Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisiklette zor anlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmtmngrsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Uzun aradan sonra bisiklet süreyim dedim çıktım sokaklara ama ne zormuş bisiketle trafikte olmak ! Önüne çıkanlara çalacak ne bir korna ne de yapacak bi selektör ; arkadan gelenleri görecek ne bi ayna var. Ve en büyük sıkıntı da seni sıkıştıran arabalardan kaçmak için elinin altında gaz yok ! Allah yardımcısı olsun bisikletlilerin.
    efendy06, dundanbiri, ardacik ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Trafikte bisiklet sürmek motordan zor, önümde birden duran otobüsler olduğunda arkamdan en az 50-60'la gelenlerin önüne atlayamadığım için durmak zorunda kalırdım buna da sinir olurdum. Motor öyle mi en küçüğü bile 80km hıza rahatça çıkıyo.
    efendy06 bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ben iş ile ev arası yarış bisikleti kullanıyordum en son şirinevlerde köprünün altında halk otobüsünün önünde otobüsü sollarken dengemi kaybedip yuvarlandım ve koluma 4 dikiş atıldı 34 yaşındayım ölüme bu kadar yaklaşmamıştım. Ondan sonra motor ehliyeti aldım ama hala motorum yok sizlere çok özeniyorum.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ayna olmaması eksikliğini çok hissettiriyor. Arkaya göz ucuyla bakacak oluyorum, yok

Motosikleti
    ybr125
    Bendede güzel pahallı bir bisiklet var ama kardeşim ybr varke bisikletin yüzüne bakılmıyor hadi bisikket yolu felan olsa olırda yok baba ölüm riskin çok yükzek bisiklette heran biri kapı açabilir heran biri sana arkadan çarpabilir.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Bisiklete adalarda binmek lazım..

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben iş ile ev arası yarış bisikleti kullanıyordum en son şirinevlerde köprünün altında halk otobüsünün önünde otobüsü sollarken dengemi kaybedip yuvarlandım ve koluma 4 dikiş atıldı 34 yaşındayım ölüme bu kadar yaklaşmamıştım. Ondan sonra motor ehliyeti aldım ama hala motorum yok sizlere çok özeniyorum.
    Benimde motorum var ehliyetim yok süremiyorum:D
    İki teker dostluğu...

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bisikletle sağlam kazamda kaburgalarımı kırdım, dudağım patladı. Elimi bir süre kullanamadım. İkinci kazamda yokuş aşağı inerken orta süratte büyük araçların frenleri sonrası asfaltı büzüştürdüleri yerde bir kere daha düştüm ki Allah'tan bunu hasarsız atlattım. 3. kazayı yaşamak istemiyorum. Şimdi yatağımın yanında duvarda asılı duruyor. Böyle de güzel

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Motosiklete binen için bisiklet gerçekten zordur

Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Bisiklete zorunlu olarak bindim bir iki hafta motorumdan uzakta olacağım daha şimdiden çok özledim keratayı :D

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı HayırsızOğul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde motorum var ehliyetim yok süremiyorum:D
    İkinizden iyi bir ekip olur o halde :D
    ''HER şey gelip Geçici ey Gönül,Bak az ÖNCE aldığın NeFeS bile geldi Geçti...

Ben düzenli bir şekilde bisiklet kullanıyorum. Trafikte gerçekten çok zor. Ne araba sürücüleri ne yayalar hatta yer yer ne de motosikletliler bisikleti araç yerine koyuyor. Sıkışık trafikte sıkıştıranlar, göz göre göre üstünüze sürenler bolca mevcut. Hatta bana halen çok ilginç gelir gunun birinde yeşil ışık yanarken yanımdan da araba geçiyordu. Fırsat bu fırsat ben de peşine takılayım dedim çünkü biraz ilerde yaya yolu var ve onlara kırmızı yanıyordu. Tabi araba hızını aldı geçti gitti. Ben biraz arkada kaldım ama bisikleti kim takar yayalar sanki ağız birliği etmişçesine yola atladılar. Az kalsın birinin sırtına bisikletle çıkıyordum. Ancak bunca olumsuzluğa rağmen Çok saygılı araç sürücüleri de yok değil. Onları da unutmamak gerek.
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Alıntı bozok_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben düzenli bir şekilde bisiklet kullanıyorum. Trafikte gerçekten çok zor. Ne araba sürücüleri ne yayalar hatta yer yer ne de motosikletliler bisikleti araç yerine koyuyor. Sıkışık trafikte sıkıştıranlar, göz göre göre üstünüze sürenler bolca mevcut. Hatta bana halen çok ilginç gelir gunun birinde yeşil ışık yanarken yanımdan da araba geçiyordu. Fırsat bu fırsat ben de peşine takılayım dedim çünkü biraz ilerde yaya yolu var ve onlara kırmızı yanıyordu. Tabi araba hızını aldı geçti gitti. Ben biraz arkada kaldım ama bisikleti kim takar yayalar sanki ağız birliği etmişçesine yola atladılar. Az kalsın birinin sırtına bisikletle çıkıyordum. Ancak bunca olumsuzluğa rağmen Çok saygılı araç sürücüleri de yok değil. Onları da unutmamak gerek.
    Bence o saygılı araç sürücüleri bizim forumda ki arkadaşlardandır :D
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)