Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul Avrupa Yakası Güvenilir USTA

Motovento
    REKLAM ALANI
    byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Arkadaşlar,

Gözünüzü seveyim bildiğiniz işini iyi yapan usta varsa söyleyin gidelim ben İstanbul Avrupa yakasındaydım motorum 1.5 aydır bende 2.el aldım motorumun 16 bin bakımı için bir kaç arkadaş tavsiye üzerine avcılarda bir motorcuya götürdüm çok güzel ilgilendi baktı filan sorun yok motor yağını değişti filtre 20 binde değişecek dedi ön fren balata değiştirdi, o zaman çok iyiydi ama şuan adamın yan sanayi fren balatası takması yüzünden ön diskim çizildi çok derin değil belki tam anlamıyorum yüzeysel biçimde çizildi belki ama simetrik şekilde çizikler var adama götürdüğümde ise diyor normal zamanım olmadığı için başka ustaya da götüremiyorum, ve motoruma ful sentetik yağ koydu iyi midir bilmiyorum ama ful sentetik yağdan sonra motorum vites aralarında bazen boşa düşüyor 3 ,4 veya 4,5 veya 5,6 fark etmiyor ve yağdan önce böyle sorun yoktu. Ama benim canımı sıkan konu bu disk adam sorun yok diyor ve bana birde artistlik yapıp al eski balatalarını geri takım diyor. Resimlerini atacağım buraya diskin. Lütfen güvendiğiniz işini iyi yapan usta varsa yardımcı olun usta da kazansın hakkını bizde.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Gözünüzü seveyim bildiğiniz işini iyi yapan usta varsa söyleyin gidelim ben İstanbul Avrupa yakasındaydım motorum 1.5 aydır bende 2.el aldım motorumun 16 bin bakımı için bir kaç arkadaş tavsiye üzerine avcılarda bir motorcuya götürdüm çok güzel ilgilendi baktı filan sorun yok motor yağını değişti filtre 20 binde değişecek dedi ön fren balata değiştirdi, o zaman çok iyiydi ama şuan adamın yan sanayi fren balatası takması yüzünden ön diskim çizildi çok derin değil belki tam anlamıyorum yüzeysel biçimde çizildi belki ama simetrik şekilde çizikler var adama götürdüğümde ise diyor normal zamanım olmadığı için başka ustaya da götüremiyorum, ve motoruma ful sentetik yağ koydu iyi midir bilmiyorum ama ful sentetik yağdan sonra motorum vites aralarında bazen boşa düşüyor 3 ,4 veya 4,5 veya 5,6 fark etmiyor ve yağdan önce böyle sorun yoktu. Ama benim canımı sıkan konu bu disk adam sorun yok diyor ve bana birde artistlik yapıp al eski balatalarını geri takım diyor. Resimlerini atacağım buraya diskin. Lütfen güvendiğiniz işini iyi yapan usta varsa yardımcı olun usta da kazansın hakkını bizde.

http://<a href="http://hizliresim.co...rn.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...L3.jpg</a></a>
    Honda otosever yetkili servisi yenibosna. Gidin herşeyi çözer gerektiğinden fazlada para almazlar
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda otosever yetkili servisi yenibosna. Gidin herşeyi çözer gerektiğinden fazlada para almazlar
    Boş bir zamanımda uğrayacağım teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

arkadaşlar disk konusunda fikri olan bilgili abilerimiz yok mu ?

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Levent Usta (Teknisyen Oto) - Atatürk Oto Sanayi

Motosikletine baba şefkatiyle yaklaşır, ne için gidersen git şöyle bir bakar, nesi var nesi yok söyler. Gereksiz parça değişimi asla yapmaz. Dandik parça taktıramazsın. Gönlün rahat motosikletinin en iyi şeklilde ilgilenildiğini bilirsin.

Fakat; işçiliği bir tık daha fazla alır. %100 hak ettiğini düşünüyorum. Anadolu yakasındayken başka yerlere götürüyordum. İçim rahat olmadıktan sonra motosiklet kullanmaktan zevk alamaz oluyorum o yüzden her kuruşuna değer. Bence.

Unutmadan not: Arkadaşın duke 200'ü yağ kaçırıyordu bir yerlerden. Spormotoya götürdü (Distribütör=en iyi bakım varsayımı). Bir parça değiştirdiler, düzelmedi. Bir daha götürdüğünde motoru açmamız lazım dediler (OHA!). Levent Ustaya gittik, yağın fazlasını almamışlar dedi 5dkda halletti. Yani, biraz fazla alıyor derken bir çok masraftan da kurtardığını söylemem lazım.
    Berkec. bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı byossi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

http://<a href="http://hizliresim.co...rn.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...L3.jpg</a></a>
    Merhaba,Avcılar da hangi ustaya götürdünüz?
    Çünkü Avcılarda işini güzel yapan ustalar var o yüzden sordum cevaplarsan sevinirim.
    Bu disk işini çok kafana takma bu tip çiziklerin olması normaldir.

