Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

600 cc üzeri motosiklet tavsiyesi istiyorum....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    genelde F yerine N tercih edilir. merak ettim f tercihi sebebinizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    Yerinizde olsam kış aylarında temiz bir cbf 600 veya fazer 600 bakardım. İkisi de ikinci el, yedek parça, sorunsuzluk bakımından güzel motosikletler.
    Cbf 600'de abs de mevcut. Kış aylarında dememin sebebi de daha temiz motosikletleri daha uygun fiyata alabiliyorsunuz, ben öyle göz gezdirmek amacıyla bakayım dedim 10 yaşındaki motosikletler olmuş 15.000

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı transalp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005-2006 model transalp 650'yi 14 bin lira civarı bulabilirsin.Üstelik bu motorlar yüzbinlerce km arıza yapmadan gidebilen motorlardır.Er6 gibi elinde patlayacak motorlar değildir.Bırak transalpi yolda africa twin bile görebilirsin ki , africa twin'ler 2000 yılından beri üretilmiyo.Ben 2005 model transalp aldım.2 senedir tek bir problem çıkarmadı.Temizini bulursan kaçırma derim.Tabi karbüratörlü olduğu için diğerlerine göre 100 km'de 1-2 litre fazla yakıtına katlanmalısın.Ama az fazla yakması sana sağlamlık olarak , çocuklarına miras bırakabileceğin bir motor olarak geri dönecektir.Her türlü yolda sağladığı konfor ve rahatlıktan da sözetmeye gerek bile yok.
    Gerçek kullanıcı olarak, çok abartılı yavaş veya hızlı değil de, normal kullanımda gerçek yakıt verisi nedir acaba?
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Bence model ayrımı çok fazla yapma, şansını temizini bulabilmenden yana kullan çünkü parça fiyatları eskisi gibi olmayacak.

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Ankara ya hoşgeldin hocam hızlı gitmezsen arada dolaşalım=)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    r6 almalısın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek kullanıcı olarak, çok abartılı yavaş veya hızlı değil de, normal kullanımda gerçek yakıt verisi nedir acaba?
    Transalp en düşük 5 lt yakar en fazla 7 lt
    Ve 14000 e temizleri bulunur katır gibi motosiklet her yola vur gitmem demez ben kendilerini çok beğeniyorum
    700 olan 6 vites olsaydı nc 700 yerine onu alırdım model e km re bakmazdım
    Yaşayan efsane dır
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde F yerine N tercih edilir. merak ettim f tercihi sebebinizi
    N in farını sevmiyorum... tek sebebi bu yani... :D

Alıntı HayırsızOğul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara ya hoşgeldin hocam hızlı gitmezsen arada dolaşalım=)
    can ciğer arkadasımın da 150 lik çinlisi var...onla fıtı fıtı gezecez... balığa felan gideceğiz...

