Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HARPUT MOTOR Oynak başlı

Motovento
    REKLAM ALANI
    segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Arkadşalar merhaba. Harput motor SporMotoya bağlı bende SporMoto iyi diye Harputa güvendim Antalya Bayisinden motosiklet siparişi verdim. 1 haftaya gelir dedi gelmedi aradım 2 Gün dedi 2 gün sonra aradım 4 gün dedi 4 gün sonra aradım daha yok biraz bekleyin gelince haber vericez dedi. Bende bekledim 1 hafta. Bi gü bayinin önünden geçerken bi baktım motor gelmiş. Girdim hemen ne zaman geldi dedim 2 hafta önce dedi beni armadınız dedim aradık kapalıydı dedi.Ben sizi aradım hep sordum dedim bizi kimse aramadı dediler şaka gibi. Neyse aldık motoru plakasınıda çıkardık akü takılıcakmış 0 motor olunca. 4 gündür de akü takılmasını bekliyorum. Allah Harput Motor'un belasını versin verdiğim para kursaklarında kalsın inşallah. Kendi paramla kendimi rezil ettim. Siz siz olun benim yaptığımı yapmayın.HARPUT MOTORA GÜVENMEYİN
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    bu tarz hatrı sayılır ücret ödeyerek aldığımız eşyaları keşke ilk baş 1 saatimizi ayırarak araştırarak geçirsek eminim ki bu kadar sıkıntı çekmeye gerek kalmayacak Bundan sonra daha dikkatli olursunuz

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Neden bu kadar büyük yazıyosun. Tepkini bize değil sorumlu kişilere göster.

Motosikleti
    Hornet 650
    Malı almadan 5 kuruş vemem.

Böyle insanları görünce sinirden kafama sıkasım geliyor yav kardeşim ne demişler mal bi yana para bir yana onu geçtik resmen seninle dalga geçen esnafin kafasını gözünü patlatman gerekirken alışverişe devam ediyorsun kusura bakma ama sen kaşınmışsın

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Ondan değil ya yazı boyutu filan anlamadım pek ondan büyük çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bu kadar büyük yazıyosun. Tepkini bize değil sorumlu kişilere göster.
    Ondan değil ya yazı boyutu filan anlamadım pek ondan büyük çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Alıntı MiRiM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle insanları görünce sinirden kafama sıkasım geliyor yav kardeşim ne demişler mal bi yana para bir yana onu geçtik resmen seninle dalga geçen esnafin kafasını gözünü patlatman gerekirken alışverişe devam ediyorsun kusura bakma ama sen kaşınmışsın
    Abi haklısın ama antalyada bitek oradan sipariş verebilirim adamlara muhtaç kaldım diğer bayileri 50 km kadar uzakta aracım yok gidemezdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)