Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ramazanda motor sürmek hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Aynı kaza durumu benim de bugün başıma geldi,arabayla gittim çünkü boyattığım Grenajları sefaköydeki irfan ustadan almam gerekiyordu neyse sefaköyden grenajları aldım arka koltuğun üzerine güzelce yerleştirdim şirinevlere de uğrayayım dedim çünkü motomax bi bakıyım dedim.Neyse lafı uzatmamayım havalanı kavşağını tam geçtim en sağ şeritteyim hızım 80-90 Km/s önümde minübüs gidiyor kapalı kasa ford transit bir anda frene yüklendi bende arkasındayım haliyle bende frene yüklendim neyse ki araçtaki ABS sayesinde durabildim,
    E-5 ortasında durduk öndeki minübüs hesapta kavşağını kaçırdı ya Gerizekalı geri gelip havaalını kavşağına girecekti,
    Sonrasında minübüs kaçtı tabi yeni boyattığım grenajlar yerle bir bir birlerinin üstüne düştüler beni aldı bir sinir,minübüsü şirinevlerde yakaladım önüne kırdım indim arabadan,bana diyor ki abi seni görmedim adama bağır çağır tüm trafiği kitledim,

Minübüs şöforü özürler üstüne özürler sonra ya sabır dedim bastım gittim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Mümkünse top patladıktan hemen sonra çıkın trafiğe..

Yollar sizin..
    mehmetenis, MetinK. ve tozluklu bunu beğendiler.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    İftara 1 saat kala pide almaya gittim motoru park ettim güzel bi yere öndeki arac 1.5m uzaklıkta arkadaki arac 4m fln geldigimde hiç bi arac yok motor yerde üstünden bi geçmedikleri kalmıstı allah tan bi ayna kırıldı topcasede darbe yedi ama kırılmadı ucuz atlattım dün yasadım bu olayı

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hekes bir bira içip trafiğe çıksa
    herkes oruçlu trafiğe çıksa

eminim oruçlu kafa 10 kat daha fazla kaza yapar.
    Thracian ve tozluklu bunu beğendiler.

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hekes bir bira içip trafiğe çıksa
    herkes oruçlu trafiğe çıksa

eminim oruçlu kafa 10 kat daha fazla kaza yapar.
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ramazan trafiği normal zamana göre daha deli oluyor , sahur saatleri civarında trafiğe çıkacaklara hiç önermiyorum dün gece Ataşehir-Başakşehir arası yolculuk yaptım epey zorlandım.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hiçbir şeyin kafası değil insan kafası.
    sadece akıllarınızda yanabilme ihtimali olan bir flaş olma umuduyla yazılmış.
    inkar etmek kolay. inkar yoluna gitmek kolay.
    gerçekleri kabullenmek zor.

hadi cevap ver;
    bir bira mı daha tehlikeli yoksa oruç mu?

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Oruç sağlığa zararlı bir tapınma eylemidir. Açlık aşırı sinir yapar. Susuzluk çok daha kötüdür.. Dikkat edin..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metin bey yanlış anlamayın ama eskiden oruç tutan ama maddi ve manevi bazı hastalıklar yüzünden oruç tutmayı bırakmış şu anda alkol kullanan biri olarak,12 saatten fazla açlık,susuzluk ve sigara kullanıyorsanız nikontinsizlik özellikle bu sıcak yaz aylarında yoğun bedensel aktivite ile de birleşince aşağı yukarı 4-5 biranın verdiği sarhoşluğu verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.Bazılarının bünyesi dayanıklı,oruç fazla dikkat kaybına sebep olmuyor ama gözlemlerime göre bir çok insanda ciddi dikkat dağınıklığı,karar verme yetisi kaybına ve ciddi şekilde öfke krizlerine sebep oluyor.İsteyen ibadetini yerine getirir orucunu tutar buna karışamayız ve saygımız sonsuzdur ama bünyesi zayıf insanlar mümkünse kendi ve çevresindekilerin can ve mal güvenliği için özellikle iftar saatine yakın direksiyon başına geçmesinler.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Ramazan ayı boyunca çok dikkat etmek gerekli. x2 dikkat edilmesi gerekli. iki teker olsun 4 teker olsun içindeki herkes tehlikede. Araç ile çıkmamaya özen gösteriyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler