Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motora karşı aile baskısı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Tekrar merhaba arkadaşlar şimdiki sorunum ise şu ben motora 100 lük çin malı yukilr başladım onla bir 2000-3000 gittim ama plakasızdı baya sorunluydu en son bir ceza yedim bıraktık gittim ehliyete yazıldım ehliyeti aldım sonra bundan 4 ay önce yamaha yzf r25 aldım ondada 4000-5000 km gittim bizimkilerde cok karşı motora babam motora binene çakal gözüyle bakıyor neyse onları şöle ikna ettim dedimki yaz bitene kadar kullanıcam sonra araba alıcam yaz 3 ay zaten neyse aldım r25 i sattım şimdi r6 alıcam bugün peder gelmiş bana diyor ben kinci adamım motoru alırsan seni silerim diyor yav arkadaş yaz bitene kadar sürücrm altı üstü diyorum yok allah yok binme etme napıyım ben şimdi bir akıl verin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kullanma diyorlarsa kullanma kardeşim alla alla şimdilik onların sorumluluğu altındasin bu da onlara ait ve onlara muhtaç olduğunu gösterir madem onlara muhtaçsın dediklerini yapacaksın dinlemiyorsan ya evi terket yalnız yaşa veya bekle evlendikten sonra sana karışamazlar zaten

r6 Yerine Daha Oturaklı Ss Olmayan Bir Motor Al.Güzel Dille Anlat Şöyledir Böyledir.Birşey Demezler Bence.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Ya iyide abi ben çalıştım paramı biriktirdim ekipmanım full deri tulum kaskım filan ehliyetim herşey tamam onlardan hiçbirşey istemiyorum tek istedigim o 2 ay bırakın biniyim

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yaş kaç.

bundan sonrası forum yönetimine.
    mesajım çok kısa olduğundan böyle saçma sapan seyler yazmak zorundaymısım.
    bu nasıl bir kural anlamak güc gerçekten.
    bazen bir kelimeyle 1 paragraflık sey anlatabilirsin ancak eğer beynin yoksa 1 kitap kadar yazı da yazsan bir kelimenin verdiği bilgiyi veremeyebilirsin.
    tabi bunu anlayabilecek durumda olmak lazım önce.

oıadsdojgıdsang
    adsrkgnjdangpıkrngıpedrjnearpıgkjaoğskplşfadögldfg mdfg
    sdflgmdoıhnbpıfmnpıdmnbpdmnbıkpdfmbpodmfbğldöbğdsö bğüdf
    7bdfbkdsfbndfpıbmndoğfmkbğüpdfköbpdföbüdfş
    7b
    dsfbpjmdsıfbnpıdfnbpıdfjnbğodkfb
    dfbkdfokbnspoğdfmboğdfmnbpıkdnfbğodfmb
    ğşdfbloladfnbğoadqmnfboğdmfqbğopdfüpbkdöfq
    bşld
    üfqbldqolfnbp0ğdmnbğodmfbpüdf

görüldüğü üzere karakter sayısı fazla olunca dertler çözülmüyor.
    hadi eyvallah.
    MotoGlock ve tozluklu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş kaç.

bundan sonrası forum yönetimine.
    mesajım çok kısa olduğundan böyle saçma sapan seyler yazmak zorundaymısım.
    bu nasıl bir kural anlamak güc gerçekten.
    bazen bir kelimeyle 1 paragraflık sey anlatabilirsin ancak eğer beynin yoksa 1 kitap kadar yazı da yazsan bir kelimenin verdiği bilgiyi veremeyebilirsin.
    tabi bunu anlayabilecek durumda olmak lazım önce.

oıadsdojgıdsang
    adsrkgnjdangpıkrngıpedrjnearpıgkjaoğskplşfadögldfg mdfg
    sdflgmdoıhnbpıfmnpıdmnbpdmnbıkpdfmbpodmfbğldöbğdsö bğüdf
    7bdfbkdsfbndfpıbmndoğfmkbğüpdfköbpdföbüdfş
    7b
    dsfbpjmdsıfbnpıdfnbpıdfjnbğodkfb
    dfbkdfokbnspoğdfmboğdfmnbpıkdnfbğodfmb
    ğşdfbloladfnbğoadqmnfboğdmfqbğopdfüpbkdöfq
    bşld
    üfqbldqolfnbp0ğdmnbğodmfbpüdf

görüldüğü üzere karakter sayısı fazla olunca dertler çözülmüyor.
    hadi eyvallah.
    Yaş 18 abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:12 ----------

Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r6 Yerine Daha Oturaklı Ss Olmayan Bir Motor Al.Güzel Dille Anlat Şöyledir Böyledir.Birşey Demezler Bence.
    Ya okadar baktımda hem benim hoşuma r6 gidiyor hemde kaporasını verdim ve olay şu annem tamam babam normalde umursamaz canı sıkılınca böyle tutar konuşur iş bozar

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz büyüyün arkadaşım, lütfen. Ben okurken utanıyorum, siz nasıl yazıyorsunuz? bize ne bu meseleden?