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalp en düşük 5 lt yakar en fazla 7 lt
    Ve 14000 e temizleri bulunur katır gibi motosiklet her yola vur gitmem demez ben kendilerini çok beğeniyorum
    700 olan 6 vites olsaydı nc 700 yerine onu alırdım model e km re bakmazdım
    Yaşayan efsane dır
    O yakıt verisiyle gayet mantıklı. Ben 92 model olması lazım, arkadaşta 650 cc olanı var, onu kullanıyorum arada, onca yıldan sonra bile azcık gaz açınca kuduran, yormayan, üzmeyen bir motosiklet. Ama yakıtından hep çekinmişimdir, bende hep çok yakıyor izlenimi bırakan alet
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerinizde olsam kış aylarında temiz bir cbf 600 veya fazer 600 bakardım. İkisi de ikinci el, yedek parça, sorunsuzluk bakımından güzel motosikletler.
    Cbf 600'de abs de mevcut. Kış aylarında dememin sebebi de daha temiz motosikletleri daha uygun fiyata alabiliyorsunuz, ben öyle göz gezdirmek amacıyla bakayım dedim 10 yaşındaki motosikletler olmuş 15.000
    kışa kadar kim bekleyecek abicim ya... benım amacım bu yaz kullanmak... evlilik planı olursa da kışa dogru satarım belki...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence model ayrımı çok fazla yapma, şansını temizini bulabilmenden yana kullan çünkü parça fiyatları eskisi gibi olmayacak.
    yapmıyorum abicim ya... en baştada dedımya... tabıdıktan temız bırsey olursa marka model tarz fark etmez dedım...
    tabı tarz olarak naked ss enduro... :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Alıntı transalp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005-2006 model transalp 650'yi 14 bin lira civarı bulabilirsin.Üstelik bu motorlar yüzbinlerce km arıza yapmadan gidebilen motorlardır.Er6 gibi elinde patlayacak motorlar değildir.Bırak transalpi yolda africa twin bile görebilirsin ki , africa twin'ler 2000 yılından beri üretilmiyo.Ben 2005 model transalp aldım.2 senedir tek bir problem çıkarmadı.Temizini bulursan kaçırma derim.Tabi karbüratörlü olduğu için diğerlerine göre 100 km'de 1-2 litre fazla yakıtına katlanmalısın.Ama az fazla yakması sana sağlamlık olarak , çocuklarına miras bırakabileceğin bir motor olarak geri dönecektir.Her türlü yolda sağladığı konfor ve rahatlıktan da sözetmeye gerek bile yok.

valla abıcım sahibinden ilanlarda XL600 ve ZL700 ilanlarına baktım... 650 olanı 3 tık aşağıdaymış... sımdı fark ettım onları... inceleyim bakayım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Azizim sen sevdiğin,sağlam olan motoru mu satarsın yoksa elde fazlalık olup hep masraf çıkaranı mı?
    yani gsf650s mi bakayım diyorsunuz...
    efendy06 ve Sepya bunu beğendiler.
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bende hornet 900 var ve ölene kadar satmayı düşünmüyorum. Başka söze gerek var mı?

Motosikleti
    Motosiklet ilanlarina bakiyorum da... ne kadar iyi insanlarimiz var... nerdeyse butun ilan sahipleri motorunun bakimlarini yaptirip hemde debriyaj-fren balata ve zincir disli setini degistirip de satiyor... motoru almaya geliyorum depoyuda doldurun desek ayip olur mu acaba....

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hocam gerçek bilinçli kullanıcı ise sezon başı kontrol ve değişimleri normal. ama dediğin gibi bol keseden sallıyan cok

Motosikleti
    cbf150/Suzuki GSF 600 BanditS / Honda CBF 1000 FA
    Hiç düşünme temiz bir bandit 600 S al derim. birönceki motorumdu. Taş gibi. Bakımlarını düzenli yap asla seni üzmez. Ne kadar istersen o kadar gider.

Motosikleti
    Valla abicim 4-5 senedir icimde hep bandit sevgisi var... sirf abs var diye 650 s ini alacagim sanirim... 600s in farini 650 s e koysalarmis keske...

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    senin bütçen dışında ama yinede yazayım dedim geçende serviste bir abimizde gördüm cbf 600 abs mis 4k da ilk sahibinden almış nasıl bulduysa şuna benzer birşeydi fiyatına hatırlamıyorum ama sezon başı 20 nin altına almıştı eminim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18431189/detay içimin yağı eride resmen modelini hatırlamıyorum belkide türkiyeye gelen son cbf 600 abs lerdendi

bu aylar motor el yakıyor maalesef inşallah düzgün motor bulursun kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Icimde bi suzuki sevgisi var... az birseyde er6... suzukiyi abs var diye alacagim sanirim ...
    ilanda yazan fiyatlar pek umrumda degil... sahibiyle duzgunce konusup guzel bur teklif sunarim... tamam derse ekime kadar... yok derlerse kasimda gorusuruz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Gsf1200s banditi de takip ediyorum.... yok mu cevresinde 650--1200bandit satan...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

Guncelllllll......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    600 cc den daha iyi motosiklet 700 cc dir bence

Motosikleti
    598 cc ve uzeri... yukarilarda sinirimiz yok.... 13-14 bini gecmesin yeter...

Motosikleti
    Guncel guncel guncel...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)