatlasa R25'ten %10 dha fazla yapacak. R25 kaç yapıyor tam bilmiyorum ama 180 yapıyorsa bu da 200'ü ancak görebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor 4 silindirli RR versiyon olursa 45 HP den daha fazla olur 60 - 70 HP civarında bir gücten bahsedebiliriz..600 lukler varken 500 lük üretmeyecekler bu belli..Ancak 250 CC de 4 silindirli canavar makineler gelebilir.2 yıla kadar.. Bu makineleri kullananlarda 600 lüklere geçebilir..
    60 -70 BG bana göre imkansız. 45 BG iyidir.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Yapsalar da gelse keşke.. İsteyen 4 silindir alır isteyen tek silindir.. Fix tarife motor önermeyi ne çok seviyoruz

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Millet sadece ses için 99 model motorlara para verip alıyor. 250cc falan farketmez, egsozdan o ses çıksın, fiyatı da uçuk olmasın, kapış kapış gider.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    en fazla 15000 tl olur. r 25 te tıpkı honda gibi indirime gider.
    4 silindir 600 luk xj6 lar 19000 tl iken niye almadınız *
    gerci hala sıfır 4 silindirli 600 lük yamaha 21000 tl iken gidipte 250 cc 4 silindire dediğiniz gibi uçuk bir fiyatla gelirse alınmaz. ayrıca başlangıç motoru diye alanlar bu motoru aldıklarında 20000 devir ve 4 silindirin sesi ile fena gaza gelip patlamaları kaçınılmaz olur.
    Redneck ve copycat bunu beğendiler.

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Emin değilim ama o yıllarda üretilen 250cc 4 silindirliler - 20K rpm çevirebilenler - 2 zamanlı diye biliyorum. Yanılıyor muyum ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alırım. Akrepi takarım.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor gelince herkes,çok pahalı alamıyoruz diye ağlayacak

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Z motor diye bişey var ama haberi yok herhalde milletin

Kawasaki önce bi Türkiye' de ofis açsın sonra alalım yoksa AEA' nın zencili kawasaki caps' ine döneriz

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    İki değil dört zamanlı makinelerdi.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırım. Akrepi takarım.
    Aklıma nedense şu video geldi bi anda :D

Abi şöyle makine getirceğine git eski 2zamanlı daş gibi makinelerini getir fiyatlarını ucuz tut azcık, daha fazla satılcağına eminim. 125 cc 2 zamanlı olsun bizim olsun abi ya. Şimdiki crosslara çok gönlüm gidiyor. Ama hepsi el yakıyor. 90 model 4-5 lira. Kaç kez rektefe olmuş. Sen böyle 250 cc miş 4 silindirmiş uğraşcağına şu 2 zamana önem verin ya vakitten çalmayın :D
    250 cc 4 silindir makine çok yorulur diye tahmin ediyorum. Ama bilinmez tabi. Ama bu biraz cem yılmazın ayda çilek yiyim ama muz tadı versin gibi bişey. Ses var görüntü var performance cantlar yok :D Yani bilmiyorum onun yerine bir sürü daha verimli, daha güçlü, daha performans a sahip 4 silindirli motorlar var. 15-20 arası fiyatı kesin olucaktır. Ama Kawa hep bi güzellik yapıyor bakalım ne düşer

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 silindir yapsınlar millet yine ses yönün'den tatmin olur yalnız başımızı şişirecekler orası'da bir gerçek.

Motosikleti
    MT25 2016
    bu tarz haberler sık sık çıkıyor motosiklet sitelerinde, bana asparagas gibi geliyor.

ha çıksa öğrenci halimle böbreği satar alırım, boş zamanlarında cbr 250rr videosu izleyen adamım ben :/

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    yeni ehliyet yasası için yapılmış sanki 47 hp ye kadar kullanabilen tayfa için
    lllRepSoLlll bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)