Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaşınanı kaşırlar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VULCAN S
    Ellerine sağlık kardeşim )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bunları yapmak inan bir hiçbirşeyi değiştirmiyor.toplum yobazlarla dolu.hiçbir zaman motosiklete binmeyecek insanlar bunlar.aslında binemeyecek çünkü cesareti yok.
    Bu toplumdan bıktığım için doğru olmasada müzik dinliyorum bluetooht kasktan.
    Sen bi camera al çek youtube at birlikte sektirelim.bundan ötesi bela olur.dövsen polis gelse karakola gidince emin ol o kabadayılar mazlumu oynıcaklar.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam csb nedir ?
    Düşündüm düşündüm açılımını bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:35 ----------

Motorun sağından inen bi sizi gördüm
    Şimdi sağından indiğinize göre ayaklığı kapamak için motorun soluna geçmiş olmanız lazım bu sırada adam ne taraftaydı ?
    Sizde motorun solundayken adam yanınızdayken motoru nasıl devirdiniz merak ettim.Yoksa tekrar sağa geçip mi devirdiniz yani 1) motordan sağdan indiniz sola geçtiniz ayaklığı kapamak için 2) sonra tekrar motorun sağına geçtiniz 3) motoru devirdiniz.
    İşte burası benim aklımı karıştırdı.
    Benim aklimda canlanan:
    Motor ustundeyken ayakligi indirip stop ettirdi, bu sirada hala motorda oturuyo. Daha sonra ayakligi kapatip sag taraftan inmis ve motoru adamin ustune birakmis.

Hocam cok yanlis bi davranis ama zekaniza ve ozguveninize hayran kaldim. Bu arada evet yanlis ama ben olsam ben de dellenirdim (okurken dellendim), cok iyi yapmissiniz kaskiniza motorunuza saglik.
    Onurhan D bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazanın kıroları mı var? İnsanın insanlıktan nasibi olmayanlar mı var ? usluba dikkat etmek gerek..vesselam..
    Bu tarz tipler normalde de kıro ve terbiyesiz ama cesaretleri olmadığından milleti rahatsız etmiyorlar.Ramazanda açlığın verdiği öfke ile bunlara cesaret geliyor ve aktive oluyor sağa sola saldırmaya başlıyorlar.Bir de yaptıkları her türlü pisliği orucu bahane ederek yapmaları ayrı bir terbiyesizlik.Ramazan etrafta bunlarda sürüyle olduğundan ve sadece Ramazanı ve orucu bahane ederek kırolaştıklarından haliyle ben bu adamlara Ramazan kırosu demekte bir sakınca görmüyorum.Adam gibi orucunu tutup sağa sola sataşmayana,sen niye sigara içiyorsun sen neden yemek yiyorsun diye insanların özgürlüklerine karışmayanlara saygımız sonsuz.Ama artık bence Ramazan anlamını yitirdi.Küçüklüğümde eskiden Ramazan'da insanlar daha sakin,daha iyi daha temiz kalpli davranırdı ne olduysa son 15 yıldan beri artık Ramazan'da sokağa çıkmaya korkuyorum insanlarla iletişime girmeye korkuyorum.Herkes sinirli,herkes öfkeli herkes saygısız,öküz,kıro herkes size saldırmaya yada arabasıyla size çarpmaya hazır.Ben Ramazan'da artık güvenliğimi sağlamak için sustalı çakılarla dolaşıyorsam bence ciddi sorunlarımız var demektir.
    qezgin bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim aklimda canlanan:
    Motor ustundeyken ayakligi indirip stop ettirdi, bu sirada hala motorda oturuyo. Daha sonra ayakligi kapatip sag taraftan inmis ve motoru adamin ustune birakmis.

