Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biletsiz Başparmaklar 'Otostop' ve 2 Teker 2in1

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Öncelikle herkese merhabalar hayırlı akşamlar... Hep düşündük durduk yavv ne yapacaz ne edecez, işte ne bileyim büyüyünce ne olacaz?.. Sonra baktım ve dedim ki ben bir şey olmayacağım abi yaa !! Hayatımı yaşayacağım, tabuları yıkacağım ve özgür olacağım.. Küçüklükten beri motosikletin üstünde gezdim durdum.. Motosiklet tutkusunu sizlere anlatacak değilim, haddim değil. Sonra yakın dostum otostopla Türkiye yi gezmeye başladı.. Neredeyse bütün illeri bitirdi. Gürcistan macerası da cabası.. Ardından - Abi gelsene yaa tam senlik yapabiliriz, bu sene ki tur daha güzel olacak dedi.. Şöyle bir baktım yazın 3 ay Adana sıcağında kavrulmaktansa gitmeliyim dedim.. Bu yola başkoyduk kısacası..

Otostopla Adana ya gelen ekibimize koçluk yaptık.. Adana'yı gezdirdik, en güzel kebabın tadına baktılar, tarihi yerler gezildi, bici biciyi pek sevmediler.. Aramızda kalsın ama şalgamla da pek araları yok.. Gelin bari size Dünya'nın en iyi muzlu sütünü içirelim dedik. - Yaa bildiğin muzlu süt felan demeye başladılar.. Tadına bakınca ön yargılı yaklaştıklarını anladılar.. 6 - 7 Haziran mükemmel bir ev sahipliğiyle birlikte onları 8 Haziran sabahı Gaziantep'e uğurladık.. Güneydoğu turları kazasız bitti ve herkes evlerinde..

İşte şimdi sıra bizde. 1 Temmuz'da yolculuk başlar.. 1-2-3 Temmuzda Alakır da Canlılarla Dayanışma kampındayız.. Ardından rotamız belli değil.. Çünkü planlı işler bize göre değil, elimizde patlıyor planladığımız işler.. Kısacası kafa nereye biz oraya.

2 teker müptelası, Mz ETZ 251 de yaklaşık 50.000 km tecrübemle, rüzgarı, doğayı ve paylaşmayı sevmemle bu işin üstesinden gelirim gibime geliyor.. Sizlerin görüşü nedir peki ?

Bu konuda bu yaz yaptığımız gezileri ara ara fotoğraflayacağım.. Bol fotolu olacak inanın.. Adana ya gelen ekipten bir kaç resim paylaşalım konuyu sıcak tutalım..

Tekerlerimize daş değmeye.. Kazasız keyifli sürüşler

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/Otostoper

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Listen to Your Heart

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991

Yola çıkmaya hazırız.. İlk adres Antalya - Alakır

melihbesikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt - 09 / Forza 250
    Takipteyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)