Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SHARK S900C Elimde kaldı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım , Şimdi olay şu kaskımı motorun selesine koymuştum duruyordu birden düştü yanlamasına ve vizör cıktı vizörün oturdugu yerdeki kilit kırılmış şimdi onu yapıştırdım vizörü açamıyorum edemiyorum geçen bir yagmur yagdı kaskın içi sırıl sıklam bildigin ölüm oldu kask bana yani 600 tl de para vermiştim bu kadar kolay kırılmasını beklemiyordum ne yapabilirim ben şimdi bir kaskcıya sormustum ankarada adam o mekanigini yurtdışından getirttiriyorsun takıyolar dedi ama tam bir bilgi yok
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keske yapistirmayip aldigin yere gidip yedek parca sorsaydin... cunku kasklardaki parcalar kaza aninda kolaylikla seni yaralamasin die. ciksin kopsun die tasarlaniyo...

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    İnternet üzerinden almıştım n11 den ondan dolayı pek birşey yapamadım

alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    istanbulda oturuyorsan balmumcu anesmotor var oraya bir bak. Biraz pahalıya veriyrolar ama yapacak pek fazla bir şey yok gibi duruyor.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Ankarada oturuyorum Ne kadardırki fiyatı şimdi vizörüde degiştirmem lazım gibi duruyor onunda plastigi kırılmış biraz , napsam ls2 yemi dönsem anlamadımki şimdi r6 alıcam bu kasklada olmaz yani

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada oturuyorum Ne kadardırki fiyatı şimdi vizörüde degiştirmem lazım gibi duruyor onunda plastigi kırılmış biraz , napsam ls2 yemi dönsem anlamadımki şimdi r6 alıcam bu kasklada olmaz yani
    R6 altı alacak paran varsa dostum ya kaskına gereken parçaları edinmeni ya da yeni bir kask almanı naçizane tavsiye ediyorum.
    kaavemania, MotoGlock ve şimşek54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ben sharı race-r kullanıyorum valla ben vizörü değiştirdiğimde 300TL civarı birşeydi vizör bi internet sitelerine bak bence birde sakında ls2 ye geçiyim deme r6 ya vericeğin paradan düş daha iyi bir kask al hatta 900c bile kesmez r6 gibi motorda. Bende r6 kullanıyorum bir kere dalgasına denemelik ls2 takmıştım gerçekten çok rezil bir durum ortaya çıkıyor. Bence r6 ya vereceğin paradan kes git kendine hiç olmazsa bir shark speed-r al

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Eger alırsam valla bu sefer bu olaydan sonra sharktan sogudum yurdışından arai getirttirmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    Eger alırsam valla bu sefer bu olaydan sonra sharktan sogudum yurdışından arai getirttirmeyi düşünüyorum
    bu benim 2. shark kasım birini kaza sırasında parçaladım resmen ve hiç bir hasar görmeden ayağa kalkabildim o yüzden ben sharktan baska bir kask kullanmıyorum sanada bi race-r modeline bakmanı öneririm.Bir de yurt dışından getireceksen kask önce burda biryerde bul o alacağın kaskı tak kafana dene birde alacağın kaskın üretim tarihine bakmayı sakın unutma.
    MimTolga bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bende de shark speed R vardı elime aldığımdan beridir hiç sevemedim güvenemedim kaska.Çene havalandırmasını tutunca kopmuştu bende sinirlendim yarı fiyatına sattım kaskı.şimdi exo 500 var kaya gibi sağlam.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Bende aynı modeli kullanıyorum aynı yerden benimde kırıldı düşünce ancak ;
    15 tl o kırılan mekanizması . benimde düştü hondadan değiştirdim sıkıntı yok. keşke yapıştırmasaydın. ama sorun değil jiletle kazınır ve orjinal mekanizmadan alırsın .satılıyor hondada. ben beşiktaştaki hondadan aldım.
    dediğim gibi çift satılıyor . 15e almıştım.
    yasdal bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Aynısı benim marushin' de olmuştu hatta konu açmıştım forumda sağolsun Türkiye distribütörü yenisini yollamıştı bence sende araştırmalısın bi yedek parça için kask çöpe gitmez.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Barodi burdaki hondada varmıdır acaba , onlarmı yaptı birsz ayrıntı verebilirmisin

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Barodi burdaki hondada varmıdır acaba , onlarmı yaptı birsz ayrıntı verebilirmisin
    telefonla arayıp sor ama hondada kesin vardır zaten honda satıyor o kask modelini muhtemelen vardır. hondadaki adam taktı zaten takması basit. 15 tl idi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Valla inşallah vardır okadar para verdik rezil oldum o kaskla

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Arkadaşlar baya araştırdım en son aradıgımı anesmotor da buldum netten kilit yeri dügmesi ve mekanizme biraz pahalı geldi bana ama 57 tl ye 2 sini sipariş verdim de bu kilit mekanizmasını nasıl takıcam ben

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Arkadaşlar baya araştırdım en son aradıgımı anesmotor da buldum netten kilit yeri dügmesi ve mekanizme biraz pahalı geldi bana ama 57 tl ye 2 sini sipariş verdim de bu kilit mekanizmasını nasıl takıcam ben
    Yıldız'da Mototan var Shark getiriyolar, onlara sorarsan seve seve yardım ederler.
    Life is just a BITCH but don't you worry i will sit her down

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)