Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cok arada kaldim yardim edin:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Merhaba
    bir kac kere konu acmistim ama halen karar veremezken yenileri dahil oldu dahada kafam karisti.
    Yeni basliyorum
    boy 181 kilo 87 kalıplı yım
    Bütçeme ekipmanda dahil
    Bütçe; 9000
    ekipman vs dahil olunca 7000 liram kalıyor
    MOTOSIKLET TE GÖRÜNTÜ ME COK ONEM VERIYORUM YANI ALTIMDA KÜÇÜK KALAN BIR MOTOR ISTEMIYORUM EN ONEMLI SORUN DA BU

HYOSUNG; ALIRKEN COK DİKKAT EDILMESI GEREKEN BIR MOTOR GALIBA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDMELIYIM HYO NUN ADAY OLMASININ SEBEBI KALIBLI OLMASI BOYUM 181 KİLOM 87 KALIPLIYIM VE HOSUMA GIDIYO

DAELIM; DUZCEDE OTURUYORUM PARCA SIKINTISI YOK ASYA MOTORLA GORUSTUM BIRCOK PARCANIN BULUNDUĞUNU SOYLEDILER. BENI ETKILEMESININ NEDENI 250 LIK OLMASI

CBR 125; BU MOTOR HERSEYI IYI HOS AMA BENIM GIBI BIRININ ALTINDA KUCUK KALIRMI DIYE KORKUYORUM

PULSAR; MOTOR ICIN GUZEL DIYENDE VAR GÖMENDE ASLINDA BU MOTORU ALICAKTIM AMA FORUMDA BIRAZ ARASTIRINCA VE AEA NIN PEK BEGENMEDIGINI DUSUNDUGUM ICIN

TVS APACHE; BU MOTOR COK HOSUMA GIDIYOR AMA TITRESIM DEN KORKUYOR COK RAHATSIZ EDERMI VE BIR ILANDA GORDUM ON DISLIYI DEGISTIR DIGINI VE TITRESIMIN AZALDIGINI SOYLEYEN VARDI BU MOTORUN TITRESIMINI AZALTMANIN YOLU VARMI DIR

MEGELLI; TIPI COK HOS SORUNLARININ COZUMU OLDUGU SOYLENIYOR FIYATLARI DUSDUGU ICINDE AKLIM KAYMIYOR DEGIL

Kubaya yada falcon a girmiyor onlar 2. Planda seçeneklerimden birini begenmezsem ikisinden birini alicam

Cok fazla yazdim kusura bakmayin cevaplarken motorlari degerlendirirseniz cok güzel olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    merhaba.

bahsi gecen motorlari surmedim degerlendirmeyecegim..

cbr 125 kucuk kalir mi demissiniz .Madem model listeniz var secmek acisindan zaten oturup internet uzerinden arastirmak yetersiz,gider motoru gorur uzerine oturur bakarsiniz.

farkedeceksiniz ki hic aklinizda belki yokken motora bakmaya gittiginiz de uzerine binip duzlediginizdeki o ilk an anlatacak size herseyi..

cbr125i gidin gorun bakin kucuk mu geliyor.

tvs apache titresimi rahatsiz eder mi diye foruma soru sorulmaz. Motor keyif isidir. İnsanlar sert seleye sahip motorlarla uzun yollar surebiliyolar ya da kucuk cc motorlarla uzun yollar yapabiliyorlar yoruculugu kisiden kisiye degisir,tutku ile suruldugunda racing tarzi bir motor o oturus pozisyonu ile uzun yollar suruldugunde hic agri sizi yasamayanlara da sahit olduk..

dikkatinize
    efendy06, yüksel66 ve hakikiteker bunu beğendiler.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    cbr 125r küçük kalmayacaktır. git bir dene.
    pular belki.
    megelli mi asla.

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    o parayla hyosung mutlu eder seni ama biraz elin takım tutacak

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence sizin gibi çok uzun ve çok iri birisi için kamyonlar daha uygun 181 uzun değildir dostum ideal boydur. İlk motosikletin olacağı için kafana fazla takma.

1.86 civariyim. Cbr 125 bana kucuk geldi. Ha birde sisman degilim ama 100 kiloya yakinim,sen hayal et kendinle kiyaslayip. Sectiklerinin arasindan ben pulsar derim. İyi motor ama denge sensoru diye lanet bir olay var ve o zirildiyor. Birde artci hic rahat edemez.
    goruntu olarak fena durmaz.

