Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

!!!!!ACIL LUTFEN YARDIM !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    tem otoyolunun ordaydık ayna mesamdeydi zaten sonra sola ana yola bağlantı vardı ordan girdim aynama tekrar baktım yok pek dönülebilicek bir durumdada diğildim ama motorun gidonunu kitleyip 4 lüleri yakıp motordan iip geri doğru yurudum baya bi ama kendisnini göremedim ondan sonra bi 15dk motorun üstünde bekledim fakat hala bir ses seda yoktu arıyorum ve açmıyodu telefonunu bende buluşucağımız noktaya gittim direk belki oraya gelmiştir diye fakat ordada yoktu ordada vi 30dk bekledikten sonra polisi aradım polis bana trafik kaza bilmemnesinin numarasını verdi aradım sordum hasdal otobanı çevresinde kaza varmı diye yok dediler hastaneleri aradık etrafta hiç birşey yoktu ondan bi 30dk sonra arkadaş telefonunu açtı sonunda ve evde olduğunu söyledi yolu kaçırmış dümdüz hava alanına doğru yardırmış.

bende ne yapacağımı bilemedim ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum sonuçta burayada bir soruyim dedim tecrübeli arkadaşlar varsa diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Geçmiş olsun. Bu da sana ders olur.

Motosikleti
    yok bende r6 vardı arkadaştatada kawasaki zx636

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Arkadaşının sağlığından endişe ettiğine göre epey bi hız yapmış olmalısınız Neyse sadece yolu kaçırmış başka bi gün yine beraber gazlarsınız.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşının sağlığından endişe ettiğine göre epey bi hız yapmış olmalısınız Neyse sadece yolu kaçırmış başka bi gün yine beraber gazlarsınız.
    Yani insan endişe ediyo tabikide. Arkadaş sonuçta 50 çeşit düşünce geçti o an aklımdan yani

asde06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    dalga geçecek bir durum yok , insanlık hali her şey olabilir, arkadaş fikir sormuş, fikrin varsa yazarsın da insanları aşağılamaya gerek var mı? bu yüzden foruma bir şey yazmaya gelmiyor işte..
    HayırsızOğul bunu beğendi.

Eğer arkadaşınla 'Gazlamaya' çıkıyorsan önce grup sürüşü nasıl yapılır onu iyice öğrenmeye çalış. Biriniz 5 km ötede, diğeri nerede belli değil şeklinde grup sürüşü olmaz. grup sürüşü yapacaksanız ikinizde intercom alın, birbirinizle 100 mt-1 km arasına kadar iletişim kurabilirsiniz. Bu tip durumlarda da her şeyden evvel arkadaşına ulaşmaya, olmadı yetkililere ulaşmaya çalış.

Bir de forumdaki mesajlarını okudum ve frenininin tutmadığında, hız tutkundan vs. bahsetmişsin. Lütfen biraz daha dikkatli ve sakin motosiklet kullan.
    mehmetenis bunu beğendi.

ahahahah gerçekten çok güzeldi azına sağlık abi :D

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    İnterkomun faydalarını bir kez daha görmüş olduk. İyi ki almışım şu aletleri

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)