Yaklaşık 2 senedir üyeyim foruma. Açılan konuların neredeyse çoğunu takip ettim okudum. Hatta az daha koy ybr al muhabbetine hastayım
Tutturdular elektrikli bisiklet için ehliyete. Bende napayım 2.300 lira vermişim almışım gittim bir de a1 ehliyeti aldım. A2'yi de hakettim hiç vakit kaybetmeden onuda aldım. Açıkcası a2 varken elektrikli bisiklete binmek koyuyor

Touring kullandım daha önce bir çok kez hani başlangıç seviyesi denilen tarzdan. Ehliyetimi alıp hemen bi uzay mekiği gibi r6 , r1 düşünüyordum tabi ki ilk başlarda ama kendimide tanıdım biraz bu süre zarfında. Ben iradesi zayıf bir insanım , kendimi dizginleyemem. Altımdaki alet ne kadar gidiyorsa o kadar basarım. Sonuçları da malum. O yüzden hiç yüksek cc düşünmüyorum 3 saatte gideceğime 5 saatte gideyim sıkıntı değil Tarz olarak ta supermoto seviyorum. Sorularım şu.

1- Yamaha wr125x mı almalıyım.
2- Herhangi bir cross motor alıp supermoto ya mı çevirsem?
3- cross moto yapmak çok mailiyetli bir iş mi?
4- Önerebileceğiniz farklı bir motosiklet var mı?

Bütçem 10.000 TL Lütfen önce ekipman demeyin ekipmanım var fakat cross için tabi ki sıfırdan düzücem hepsini. o yüzden hem motor hem ekipman için ayırdığım bütce 10.000 TL