Hocam cok yanlis bi davranis ama zekaniza ve ozguveninize hayran kaldim. Bu arada evet yanlis ama ben olsam ben de dellenirdim (okurken dellendim), cok iyi yapmissiniz kaskiniza motorunuza saglik.
    Evet dediğiniz gibi olabilir,herkesin aklına gelmez helal olsun.Bence yanlış falan değil durduk yere gelip bana aro.spu çocuğu dicek bende bakacam yok öyle.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Aga resmen kavgada çığır açıp lvl atlamışsın

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Gopro hediye etcem sana bida yap sunlari kaydet kameraya :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ben inanmadım
    otopsici bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Herşeyden önce oruçlu bi adam küfür etmemeli.bizde genellikle oruçlunun tek önemsediği yiyip içmekle alakalıdır.aslında oruç nefsini dizginlemek, kötü söz sarfetmemek, insanlarla olan ilişkini
    öncekinden daha çok dikkat etmektir.sanki başkaları için oruç tuttuğunu düşünen insanlar var şu hayatta.kişi açlığının öfkesini ona buna sataşarak dizginliyorsa imanını kontrol etmeli bence.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    her " bela " bir gün KARBONLARI tadacaktır.

Motosikleti
    Pcx 125
    Helal sana aga tam terminatör gibi dalmışın :DD:

@hmet42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .2010 ybr 125 .
    Böyle mahluklara mümkün mertebe uymamak lazım ama sen artık işin sonuna gelmişsin.Eline sağlık.
    Bu arada ekipmanlar sadece kazada değil kavgada da çok işe yarıyor.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ulen bu bire karşı üç senaryolarında bir ben mi dayak yiyorum
    ne kullanıyorsunuz arkadaşım bana da verin dayak yemekten bıktım

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Ellerine kollarına sağlık. sürücüler de yayalar da ramazanı fırsat bilerek tuhaflaştı. Bende dün yola aniden atlayan bir yayaya çarptım. Çok fazla kaçacak br yerim yoktu, fark ettim ama frenleme mesafem kalmamıştı aniden yola çıkınca. Solumda da otobüs vardı. Biraz otobüse sürterek en azından tam kafadan çarpmaktan kurtuldum. Sağ ayna grenaj ve vücudum çarptı. Durunca özür diledi en azından.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Sanırım sonuna '' sonra rüyadan uyandım ekmek almaya gittim '' ibaresini eklemeyi unuttun :D baştan sona uydurma bir hikaye, film senaryosu olur ancak.

Motosikleti
    Alıntı burakmetu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım sonuna '' sonra rüyadan uyandım ekmek almaya gittim '' ibaresini eklemeyi unuttun :D baştan sona uydurma bir hikaye, film senaryosu olur ancak.
    o kadar değil hacı ben tek başına bikaç kişiyi hastanelik eden gördüm

Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazanın kıroları mı var? İnsanın insanlıktan nasibi olmayanlar mı var ? usluba dikkat etmek gerek..vesselam..
    "ramazanın kroları" +1

Sonuçta orucu bahane olarak öne atmış.

"ramazanın kroları" +1

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

Motorun adamın üstüne yatması bi anlık oldu, öncelikle ben sağa çekip ayaklığa aldım, motorun üstündeydim, adam bana el kol hareketleri yapıp lanlı lunlu konuşmaya ve arkadaşlarının çekiştirmesine rağmen koşar adımlarla üzerime gelince ben motordan indim - sağdan - Bu aslında bisikletten gelme bir refleks - 15 yıl yarı profesyonel bisiklet sürdüm - Bisikletle uzun yol turlarında köpekler saldırınca bisikleti köpekle arama kalkan gibi tutar yavaş yavaş geri çekilip onun alanından uzaklaşırım. Oldu ki saldıracak ki saldırdı bi iznik turunda; bisiklete saldırır onu ısırmaya çalışır işte bu an bisikleti köpeğe kaptırmamak gerekir

Adamla arama motoru siper ettim özetle. Amacım üzerine düşürmek dahası kavga falan etmek değildi. Sakin bi şekilde neden düdük çalma gereği duyduğumu anlatmaktı ki anlattım da , küfür olayı beni çileden çıkardı. Adamla konuşurken ben motoru sağ gidondan ve sağ arka tutamactan tutuyordun zira aklıma ilk gelen bana olmasa bile motora zarar verecekleriydi.