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz büyüyün arkadaşım, lütfen. Ben okurken utanıyorum, siz nasıl yazıyorsunuz? bize ne bu meseleden?
    Arkadaşım neden utanıyum utanılcak birşeymi var fikir alışverişi yapıyorum burda katılmak istemiyorsan katılmazsın
    tozluklu bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    18 yaş r6 için biraz erken değil mi dostum?
    17 yaşında r25
    18 yaşında r6
    19 yaşında r1
    sonra?
    ne gerek var?
    biyere mi yetişiyorsun?
    bırak kendine zaman tanı.
    ki sadece yazın biniyorsun gördüğüm kadarıyla , bu şekilde tecrübe kazanman da çok çok zor.
    ben almamanı tavsiye ederim. alacaksan da r25 al tekrar.
    seneler çuvala girmedi en nihayetinde.

aile durumuna gelince benim 16 yaşındaki kardeşim 18 yaşına geldiğinde ben r6 alıyorum dese kusura bakma ama ağzına kürekle vururum
    onun iyiliği için sadece. gelir 25 yaşını 30 yaşını bulur , sakin kafa ile r6 kullanır ona birşey demem. ama bu yaşta imkanı yok.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Babani destekliyorum.
    efendy06 bunu beğendi.

Bisiklet sür

18 Yaşında Hangi İşte Çalışarak R6 Parası Biriktirdin? Merak Ettim.
    Sepya bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ananın babanın sözünü değilde bizim sözümüzü mü önemsiyorsun? Taş yada toprak olursun. E hanım değilsin ki söz dinlemeyip ünlü olmak bahanesiyle evden kaçasın, taş olasın. Sen ancak toprak olursun "çocuk".

16 yaşındayken bende alamadım. taaki 24 yaşıma kadar babam izin vermedi. gerçi hala vermiyor. ama aldım artık sürüyorum. ehliyetimi eğitimimi motorun sigortasına kadar kendim çalışıp aldım. seninkiyle aynı kafadalar işte ne zaman aklına gelse motoru sattınmı ,sat onu git araba al ,motor tehlikeli ,çarpıcan biyere sakat kalıcan başımıza iş çıkarıcan, seni binerken görmiyim. diye konuşuyor ama ufak ufak alışıyor. ama hala r6 alıcak paranın onda birini biriktiremedim ciiden ne iş yaptında 18 yaşında o kadar para biriktirdin.

Güzel bi skuter al. Pederi de arkana al güzel güzwl bir iki yere götür. O zaman anlayacaktır. Anlamıyorsa da babandır saygı duy karşı gelme ve bir süre ayeı yaşayana kadar falan motor alma

Parayı sarayı bir kenara bırakın da güzel kardeşim abini dinle vazgeç bu sevdadan al normal bi commuter tıntın tın keyfine bak bu yüksek cc kullananlar emin ol keyif değil işkence çekiyorlar mahalle arasında şehir içinde kullanamazlar ancak gece yarısı otobana çıkıp ecellerini ararlar ( allah kimseye motosiklet kazası göstermesin ) motosiklette kaporta sensin ekipman falan hikaye vazgeç vazgeç

Bi soruda benden. R6 yi gectim. r25 alcak parayi nerden buldun?

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    sen çok hızlı çıktın birader bence, 6-7 bin km ile r6yamı geçiyosun? bence direk f16 al.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Arkadaşlar kendi işimizde çalışıyorum ben sabah okula gidiyorum okuldan cıkıp dükkana gidiyorum 2 senedirde ne biriktirdiysem hepsini köşeye koyup üstüne 3 5 de kredi çekip denkleştirdim , Benim r6 ya bindikten sonra birşey kanıtlamama gerek yok yavas yavas kullanıcam yani oda 2 ay kullanıp arabaya zorla geçircek bizimkiler

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Bizim yaslarda R6 yavas surulmez hocam bencede ailenizi dinleyin arabaya geçin ya da daha iyi tecrube yapın burdaki büyükler bosuna konusmuyolar bosuna tavsiye vermiyolar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)