Eğer ki seni çok rahatsız edecekse bir usta var sefaköy de Bilgin Motor,
    Ali Bilgin,
    0 (537) 736 54 57

Bu ustamız senin diskleri güzelce tornaya gönderir halleder,
    Yalnız diskleri tornadan geldiğinde balatlarını da değiştirmen gerekiyor,eğer eski balatalarını takarsan diskin yine aynı çizikler olacaktır,
    Yağ konusunda ise tam sentetik yağlar bazı motorlarda sorun çıkartır,yaz mevsimindeyiz 10w-50 yağ konulabilir

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    yalnız disklerde öyle çok büyük bir sorun gözükmüyor. benim arka diskim de hemen hemen aynı durumda. balataların içinde sert bir kesit var oraya kadar yenmiş sanırım o çiziyor yüzeysel olarak. frenlemede bir sorun yoksa çok fazla kafana takma.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,Avcılar da hangi ustaya götürdünüz?
    Çünkü Avcılarda işini güzel yapan ustalar var o yüzden sordum cevaplarsan sevinirim.
    Bu disk işini çok kafana takma bu tip çiziklerin olması normaldir.

Eğer ki seni çok rahatsız edecekse bir usta var sefaköy de Bilgin Motor,
    Ali Bilgin,
    0 (537) 736 54 57

Bu ustamız senin diskleri güzelce tornaya gönderir halleder,
    Yalnız diskleri tornadan geldiğinde balatlarını da değiştirmen gerekiyor,eğer eski balatalarını takarsan diskin yine aynı çizikler olacaktır
    avcıalrda hy motor var belkı bilirsiniz hayri usta diyorlar adam işini iyi yapıyor ona lafım yok ama bu konuda biraz tedirgin oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Alıntı plegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent Usta (Teknisyen Oto) - Atatürk Oto Sanayi

Motosikletine baba şefkatiyle yaklaşır, ne için gidersen git şöyle bir bakar, nesi var nesi yok söyler. Gereksiz parça değişimi asla yapmaz. Dandik parça taktıramazsın. Gönlün rahat motosikletinin en iyi şeklilde ilgilenildiğini bilirsin.

Fakat; işçiliği bir tık daha fazla alır. %100 hak ettiğini düşünüyorum. Anadolu yakasındayken başka yerlere götürüyordum. İçim rahat olmadıktan sonra motosiklet kullanmaktan zevk alamaz oluyorum o yüzden her kuruşuna değer. Bence.

Unutmadan not: Arkadaşın duke 200'ü yağ kaçırıyordu bir yerlerden. Spormotoya götürdü (Distribütör=en iyi bakım varsayımı). Bir parça değiştirdiler, düzelmedi. Bir daha götürdüğünde motoru açmamız lazım dediler (OHA!). Levent Ustaya gittik, yağın fazlasını almamışlar dedi 5dkda halletti. Yani, biraz fazla alıyor derken bir çok masraftan da kurtardığını söylemem lazım.
    dostum dediğin ustaya da en kısa zamanda uğramayı düşünüyorum bende zaten zincirlikuyu da aktfibankta çalışıyorum, yakın bana.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayri ve Yasir Ustayı yakından tanırım,hatta kardeşlerim gibidir,bu taktıkları balataları sen mi aldın getirdin yoksa onlar mı taktılar.Onların taktıkları parçada sıkıntı olmaz yada sana demişler dir ki bu balatanın fiyatı bu bunun da bu sen ucuz olanı tercih ettiğinden olabilir,
    Oraya kaç tane motorcu gittiyse hepsi memnun sende veya motorunda sıkıntı olabilir güzel kardeşim.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nedense bana da normal geldi ??

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ustaların taktıkları parçalara güvenmeyin kendiniz araştırıp alın götürün gözünüzün önünde taktırın.

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ikitelli de 212 avm ye cok yakin oktay usta var oktay motor diye aratirsan bulursun kardesim güvenilirdir. Tekerin düz bassin.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Forumda SerkanADH13 var onunla görüşün

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Taktığı balatanın marka modelini öğrenirsen sorunun çözülür (bilinen iyi bir balataysa orijinal olması şarj değil).
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Victory Highball 2015
    Atatürk Oto Sanayi Maslak ta Ali usta var. Arı Motor 2.kisim 15.sokakta. siddetle tavsiye ederim. Yedek parcalari kendinde goturebilirsin yada onunla gider iki sokak ötede motobakkaldan alabilirsiniz. Motorsikletle ilgili herseyi yapar. Sohbeti de iyidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)