Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Racing 250 CC motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    arkadaşlar 250 CC Supert sport bir motor almak istiyorum önerebileceğiniz Motorlar varmı varsa açıklamasını yaparmısınız bu aydan sonra almaya düşünüyorum acele karar vermek istemiyorum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bütçe yazmamışsınız ama r25 derim

Motosikleti
    Honda CBR250R
    cevap için sağol baktım Motorlara güzel duruyor teknik detaylarıda güzel ama yaşadığım bölgeye göre servisler biraz uzak kaldı sanki
    '' Geleceğini Geçmişinden Çalmayanlar Tamamlar ''

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Arkadaşım biraz araştır forumu kurcala yahu. Başlık açmak yerine biraz bi eski konulara göz atın.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    250sl kawa var bak o da güzel , cbr 250 tricolor olan güzel, seçenekler bunlar gibi

Motosikleti
    Honda CBR250R
    peki Hyosunglar nasıl bilgin varmı bu söylediğin motorlara göre sanki daha sert kaba güzel bir görüntüsü var GT 250 R , bu arada sıfır alıcam motoru bilgin olsun

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    Eğer elin Tornavida tutarsa hyosungda yaglayip tuzladikca basın agrimaz 250 sinifi belli zaten makinaciysan hyo seni gayet tatmin eder fiyati ayrı kiyak

Motosikleti
    Honda CBR250R
    birde Hyosung 2015 modeli GD 250R var Yamahaya benziyor kafa yapısı , akıbeti nedir araştırdım biraz ,satılıyor türkiyede ama fazla değil yedek parça vesayre sorun olurmu acaba GT 250R ye göre değişmiş kasası gördünmü hiç onu , Hyosung la Honda arası gidip geliyorum bakalım hayırlısı araştırmaya devam

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Forum nedir nasil kullanilir sorusunu googla yazarak baslayin bence. Zira soylediginiz hakkinda ansiklopediler dolduracak bilgi vardir su forumda.

Motosikleti
    Café Racer
    Google, ilk olarak, 4 Eylül 1998 tarihinde kuruldu. Sorunuzun cevabı

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Önce Ekipman Al. Sonra Honda CBR 250 R - Kawasaki 250 SL - Yamaha R25 - Hysoung GT250R.

250 cc serisinde en gözde olan motorlar bunlar. Bütçeye görede motoru alacan.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Öncelikle Yardımcı mesajlarla cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim , Kararımı verdim Honda CBR 250R alıyorum Renk en çok hangisi iyi gider siyah - kırmızı - mavi beyaz - repsol turuncu olan

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Tam işin gücün yok mu ne yapacaksın hyoyu diyecektim, zaten vazgeçmişsin. Hocam Gt250R versiyonları V blok çift silindir, muazzam hp ve tork çıkartan, iri görünümlü motorlardı ama yakıtından, frenlerinden, grenajlarından (zırıltı) şikayetçi olanlar gördüm. Açıkçası servisi de çok iyi değil. En azından Ankaradaki iyi değil. Yenisi ise tek silindir falan, eskisinin tadını vermez.

Taşlayacaklara duyuru: GV250 almaya Ankara 4-44 motora motorlarımızla gittik, arkadaşın parası falan hazır, alacaktık motoru, "elleme, dokunma, çalıştıramayız, sesini dinleyemezsiniz" gibi tavırlar ve sorularımıza verilen ilgisiz cevaplardan sonra çıktık ordan ve Işıl Motors'un satış kısmına gittik. (Servisi boktan ötesi olsa da satış bölümü çok kaliteli kişilerle doludur, bikere çay ısmarlarlar, bütün gereksiz sorulara cevap verirler falan) Sorduk, şu benim kendi motorum, az bekleyin anahtarı getireyim dedi, dinledik falan, hatta denemek isterseniz dedi, gerek yok dedik, sonra açık egzozlusunu çalıştırdı, onu da dinledik, ikinci el alırsak dedik, birsürü şey anlattı bunlara dikkat edin diye. Regal aldık ikinci el.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Kur4y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kararımı verdim Honda CBR 250R alıyorum Renk en çok hangisi iyi gider siyah - kırmızı - mavi beyaz - repsol turuncu olan

herkes başka renk dese hepsinden alacak mısın dostum.rengine sen karar ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler