Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayram gezisi-Trakyayı bilenler bi bakabilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Selamlar,
    Arefe günü öğlene kadar çalışıyorum. Ve bayramın 2. gün öğleden sonra uzunköprüde olmam gerekiyor. Ve pazar akşam istanbulda olmam gerekiyor.İstanbul-Uzunköprü-İstanbul arası bayramı deniz ile değerlendirmek istiyorum. Önerebileceğiniz denizi güzel, yolu aşırı uzatmayan bir rota varmıdır ?
    Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Google amcaya sor derim.
    svgblg bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Yayla - Enez tarafı veya saroz körfezi ni deneyebilirsiniz
    svgblg ve ilkerabi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Zaten sahilden gideceksin. beğendiğin yerde kamp kur. Ama Marmara pek güzel değildir. Az ileri gidip ege sahillerinde kamp yap.
    svgblg bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    uzunköprüden çanakkale istikametine çık.
    keşanı geç çanakkale istikametine devam et.
    koru dağlarını indiğinde geliboluya gelmeden solda şarköy sapağı göreceksin.
    şarköye kadar devam et.
    şarköyden tekirdağa kadar deniz kenarı hem manzarası hem virajları mükemmel..
    tekirdağa varmadan uçmak dere'de kamp atabilirsin.
    svgblg bunu beğendi.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Keşan erikli sahili veya enezi tavsiye ederim keşan enez arasında çok var zaten vakıf sahilini tavsiye ederim çok temiz denizi
    svgblg bunu beğendi.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    En temiz ve guzel plaj eriklide ben firsat oldukca oradayım ege cok temiz sulari sahilleri uzunkopru ye 80 km sanirim bayramda bende uzunkopru deyim ararsan cay ismarlarim
    svgblg bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx
    söylediklierine istinaden en mantıklı rota; şişli-uçmakdere-erikli-uzunköprü oldu.400 km. okadar yolu yapabilir miyim emin olamıyorum, viraj vs henüz istediğim bişi değil zaten
    Gezerek gelirsem sadece bayramın 2. gün akşam orda olacağım sezgingulmez arkadaşımın nişanı var.bayram boyu uzunköprüde olursam çayınızı içerim teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediklierine istinaden en mantıklı rota; şişli-uçmakdere-erikli-uzunköprü oldu.400 km. okadar yolu yapabilir miyim emin olamıyorum, viraj vs henüz istediğim bişi değil zaten
    Gezerek gelirsem sadece bayramın 2. gün akşam orda olacağım sezgingulmez arkadaşımın nişanı var.bayram boyu uzunköprüde olursam çayınızı içerim teşekkürler.
    Beklerim kardesin herzaman

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En temiz ve guzel plaj eriklide ben firsat oldukca oradayım ege cok temiz sulari sahilleri uzunkopru ye 80 km sanirim bayramda bende uzunkopru deyim ararsan cay ismarlarim
    Genelde enez tarafına gidiyorum ben teklifiniz için teşekkürler eğer gelirsem bi çayınızı içerim
    sezgingulmez bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx
    Çok kararsız kaldım son bir tavsiye alayım dedim. Arefe günü 1 gibi yola çıkmayı düşünüyorım ama çok tecrübeli Değilim ve ilkkez şehir dışına çıkıcam ve tekim. Bayramda yollar tehlikeli olur diyorlar apaçiler kötü araç kullanıcıları falan e bende tecrübesiz olunca kafamda acabalar oldu ? Gitsem mi gitmesem mi ? İstanbul - Erikli

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    kafada acaba varsa gitmemek en iyisi motosiklet kararsızlık kaldırmaz yolda da düşünerek olursun bir anlık dalgınlık ALLAH muhafaza, ya karart gözünü git yada gitme derim kararsızsan.
    svgblg bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Bende kız arkadaşım ile birlikte edirne/keşan/saros körfezi/gökçetepe tabiat parkına gidiyorum. tavsiye ederim

Motosikleti
    pcx
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kız arkadaşım ile birlikte edirne/keşan/saros körfezi/gökçetepe tabiat parkına gidiyorum. tavsiye ederim
    Arefe günü çıkacaksanız Erikliye Yada keşena kadar sizle mi gelsem ?

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    @svgblg Adamlar dil bilmeden 15 ülke geziyor motosikletle. Sen daha kıta sahanlığı içinde korkuyorsun. Bir de çay söyleyecek adam bulmuşsun gittiğin yerde. Sana çay değil su bile vermemek lazım.

Esenlikler dilerim sana.

Motosikleti
    pcx
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @svgblg Adamlar dil bilmeden 15 ülke geziyor motosikletle. Sen daha kıta sahanlığı içinde korkuyorsun. Bir de çay söyleyecek adam bulmuşsun gittiğin yerde. Sana çay değil su bile vermemek lazım.

Esenlikler dilerim sana.
    Orda durunuz. Bu konuda kendime laf ettirmem. Bende dil bilmeden 26 ülke gezmiş bir insanım.insanlar dil bilmeden motor kullanabiliyor yani ben motosiklet kullanırken Konuşmaya ihtiyaç duymuyorum. Sorumu anlamadan Saçma sapan yorum yapamazsınız.
    ilkerabi bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı svgblg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arefe günü çıkacaksanız Erikliye Yada keşena kadar sizle mi gelsem ?
    Gelmek istersen buyur hocam. kocaeliden arkadaşta gelecek. 2 motor gidiyoruz gelmek istersen perşembe günü muhtemel kalkış saati 10 olacak

Motosikleti
    pcx
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmek istersen buyur hocam. kocaeliden arkadaşta gelecek. 2 motor gidiyoruz gelmek istersen perşembe günü muhtemel kalkış saati 10 olacak
    Saat 13 de işten çıkıyorum en azından belli bir yere kadar gelsem iyi olur ama saat geçmi sizin için

Motosikleti
    Genelde enez tarafına gidiyorum ben teklifiniz için teşekkürler eğer gelirsem bi çayınızı içerim
    gel kardeşim profilde telim var ararsın beni

Çok kararsız kaldım son bir tavsiye alayım dedim. Arefe günü 1 gibi yola çıkmayı düşünüyorım ama çok tecrübeli Değilim ve ilkkez şehir dışına çıkıcam ve tekim. Bayramda yollar tehlikeli olur diyorlar apaçiler kötü araç kullanıcıları falan e bende tecrübesiz olunca kafamda acabalar oldu ? Gitsem mi gitmesem mi ? İstanbul - Erikli
    arefe günü bende yola çıkacam istersen haberleşelim çorlu ya kadar at kendini sonra arayollardan gidelim uzunkoprü ye kadar sonrası kolaylaşır. oradan sonra tenlaşır yollar geniş 80 km kalıyor. aklına yatarsa ara beni kardeşim
    svgblg bunu beğendi.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Uzunköprüden keşana yol çift şerit. Arada yol çalışması var tek şeride düştüğü yerler oluyor. Oradan çanakkale yönüne. Keşanı o yönde çıkarken sağa önce enz kavşağı sonra erikli kavşağı var. En temiz ve bol kumlu yer erikliye 3 km kala mecidiye sahilidir. Akşam eriklinin içi kum gibi genç dolar. Trafik kapatılır yürüyüş yolu vardır.
    svgblg ve sezgingulmez bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)