Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

600 cc üzeri motosiklet tavsiyesi istiyorum....

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba. sahibinden.com'a girip. cc'ye göre arama yapıp çıkan modellerden aklınızda az çok bir fikir oluşturabilirsiniz. arama yaparken çıkan ama tek tük olduğu için bulmakta zorlandığınız yüksek cc modelleri ise düşünmeye bile gerek yok. eğer satışı az olmuşsa yedek parçası az ve 2. eli de zayıftıır çok büyük ihtimalle. benden minik bir tavsiye sadece. umarım işinize yarar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be, adam Ankara'ya dönmüş Ben de ayrıldım Kıbrıs'tan. Büyük ihtimal ben de Ankaradayım Ağustos'tan itibaren.

Dediğin fiyat aralığında mart-nisan için +600cc ben de motor bakıyorum da, çok kısır bir aralık ya.

Bandit'lerin temizini bulmak zor gibi, en yenisi 9 yaşında, ayrıyeten piyasası çok durgun.
    Cbr 600F'ler var, 15-16 ya güzel olanlarından, ama Ankarada şehir içinde bilmiyorum nasıl olur.
    En mantıklı olarak Mt-07 düşündüm, fakat fiyatı 19'dan aşağı yok ve vergi 650cc üzeri vergi dilimine tabi.
    Fazerleri düşünsen, fiyatları saçma şekilde yukarı çektiler, 13-14 binlik motora 19 istemeye başladılar.
    Xj6 lar 18 civarı.
    En mantıklı denebilecek Er6'lar var, onların da Kawasaki olması beni korkutuyor, yedek parça vs.

Benim bütçe 14'ü geçmezse ya Er6 ya da R25 alacağım, çünkü o aralıkta mantıklı başka 600cc yok

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650

Adamsın. Şimdilerde cbr 600f ile 600rr arasındaki kalkıştaki 0.3 saniye fark yüzünden övünen kibirlenen arkadaşlar türemişken bu bilinç.

Helal.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Ferhat Cbf600 u boşver. Bence çok cansız. Fz6 Fazer ya da Fz6 ya da gsx650 bandit (yenisini bulmak şartı ile) veya gsx750f bak derim...
    Bunların içinde en hızlı alınıp satılanı Fz6 Fazer dır. Bol parça, basit mekanik, az yakan enjeksiyon sistemi... Bunlar tercih sebebim oldu.
    Er6f kullandım, 4 silindirlerin yanında lafı bile olmaz. Gerek işçilik gerek gidiş olarak. Ama kullanımı da çok kolay, onun da hitap ettiği kesim farklı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

18 - 19 olanlar 2007 ve üzeri versiyonlar. Ülkede enflasyon var herşey pahalandı...

Ayrıca her iki modeli de kullanmış biri olarak r25i es geçip er6 al bence. Sürüşü çok daha keyifli olur :-) (r25 de keyifli ancak arada bariz hacim farkı var sonuçta)
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. sahibinden.com'a girip. cc'ye göre arama yapıp çıkan modellerden aklınızda az çok bir fikir oluşturabilirsiniz. arama yaparken çıkan ama tek tük olduğu için bulmakta zorlandığınız yüksek cc modelleri ise düşünmeye bile gerek yok. eğer satışı az olmuşsa yedek parçası az ve 2. eli de zayıftıır çok büyük ihtimalle. benden minik bir tavsiye sadece. umarım işinize yarar.
    abicim nerdeyse bir ayni bu sekilde arana yapiyorum... tdm 850-900, bmw f650 vs bir cok motoru favorilerime ekledim... ilk tercihim bandit veya er6f olacak.... basligi acmamdaki asil amac.... mtde tanidik birisinin motorunu almak... dedigim fiyat araliginda olduktan sonra tarz marka cokta fark etmez....

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:21 ----------

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be, adam Ankara'ya dönmüş Ben de ayrıldım Kıbrıs'tan. Büyük ihtimal ben de Ankaradayım Ağustos'tan itibaren.

Dediğin fiyat aralığında mart-nisan için +600cc ben de motor bakıyorum da, çok kısır bir aralık ya.

Bandit'lerin temizini bulmak zor gibi, en yenisi 9 yaşında, ayrıyeten piyasası çok durgun.
    Cbr 600F'ler var, 15-16 ya güzel olanlarından, ama Ankarada şehir içinde bilmiyorum nasıl olur.
    En mantıklı olarak Mt-07 düşündüm, fakat fiyatı 19'dan aşağı yok ve vergi 650cc üzeri vergi dilimine tabi.
    Fazerleri düşünsen, fiyatları saçma şekilde yukarı çektiler, 13-14 binlik motora 19 istemeye başladılar.
    Xj6 lar 18 civarı.
    En mantıklı denebilecek Er6'lar var, onların da Kawasaki olması beni korkutuyor, yedek parça vs.

