Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Tamir İşleri Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Galiba motosikletimin arka lastiğim patladı.
    Galiba diyorum çünkü lastik üzerinde herhangi bir yabancı cisme rastlamadım. Ön tekerlek sibop kenarındaki lastik çatladığı için havası azalıyordu ama arka tekerinki baya bi çabuk indi.. ya onun sibop kenarındaki yırtık fazla.. yada patladı.. diyorum o yüzden..

Motosiklet: Salcano wolf 125 cc, ön lastik:2.75-18, arka lastik: 90/90-18 Pirelli duratraction tubeless.

Asıl soru Nasıl yapıyorsunuz Lastik tamir işlerinizi, yada kaç TL ye, nerede yaptırıyorsunuz. İhtiyacı olanlar için bilgileri paylaşalım..

Ön sibobu kendim değiştirecektim ama arka lastikte sorun çıkınca artık ikisini beraber yaptırırım.. Lastik patlaksa tamiri için 20 TL dediler. Sibop değişimine bişey söylemiyorlar.. sadece getirin bakalım diyorlar. Artık neyine bakacaklarsa. Önce motoru indirilecek heralde.. Hadi hayırlısı..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    tekeri sökmesini biliyorsan lastikçiye git su testi ve yamalama işleminden sonra şişirip takarsın. 10 dakikalık bir işlem. tekerin durumuna göre değişir 10 lirada olabilir 20 lirada çok fazla tutmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)