Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk motoru alma süreci ve heyecani

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar sevgili kardeslerim ve abilerim. Telefondan yaziyorum imla hatalari icin simdiden kusura bakmayin. Neden bunlari yaziyorum once bunu soyliyim genc kardeslerime birazcikta olsa motor alma yolunda motivasyon olsun diye en buyuk amacim bu sonrasinda ise bu heyecani herkesle paylasma istegi. Tam 6 ay ince bi motor almak istedigime karar verdim ve aileme soyledim maddiyat dediler calis al bende is aradim part time olmasi lazimdi cunku okuyorum universitede. Bi sekilde 3 ay sonra buldum ve basladim ama bu surecte her gun bi motor bakip ekipmanlarima bakiyorsum sunu mu aliyim bunu mu diye bu aşkı hep dinc tutumaya calistim motivasyonumun kirilmasina musade etmedim once egitime gittim gis akademi de gitmek icinde binbir zorlukla aldigim telefonumu sattim simdi daha iyisi var cok sukurneyse ehliyet lazimdi onu da aldim ve kredi cekmek icin bankaya gittim 3-5gun once aldim da motoruma karar verdim cbr125 olacakti bi saticiyla pazarligimi yaptim yarin Insallah alicam dua edin de bi aksilik cikmasin herseyin hayirlisi tabi ki ama gönül olsun istiyor gelinen noktada sudur ekipmanlarimi ailem aldi dostlar motor askinizdan vazgecmeyin ve bilincli bir surucu olun.. okuyan okumayan herkese selamlar teşekürler. Araniza katilmaktan dolayi cok mutluyum. Şunuda unutmadan ekliyim herkes gönlündeki motora en kısa sürede sahip olur inşallah.
    efendy06 bunu beğendi.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Hayırlı olsun güzel kardeşim, tekerin düz bassın.
    furkanguvenc bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Şimdiden hayırlı olsun Furkan kardeşim. Kazasız,belasız,keyifle sür inşallah...

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yatmadan camını kapat yoksa sabaha kaskı bulamayabilirsin,fazla hoşuma gitti.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İlk motoru almak güzel heyecandır hele ailenden habersiz alıyosan. Ben de 2011'de öyle yapmıştım 1 ay sonra söyledim. Bi 15 dakka sövseler de ikna ettim. Onun üzerine 2 motor daha aldım sonra.

Teşekkür ederim alışkın olmadığımdan biraz büyük mü falan diye bakıyorum devamlı çıkar tak falan biliyorsunuzdur bu heyecanı anlatmaya lüzüm yok şaklabanlıkları ) scorpion marka kaskım iyi bi fiyata aldım toplamda 3 parçaya 1000tl harcadım olsaydı daha fazlasını da verirdim elimden gelen buydu
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Motosikleti kısmını değiştirebilme zevkine ulaşabileceğinden dolayı tebrik ediyorum hayırlı olsun Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Amin cümlemize inşallah çok teşekkürler herkese
    Sepya bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler