Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xt 660 r 19 nolu arıza kodu xt 660r motosikleti olan arkadaşlar yardım :(moralm bozk

Motovento
    REKLAM ALANI

erhaba yamaha xt 660 r motorum var ekranına 19 die bir numara cıktı ve motor marşına basıyorum ama motor ateşlemiyor.sanırım bu hata kodu yamaha xt 660 kullanıp daha önce başına gelmiş olan arkadaşlar varmı yardım bekliyorum moralimi cok bozuk bu yüzden
    flame bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Tüm Yamahalarda standarttır,yan ayaklık açık diyor Tahmini ayaklık müşiri arızalı...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Alıntı flame adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Yamahalarda standarttır,yan ayaklık açık diyor Tahmini ayaklık müşiri arızalı...
    cevapladığın için teşekkür ederim senin motordadamı byle oldu?ekranda 19 yazıyor marş basıyor ama motor çalışmıyor müşüri çıkardım soketleri ayırdım vs.yok yıne olmadı kesin sorun ayaklık müşürümüdür?başka nerde olabilir

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    2008 kırlangıç R6'ların ilk partide kronik sorunuydu.Kablolarda veya başka biryerde de sorun olabilir,soketleri ayırdığınızda işe yaramadıysa...

Buyrun bu da sitelerden birisi http://www.xt660.com/showthread.php?t=32 yazıyor burada da kodların hepsi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

soketleri ayırdım hatta yan ayak müşür kablolarını birbirine bağladım çalışması lazım aslında anlamadım gitti ekranda 19 arıza kodu yan ayak arızası yazıo

merhaba arkadaşlar ben de 19 hata kodu aldım ve beyni 250 tl gibi bi rakama tamir ettirerek sorunu çözdüm neleri var piyasada 500 600 tl gibi rakam istediler benden sadece beynıyolladım kargoyla (imbo ve kontağı yollamadım ) sağolsun çok ilgilendiler 1 yıl garantili tamir yaptılar adreside buyrun http://www.gokcek.com.tr/ xt 660 ü kesinlikle zayıf akü ile kullanmamk gerek 19 hata kodunu düşük akü gerilimiyle kulanmaktan verio bu sorunu. size tavsiyem özellikle xt 660 için ve diğer tüm elektronık enjoksiyonlu motorlar için kesnlikle akünüz zayıflamışsa o şkelide kulanmayın motoru ve vurdururak çalıştırmayın ama sanırım bu 19 hata kodu sorunu xt 660 larda kronık sorun arkadaşımın kawasaki zx 10 r ı vardı kaç kere benzin bitti sonuna kadar benzın pompası boşuna çalıştı akü zayıftı hep öyle kullanıldı kaç kere vurdurarak çalıştırıldı motora hiç bişi olmadı halen geziyor ama siz siz olun vurdurmayın zayıf aküyle kulanmayın yardımcı olabildiysem....

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kendi eskiden açtığın başlığına mı cevap yazdın yoksa ben mi yanlış anladım ?
    zulu bunu beğendi.

merhaba.. redline-22 arkadaşım.. xt660r da tekrar 19 ya da yan ayaktan dolayı sıkıntı yaşadınız mı.. irtibat bilgilerini verdiğiniz beyin tamirinden memnun kaldınız mı? şu an ben de aynı hata ile karşılaştım.. ondan soruyorum..

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Kesin çözüm,aleti bilgisayara bağlatmak. Olasılıklarla sorun çözülmez.

Motosikleti
    Transalp
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi eskiden açtığın başlığına mı cevap yazdın yoksa ben mi yanlış anladım ?
    Arkadaş konuyu açanın kendi olduğunu unutmuş galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)