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125r küçük kalmayacaktır. git bir dene.
    pular belki.
    megelli mi asla.
    Megelli yi bende sorunlarindan dolayi sevmiyodum ama kullanicilari sorunlari hallettigini soyleyince plastik pul vs gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Alıntı mücahit1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o parayla hyosung mutlu eder seni ama biraz elin takım tutacak
    Hyosung da ornegin su yildan sonra üretilen lerden al yada alirken sunlara bak diyebileceğiniz bir sey varmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sizin gibi çok uzun ve çok iri birisi için kamyonlar daha uygun 181 uzun değildir dostum ideal boydur. İlk motosikletin olacağı için kafana fazla takma.
    Evet haklısınız cok uzun degil ancak ybr ye bindim küçük kaldi. Cinlilere baktim kucuk kaldi tvs de fazla siritmadi. Hyosung tam cuk oturdu :D
    Boy normal ama kalip olunca sirtma oluyo maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.86 civariyim. Cbr 125 bana kucuk geldi. Ha birde sisman degilim ama 100 kiloya yakinim,sen hayal et kendinle kiyaslayip. Sectiklerinin arasindan ben pulsar derim. İyi motor ama denge sensoru diye lanet bir olay var ve o zirildiyor. Birde artci hic rahat edemez.
    goruntu olarak fena durmaz.
    Cbr kucuk gelir yani
    aslinda pulsar alicaktim hatta biriyle anlastim ki aea video sunu izledim ve motosiklet kullanan arkadaslarima sordum alma dediler beyinle ilgili sorun cikiyo dediler vazgeçtim ama hala seceneklerim arasinda

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    daelim ve megelli alma da.. satamazsın elinde kalır.

Motosikleti
    henüz yok
    Tvs apache ve hyosung u denedim güzel motorlar mesela tvs nin titresim sorununu çözumu varmi ornegin plastik pul gibi vs

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Cbf 150 dene derim bütçene Sıfır km alma imkanın var
    Boy konusuna gelince tel den giriyorum yoksa atardım bi resim
    Bende aynı ölçüler mevcud eğer artçı yoksa cbf her yere götürür seni

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba.

bahsi gecen motorlari surmedim degerlendirmeyecegim..

cbr 125 kucuk kalir mi demissiniz .Madem model listeniz var secmek acisindan zaten oturup internet uzerinden arastirmak yetersiz,gider motoru gorur uzerine oturur bakarsiniz.

farkedeceksiniz ki hic aklinizda belki yokken motora bakmaya gittiginiz de uzerine binip duzlediginizdeki o ilk an anlatacak size herseyi..

cbr125i gidin gorun bakin kucuk mu geliyor.

tvs apache titresimi rahatsiz eder mi diye foruma soru sorulmaz. Motor keyif isidir. İnsanlar sert seleye sahip motorlarla uzun yollar surebiliyolar ya da kucuk cc motorlarla uzun yollar yapabiliyorlar yoruculugu kisiden kisiye degisir,tutku ile suruldugunda racing tarzi bir motor o oturus pozisyonu ile uzun yollar suruldugunde hic agri sizi yasamayanlara da sahit olduk..

dikkatinize
    Uzun yolda YBR ile eli ayağı titreyen ben napayım Herkesin katlanma eşiği farklı, bu yüzden yorumları dikkate alın ama kesin gözüyle bakmayın.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    dealim daystar 250
    185 cm boy ve 117 kilo ile sym symphony sr 125 kullanmış biri olarak şunu diyorum ; motorun üstüne otur, rahat edip , rahat sürüyorsan sorun yok ayrıca ybr de kullandım ve çok keyif alarak sürüyordum, 117,50 kg taşıyordu alet. hemde ne yollar yaptım onunla 1 sende 20,000 km. Bence sen al bir motor hemen başla olayı geciktirme fazla

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    181 boyla uzun sanmıyorlar mı kendilerini

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    megelli ve daelimi lütfen listenden ele.
    cbr 125 güzel bir motosiklettir. hyosung'un temizini bulursan hyosungta alabilirsin.

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    181 boyla uzun sanmıyorlar mı kendilerini
    Bak bakalim ben uzunum diye birsey varmi altimda küçük kaliyo diye yazmisim ayrica turk erkeklerinin boy ortalamasi 171 olduguna gore uzunumun egomu tatmin etmek icin acmadim bu konuyu bilgi almak icin actim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Cbf 150 alınabilir sorunsuz bir makina ama bilemiyorum pek hosuma gitmedi denedim ama elektrik alamadim galiba :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    185 cm boy ve 117 kilo ile sym symphony sr 125 kullanmış biri olarak şunu diyorum ; motorun üstüne otur, rahat edip , rahat sürüyorsan sorun yok ayrıca ybr de kullandım ve çok keyif alarak sürüyordum, 117,50 kg taşıyordu alet. hemde ne yollar yaptım onunla 1 sende 20,000 km. Bence sen al bir motor hemen başla olayı geciktirme fazla
    Haklisiniz ama ybr almak icin arkadaşım la birlikte gittik binince nasi dedim gel bi bisiklet alalim daha iyi dedi direk sogudum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    megelli ve daelimi lütfen listenden ele.
    cbr 125 güzel bir motosiklettir. hyosung'un temizini bulursan hyosungta alabilirsin.
    Daelim ve megelli zaten 250 oldukları icin listemdeydi oyle doyorsaniz direk eleyim
    hyosung icin peki su yil sonrasini al gittiginde suralarina bak gibi yorumlar da yaparsaniz cunku hyo icin iyisini bulmanin cok zor olduğu souleniuo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)