Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce tvs apache commuter mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 cc mi çok gelir.
    Abartmışlar emin olun. Bal gibi başlanır.

+1. 2.el bir pulsar alınır, mis gibi başlangıç motoru olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Titreşimi rahatsız eden motordan uzak durun, benden söylemesi. Bir sure sonra adamı bezdirir, gaz vermek istemezsiniz. Artık Apache'nin eski popülerliği kalmadı, sokakta bile çok az görür oldum. Tork olarak tabi ki tabi ki CBR125'ten fazla olacak 150 cc sonuçta ve balansör yok.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşimi rahatsız eden motordan uzak durun, benden söylemesi. Bir sure sonra adamı bezdirir, gaz vermek istemezsiniz. Artık Apache'nin eski popülerliği kalmadı, sokakta bile çok az görür oldum. Tork olarak tabi ki tabi ki CBR125'ten fazla olacak 150 cc sonuçta ve balansör yok.
    Titreşimi öyle bir yapmış ki adamlar rahatsız etmiyor ama insana gaz veriyor daha fazla bas daha fazla titret beni der gibi .Gaz kolunu açtıkça motor gidecem diye tutturuyor.Bence küçük cc'de tartışmasız sürüş zevki en fazla olan apachedir.Frenlerine gelince benim ilk motorum olduğu için kıyaslama yapamam ama ani duruşlarda falan hiç üzmedi beni.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu apache'nin titreşim mevzu hep tartışılacak gibi

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski popülerligi kalmadi diyorsun ama yaşadığım yerde (duzce) tvs apache sayisi baya bi artti servisinden dolayimizdir bilmiyorum ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Birde tvs apache bakiyordum sahibinden de bir ilanin açıklamasinda on disliyi değiştirdiğini ve titresimin %80 90 azaldigini hatta son hizin 140 olduğunu yazmis. Ne ladar dogru bilmiyorum ama boyle bir sey varmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16806656/detay

Ilanin linki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)