Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolmuş, Minibüs ve Taksilere Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese kazasız günler arkadaşlar. Uzunçayırdan göztepe kampüsüne doğru geçerken çift şeritli yolda sağ taraftaydım. Önümdekiler bir anda sola sinyal verip geçince ben se kaza vs vardır diye sağ şeride attım kendimi. Soldan gelen dolmuşçu görmedi sanırım daldı 5sn sonra aramızda 10cm var yok arası yanımdan geçti.

İçindeki yolcular hayretlebana bakıyordu düştüm mü diye.

Video mevcut öğlene doğru atacağım.

Suç biraz bende kontrolsüz geçtim.

Ama ne korna ne selektör. KKesinlikle daldı.

Özellikle ramazan ayında dikkat edin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Dolmuşçulardan korkuyorum açıkçası. Çok tehlikeli araç kullandıkları için. Ayrıca şu zamana kadar denk geldiğim bütün İzmir Dolmuşçuları saygısız, terbiyesiz ve ağzı bozuk..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    İstanbulda ne kadar taksici varsa......... kafanıza göre doldurun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bu forumda ne kadar genelleme yapan varsa..... kafanıza göre doldurun
    RAMİREZ bunu beğendi.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda ne kadar taksici varsa......... kafanıza göre doldurun.
    Genelleme Yapmak Çok Hoş Olmamış.Ama Şuda Bir Gerçek Çogunluyu Canavar.

Motosikleti
    Honda CBF 1000FA
    Tüm genellemeler doğru değildir, bu da dahil
    The earth does not belong to man, man belongs to the earth. Great Indian Chief Sitting Bul

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Doğma büyüme İstanbulluyum taksicilik yapan akrabalarım da dahil şu aracı adam gibi süren bir tane bile taksici göremedim, çok düşündüm yok ya mesafe beğenmez almaz, ya turist görür senin yanında gazlar gider, önüne düşersin müşteriden bi an önce kurtulmak için sıkıştırır, arkasına düşersin boşsa yolda müşteri gördüğünde cart diye ani fren yapar, sinyalsiz döner, şerit değişirken üstüne çıkar, delikanlı değildir kavgaya tek girmez tek olduğunda ise kavga etmez, bunlar da böyle say say bitmez o yüzden ben genellerim arkadaşlar kusura bakmayın.

Çok değil daha 3 gün önce yokuş aşağı yol ayrımında müşteri gödüğü için u dönüşü yaptı kafa kafaya geldik bi tanesiyle çok değil 10 km daha hızlı olsaydım yada o gün işe geç kalsaydım dikaktsiz olsa gazlasaydım bugün bu satırları yazmamın imkanı yoktu....

Yaz yaz bitmiyor şubat ayında otogara giderken başka bi taksici ne kadar motosikletli varsa toplatacaksın ben trafikte beklerken onlar niye gazlıyor demişti, adama gazlıyorlar ama riski de var ölümle burun burunalar ve yolu senden daha az işgal edip seninle aynı vergiyi ödüyorlar dedidğimde ölsüler banane az bile vergi alıyorlar araçlardan 3 kat daha fazlasını onlardan alsınlar diyecek kadar ruh hastası olanları da var. Adam bunları motosiklet sürdüğümü söylediğim halde bana anlatıyor en nazik hali bu yani, kafasının içinde ne sapıkça fikirler dönüyordur Allah bilir.
    MimTolga ve sp83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)