Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya-Ankara seyahat eden var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Kaç saatte vardınız? Ne kadar mola verdiniz? Yollar nasıldı? Tecrübelerinizden bahseder misiniz? İlk uzun yol tecrubem olacakta bu mesafede..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    5 saatte gidersin. Konya Seydişehir üzerinden gidersen Seydişehir sonrası virajlar çok sert, bölünmüş yol değil çok dikkatli ol. Gerek virajlarda hızını ayarlama konusunda gerek karşı şeritteki hatalı sollamalara karşı tetikte ol. Virajlar sen 400 km yol yaptıktan sonra başlıyor ve yorulmuş olacaksın.

Polatlı - Burdur üzerinden gidersen daha rahat bir yolculuk geçirirsin. Ben Side tarafına gittiğim için Konya tarafını kullanıyordum
    HayırsızOğul bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial drift 125
    Merhaba geçen hafta pazar günü mondial driftimle antalya^dan ankara^ya molalar dahil 8 saattr gittim ortalama 90 km hizla cok fazla mola veremedim yağmur bayağı zorlamıştı bir an önce gitmem gerekiyordu 5 er dakikalik sigara molalari ve 15 dakikalik bir yemek molasi verdim güzergah olarak burdur afyon ankara yolunu kullanmandan yanayım sadece polatliya gelirken yol biraz bozuk o kadar erken çıkmanız yararınıza olur iyi gunler
    HayırsızOğul bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Antalya merkezde olsan bile manavgat-konya-ankara rotası daha mantıklı olur. Burdur afyon rotası yolu 100km uzatıyor, öbüründen daha rahat bir yol da değil.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Toros virajlari virajlara tersten giren hanzolarla doludur..

Motosikleti
    Tiger 250
    Çok teşekkür ederim burdur yolunu tercih edeceğim.. Isparta yolu hakkında bilginiz var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:51 ----------

Herkes burduru tavsiye ediyor çok sağolun bu arada kramp falan girdiği oldu mu? Ya da kolda yorgunluk? Sıkılma?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

Herkes burduru tavsiye etti de ısparta yolu hakkında bilginiz var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Toros virajları nere oluyor?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manavgat Seydişehir arasındaki kısım çift yönlü ve virajlı. Çok keyiflidir fakat virajlar uzundur ve sabır ister. Yerinizde olsam, giderken Akseki, Seydisehir, Konya, dönüşte Afyon, Burdur üzeri gelirim. Akseki civarı virajlar da yolculuğun başında keyif verir. Dönüş yolu komple tek yön. Dinlenirsiniz...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 saatte gidersin. Konya Seydişehir üzerinden gidersen Seydişehir sonrası virajlar çok sert, bölünmüş yol değil çok dikkatli ol. Gerek virajlarda hızını ayarlama konusunda gerek karşı şeritteki hatalı sollamalara karşı tetikte ol. Virajlar sen 400 km yol yaptıktan sonra başlıyor ve yorulmuş olacaksın.

Polatlı - Burdur üzerinden gidersen daha rahat bir yolculuk geçirirsin. Ben Side tarafına gittiğim için Konya tarafını kullanıyordum
    hazır bulmuşken bende sorayım; bu yaz yapacağım turda alanyadan konyaya seydişehir üzerinden gideceğim. virajlı ve tırmanışlı zor bir yolu tecrube etmek istiyorum. zaten iç anadolu dümdüz son virajlarımızı orda yapalım dedik

yolun ne kadar tek yön? genelde yoğunmudur yoksa boşmudur?

teşekkürler

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazır bulmuşken bende sorayım; bu yaz yapacağım turda alanyadan konyaya seydişehir üzerinden gideceğim. virajlı ve tırmanışlı zor bir yolu tecrube etmek istiyorum. zaten iç anadolu dümdüz son virajlarımızı orda yapalım dedik

yolun ne kadar tek yön? genelde yoğunmudur yoksa boşmudur?

teşekkürler
    Bayram tatillerinde dakikada 50 araç geçer. Onun dışında çok yavaş yada cok süratli gitmezseniz pek trafik hissetmezsiniz. Kızılağaç'a kadar 35 km bölünmüş yol, Seydişehir'e kadar 2 st çift yön, Seydişehir'den sonra da 1 saat bölünmüş yolunuz var.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Aracla toplam 2.5 saat surmekte, heryaz gecerim bu guzergahtan, cok azi bolunmus yoldur asfalti guzeldir, derin virajlari sabirsiz suruculeri vardir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Seydisehir manavgat arasi bolunmus yol yok denecek kadar azdir araclar virajlari dis ic dis yaparak donerler sizin seridinizi kullanirlar cok tehlikelidir. Yaklasik 130 km dir bu bahsettigim mesafe. Motorunuza tam hakim degilseniz ve ilk uzun yol tecrubenizse bu rotayi tavsiye etmem

Motosikleti
    Tiger 250
    Çok teşekkür ederim bu bilgi iyi oldu... Burdur yolunu kullanacağım

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    cevaplayanlara teşekkür ediyorum. yolun bu kazar uzun tek şerit olduğunu bilmiyordum. ama tabiki gidicem
    yol ile ilgili video buldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)