Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Topcase motosiklete yakismismi?

Katılımcı sayısı
183. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gayet güzel olmuş

43 23.50%
  • Bu motosiklete bu topcase olmamis

133 72.68%
  • 30 lt kappa yerine 46 lt daha iyi olurdu

7 3.83%

Motosiklette degisiklik yaptim. Anket icerir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burdurlu33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    haha motorunuzu ve sizi owlcruiser ın riva yolu part2 videosunda gördüm :D owl un tam yanındasınız :D https://www.youtube.com/watch?v=L-858gnuy7U Dakika 5:55

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    hiç beğenmedim cidden paketçi motorlarına benzemiş.Gerçi siz ilgiden sıkılmıştınız az ilgi çekmek istiyodunuz eğer hala öyleyse kesinlikle dursun görüntü berbat gerçekten.Yapılan iş kötü olmaz derler ama bu iş bu motora kötü olmuş Topcase yerine yan çanta taksanız o zaman bambaşka olurdu.Kalbini kırdıysam özür dilerim abi sormuşsun bende kendi çapımda sesli düşündüm.Neyse Allah kaza bela vermesin
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Tesekkurler zahmet edip olumlu ve olumsuz yorum yapan tum kardeslerime . hepsini tek tek okudum. Eyvallah sagolun.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Ben de topcase sevmeyenlerdenim, hatta mecburen naked motosikletimi satıp scootera geçtim ama şimdi de mutlu değilim. Zorundaysanız bence kullanın, çoğu motora göre çok daha güzel durmuş bana göre. Aslında bu motora yan çanta daha güzel gider ya da 3'lü çanta da güzel olabilir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    abeciMotoru ve spectre bunu beğendiler.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Hoş durmamış olabilir ama ihtiyaç meselesi,o olmasa eşyanı nereye koyacaksın!
    Bence keyfini çıkart

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    yazık olmuş.....

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Camo desen çok itici zaten.Arka case eklenmiş dahada kötü bir hal almış.Ama sen sevdiysen dinleme kimseyi.
    spectre bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Motosikletteki bagaj ihtiyacı ve artçıların arkasında boşluktan tedirgin olmamaları için plastik topcase veya deri topcase'ler hele de önlerinde sırt minderi varsa gerçekten bir gereklilik. Ancak ben de görüntü itibarıyla motosiklete yakıştıramadım. Belki saddlebag yani yan çantalar taksanız daha güzel olabilirmiş ki motosikletlerimizin tarzları farklı olsa da ben de sadece yan çantalı olarak kullanıyorum.

Kısaca görüntü olarak iyi durmasa da işlevsellik açısından ihtiyacınız var ki yapmışsınız. Bu yüzden görsel olarak hoşuma gitmediğini şıklardan 2.'sini seçerek taraf gösteriyorum. Kask, pantolon, topcase ve motosikletteki kar kamuflajı desen uyumu ise güzel bir emeğin ürünü. Uyumluluk açısından takdir ediyorum.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Barodi abi sen zaten ilgiden sıkılmıştım diyordun konusunu bile açmıştın böyle daha az ilgi çekici işte daha ne istiyorsun, üstelik bende beğendim kesinlikle yakışmış

Motosikleti
    bmw gs 1200 advanture
    olmamis hocam be yaptirmayaydin keşke ama saygi duyarim kararina o baska

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankete bakmamışım gizli oy kullananlar var şimdi gördüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

bir kaç resimde ön den ve tam arkadan görünümlü atayım bakalım fikri değişen olucakmı?
    http://<a href="http://hizliresim.co...rN.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...X6.jpg</a></a>
    kertenkele mi o cam daki?

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ilgiden sıkıldıysan kaplamayı sökseydin.Böyle daha çok dikkat çeker.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    orhan abi topcase değil ama bence senin motordaki kamuflajı elden geçirmen lazım şu şekil olsa ne bilim sanki daha iyi durur gibi

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bak bu üstteki resim harika, ama sizin motor gercekten kötü desenlenmis. Sade sever biri olarak bende olmamış diyorum.Topcase bir ihtiyactir, 1000rr a bile topcase takanlar var yurt dışında. Ama süsleme işi fantazidir, kamuflaj replikasi güzel fikir ama , en çok lastik yazılarını itici buldum..

Kırsal kesimlerde kullanilan mobiletler bile ( ki genelde 17 lik liseli delikanlılar kullanır ) daha sade ve güzel süslerler. Siyah beyaz kombinasyonu sadelik ister, tek şerit renkler ve tek kalıplar.

Motosikleti
    ben zatem ilgi çekmemek için biraz daha itici olsun diye yaptım bu değişikliği ve nihayetinde bu 250 likmi demeye başladılar yine

evet o kertenkele çocuklar yaklaşmasın üstüne çıkmasın diye yapıştırdım çoğu bayan ilk gördüğünde çığlık atan bile oldu

berk kardeşim saol uğraşmıssın fotoshop ile ancak sanki çok fazla boğulur motor diye düşünüyorum. ayrıca ruhsatta değişikliğe neden olabilir ana rengin yüzde 40 dan fazlası var fotoshopta .
    diğer arkadaşlarada tekrar ilgilenip değerli yorumlarını paylaştıkları için tekrar teşekkürler
    evet owl crusaerin önündeydim o geziye bend egelmiştim.
    ben çünkü cc ayrımı hiç yapmadım yapmamda aslına bakarsanız küçük cc li motorlarla yolculuk yapmak daha çok hoşuma gidiyor. sonuçta yavaş sürüyorum motoru sıkıntı olmuyor ayrıca nerden geldiğimide iyi biliyorum. gerçi ben çok şükür değişmedim bir motor beni değiştiremez . yani bazı arkadaşlar alınıyor kendini yeriyor oysa yerilmesi gereken o artist racing sürücüleri (kendini artist sanan havalı tip motorculara ithafen) .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

yan çanta sevmiyorum çünkü motosiklet genişlediği için yoğun trafikte aralara girmede sıkıntı oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

lastikleri boyadım ancak can sıkıntısı oda yakında nakeda çeviririm bi bakmışsın nede olsa naked dan doğan bir motosiklet bu diversion f hiç tarzım olmasada naked

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

folyoları tamamen sökersem kılcal çizikler çoğalır bu bir nevi koruyor.

Motosikleti
    Yine değişikliğe devam 170 lık arka plastikten sonra plakayı ve plakaligi kuculttum. Ve bugünde seleyi çift sele görünümlü racing spor sele yaptım.
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

[IMG][/IMG]

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hintlilerin çakma 206 üretme reklamına dönmüş. Çok kötü görünüyor.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Benim hoşuma gitti,topcase sport touring havası katıyor,dalmaçyalı gibi olmus

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hep ayni askeri kamuflaj goz yoruyor, duz siyah bir topcasr kullanmalsiniz, makyaji fazla kaciran bayan gibi olmus fikrimce..
    keremkrmn ve caglar48 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)