Selamlar,

Xmax imi aldığımda camı ve çantası üzerindeydi. nasıl bir montaj yaptılar yada ilk sahibi motoru hafif sağ tarafına yatırmış ondan sonra mı oldu bilemiyorum ama ekte fotoğraflarda görüleceği üzere sol tarafta camı tutan ayakta boşluk var. sağ tarafta sorun yok gözüküyor. bu normal midir? sol tarafın vidası da eksikti bir tane vida uydurdum oraya. ve yaklaşık 6 aydır bende motor. gıcır gıcır ses yapıyordu motor çalışmaya başladığı andan itibaren titreşimden dolayı. camın kendisinden ve malzeme kalitesinden dolayı gelen bir ses zannediyordum fakat tesadüfen camın önden bakınca motorun sağ tarafının plastik aksama sürmesinden geldiğini gördüm. arasına uydurma köpük sıkıştırdım sesi kesti hemen. 6 ay boyunca boşuna çekmişim o sesi. (tabi bu ses ile açtığım diğer bir konu var o sesi karıştırılmasın. ne kadar da çok ses problemin varmış diyenler olabilir. korkunun ecele faydası yok hep beni bulur bu sesler)

rica etsem aynı camı kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi normal midir sol ayağın havada durması.

ayrıca camdan çok memnunum. hafta sonu arkadaşın xmax ile küçük bir tura çıktık ben onun motoru kullandım orj.cam var onda. PCX e geri döndüğümü zannettim bir an. rüzgarı direkt olarak alıyor orj.cam. boy 1,82.

teşekkürler.