Benim bütçe 14'ü geçmezse ya Er6 ya da R25 alacağım, çünkü o aralıkta mantıklı başka 600cc yok
    Cok iyi tanidik olmadikca supert sporta pek girmem haci.... isin ucunda paramizla rezil olmak var... Keske bin lira fazla verip sunu alsaydim demeyelim... yaw arkadas 3 sene once 9 bine (hatta 8 e bile vardi) 2006 er6 lar vardi.... simdi 11-12-13 bin... 11 olanlarda masrafli.... bu ne seyden bir is anlamadim gitti...ankarada bi er6 ya bakmaya gittim... 3 sene once bu motorlar 8-9 a satiliyordu... simdi niye boyle dedim.... eee 0 inin fiyati artti dedi.... aradaki farki gidip aldigin kisiye odedin mi dedim... bisey diyemedi... ulan ibre 2006 model ile 2015 modeli bir karsilastir bakalum.... aradaku farki bir gor...neyse sinirli degilim haci :D
    sonraki sayfalarda da soyledim... tanidiktan olsun marka model tarz fark etmez.... zaten bu hafta bu isi cozecegim...ben gonlumde er6dan yana...ayrica kafamda 2-3 tane daha motor var... arayip guzelce konusacagim su par olur mu diyecegim... gerisini onlar bilir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhat Cbf600 u boşver. Bence çok cansız. Fz6 Fazer ya da Fz6 ya da gsx650 bandit (yenisini bulmak şartı ile) veya gsx750f bak derim...
    Bunların içinde en hızlı alınıp satılanı Fz6 Fazer dır. Bol parça, basit mekanik, az yakan enjeksiyon sistemi... Bunlar tercih sebebim oldu.
    Er6f kullandım, 4 silindirlerin yanında lafı bile olmaz. Gerek işçilik gerek gidiş olarak. Ama kullanımı da çok kolay, onun da hitap ettiği kesim farklı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

18 - 19 olanlar 2007 ve üzeri versiyonlar. Ülkede enflasyon var herşey pahalandı...

Ayrıca her iki modeli de kullanmış biri olarak r25i es geçip er6 al bence. Sürüşü çok daha keyifli olur :-) (r25 de keyifli ancak arada bariz hacim farkı var sonuçta)
    valla abicim iyi bir tanidik olmadikca hondanin hic bir seyini istemem... fazerlarda bende hep cok yakiyor imaji olusturdu... favori ilanlarimda ducati monster bile var.... bu tane honda ve fazer yok... tdm var yamaha olarak.... 500 cc altini hic istemiyorum... buyuk ihtimal er6 olacak sanirim... yeni tane dusmus... bu hafta mutlaka alacagim bi motor...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok iyi tanidik olmadikca supert sporta pek girmem haci.... isin ucunda paramizla rezil olmak var...
    Süper sport derken Fz6 mı kastediyorsun

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper sport derken Fz6 mı kastediyorsun
    Cbr600f i kastediyorum... ama sport turing degil mi... akrabalar iste...

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Ktm al bak rahatına

Motosikleti
    Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm al bak rahatına
    hangi modelini alayim... var mi tanidigindan satan... ???

Motosikleti
    Izmir urlada sahibinden de mavi gsf650 bandit s var.... sahibini taniyan var mi acaba...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ne oldu izmir deki motor alabildinmi

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu izmir deki motor alabildinmi
    Evet abicim aldim... eve internet baglatayim da..
    Foto konu felan halledecegim... ;)

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayırlısı olsun o zaman kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Sagol tesekkur ederim...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abicim aldim... eve internet baglatayim da..
    Foto konu felan halledecegim... ;)
    hayırla kullan sen daha önce gv650 almışmıydın benmi yanlış hatırlıyorum

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalp en düþük 5 lt yakar en fazla 7 lt
    Ve 14000 e temizleri bulunur katýr gibi motosiklet her yola vur gitmem demez ben kendilerini çok beðeniyorum
    700 olan 6 vites olsaydý nc 700 yerine onu alýrdým model e km re bakmazdým
    Yaþayan efsane dýr
    Bende bayılıyorum resmen transalplere ..

Cbf 600 yerine transalp tercih ederdim..

Motosikleti
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırla kullan sen daha önce gv650 almışmıydın benmi yanlış hatırlıyorum
    Tesekkur ederim... yok hic almadim hyo...

kawasaki zx636r

Motosikleti
    Istedigim motoru aldim arkadaslar.... konu amacina ulasmistir.....
    herkese kazasiz belasiz surusler...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)