Küfür ettikten sonra motorun arkasından bana bir iki vurmaya çalıştı bu sırada motora yüklendi motorun ağırlığı bir ona bir bana gitti hafif meyilli yoldu aşağıya doğru kaydı, Adam tekrar vurmak isterken sol gidonu ileri itti ben sağdan karşılık verdim o sıra dieğer arkadaşları kolundan çekiştirdi sanırım o sırada ayağıda kaydı ve sol ayağı motorun ön soluna girdi, düşmemek için motora asıldı mı emin değilim bi sendeledi bende motoru bırakıverdim üzerine, depodan tutmaya falan çalıştı ama tutamadı sendeledi motoru kucaklayıp yığıldı, bende refleksle öne doğru atılmışken iki tane yapıştırdım.

Bugün tekrar baktım arka kuyruk plaka birleşim yerinde de açılmış bikaç milim. onuda arkadaşı yaptı kaldırmaya çalışırken sanırım. Story, rüya, gerçek neye inanmak isterseniz inanın, 35 yaşında adamım kimseye yalan borçum yok.

Benim bu olaydan çıkarttığım ders, Kimseyle tartışma uza git, en kısa zamanda kamera al.

Yolunuz açık olsun kazasız belasız sürüşler cümleten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence olay bu seviyelere gelmemeli. Bana göre yaptığın o arkadaşların yaptığından daha da yanlış. Plakan var ise sen giderken aldılarsa ve şikayet ederlerse çok ciddi suçlamalarla karşı karşıya kalırsın. Karaktersiz adam çok bunları öldürsen bile öldür öldür bitmez bırak dövmeyi lütfen bir daha böyle bir şey olur ise daha sakin kalmaya çalış. Motorun zarar gördü, adamları dövdün ne geçti eline geçici bir rahatlama belki suçluluk duygusu geçip gitti olay hayat bu tip şeylerden daha değerli ve anlamlı olmalı...
    Adamın biri gelicek, rahmetli anama küfür edecek, bu memlekette kötülere bişi olmuyor kardeşim, dayak yiyen yediğiyle kalıyor. Atanın isr yanına kar kalıyor. Biz sesimizi çıkarmadıkça alttan aldıkça bunlar daha çok cesaretleniyor.

Ama şu olaydan çıkardığım en büyük ders, uza git tartışma, kamera al.

Motosikleti
    Transalp
    Aynı benzer olay benim başıma arbayla geldi.4 tane kadın yolun kenara yakın ortasında muhabbet ediyolar.Geçecek mesafe bırakmamışlar.Ben de arabayla ilerliyorum.Dedim ki mutlaka farkedip kenara çekilecekler.Ama diplerine kadar geldim çekilen yok.Ben de bastım kornaya.Sanki beni hiç farketmemişler gibi aniden çekilip ters ters bakmaya başladılar.Ben de ters ters bakınca içlerinden biri hayret bişey ya dedi.Benim o anda şalter attı.Kafamı arabanın camından uzatıp hem yolun ortasında duruyosunuz hrm hayret bişey diyosunuz dedim.Baktım 5 metre ötede 2 adam dikiliyo.Noldu birader dedi bi tanesi.Dedim hem yolun ortasında duruyolar hem de korna çalınca hayret bişey diyolar dedim.Adam hepimizin ailesi geçiyo buradan , böyle korna çalman doğru mu dedi.Ben de dedim uzaktan çalmadım çekilirler diye , çekilmeyince mecbur çaldım dedim.Kadınlara dönüp kusura bakmayın , kasıtlı çalmadım dedim.Yürüdüm gittim.Durduk yere kavga çıkacaktı arkadaş.Acayip moralim bozuldu o gün.

Motosikleti
    dostum sana yalancısın demiyoruz ilk anlatış biçimin cidden komik bak dön oku eminim sen bile "ne diyorum la ben" diye kendine söyleneceksin
    bunun dışında yayalara dikkat etmek lazım bu tür şeylerden kaçınmanız gerekiyor sonuçta salağın biri yüzünden sizin başınız ağrıyacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)