Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mecidiyeköy Motosiklet Kazası 11.06.2015

Motovento
    REKLAM ALANI
    byossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Arkadaşlar kaza mecidiyeköy istikameti üzerinde oluyor ben sabah işe giderken gördüm kazayı içim parçalandi gerçekten, lütfen cok dikkali olalım ne olursa olsun biz başkalarının hatalarını telefi edelim bizim canımız kanımız olan insanlar ölmesin, arkadaşın ailesine büyük geçmiş olsun allah rahmet eylesin.
    Kaza nedeni motosikletli arkadaşımız önündeki araça arkadan çarpması. Kim suçlu kim değil bu hiç önemli değil ama lütfen dikkatli olalım. Bunlar bizlere ders olmalı LÜTFEN.

Kaza ile ilgili detay haber sitesi belki bir tanıdık çıkar.

http://www.haberler.com/mecidiyekoy-...406171-haberi/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sabah radio dan duydum oglumu iki gündür babaannesine bıraktıgım için motorla degil araba ile cıkıyorum yola. gerçekten içim parcalandı. ailesinin başı sag olsun allah rahmet eylesin arkadası. acaba forumdan bir arkadaşmıydı, haber kaynaklarından olay noktası ile ilgili resim yok cok.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah radio dan duydum oglumu iki gündür babaannesine bıraktıgım için motorla degil araba ile cıkıyorum yola. gerçekten içim parcalandı. ailesinin başı sag olsun allah rahmet eylesin arkadası. acaba forumdan bir arkadaşmıydı, haber kaynaklarından olay noktası ile ilgili resim yok cok.
    elbet forumdan olmasa da burayı bilen bir arkadaştır ve burada bulunmuştur kaza ile resim olmaması daha iyi aslında insanların içlerinin daha fazla yanmaması için zaten her şey belli. Çok kötü bir durum.
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

Şimdi motorla işe geldim okuduğum ilk haber bu oldu. Allah rahmet eylesin demekeetn başka da bir şey gelmiyor elden.

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Allah rahmet eylesin.
    Her seferinde motosiklet olmamalı en sevdiğimiz araç ölümümüz olmamalı diye dua ediyorum ancak ne varki Allahın takdiri vesile motor.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah rahmet eylesin, sabah 7 den beri 6 tane telefon aldım konu ile alakalı, herkes iyimisin diye sordu. :( çok üzücü.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, sabah 7 den beri 6 tane telefon aldım konu ile alakalı, herkes iyimisin diye sordu. :( çok üzücü.
    Gerçekten çok kötü bir durum lütfen insanları bilinçlendirelim herkese gördüğümüz her insana söyleyelim dikkalı olmalarını sizde dikkali olun lütfen
    Cbr 125 Satışta.
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/151532-2-el-honda-cbr-125r.ht
    ml

victors43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha Yok
    Allah'tan ailesine sabir diliyorum cok gecmis olsun Allah mekanini cennet etsin

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Allah rahmet eylesin. Risklere giriyoruz vs ama bunu alışkanlık yapıp sürekli şans denememek lazım herkes dikkat ediyor ama bir dk durup düşünüp tekrar oturmak lazım.

Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı Radminox adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allah rahmet eylesin. Risklere giriyoruz vs ama bunu alışkanlık yapıp sürekli şans denememek lazım herkes dikkat ediyor ama bir dk durup düşünüp tekrar oturmak lazım.
    @radminox arkadaşımızın dediği gibi çok fazla şans arıyoruz hep şansımız yaver gitmiyor bir mantıklı olabilecek şeyler yapmalıyız motor üstünde
    Cbr 125 Satışta.
    ml

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Çok hızlı çarpmış heralde kask pert olmuş Allah rahmet eylesin

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Motor 1000rr sanırım plaka sorgulattığımda daha 1 ay önce ruhsat çıkartıldığını gördüm galiba motoru yeni almış kaza yapan merhum. Allah rahmet eğlesin. Kaskı da suomy ama tam modelini bulamadım tek dikkatimi çeken çene kısmı kopmuş gibi gözüktü kaskın.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    koltuk alti eksoz. Motor 600RR galiba. motor oyle buyuk darbe almamis gibi. kaza nasil olmuş acaba :(..
    ALLAH rahmet eylesin. Cok uzuldum... Lütfen dikkat !

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı guitarist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koltuk alti eksoz. Motor 600RR galiba. motor oyle buyuk darbe almamis gibi. kaza nasil olmuş acaba :(..
    ALLAH rahmet eylesin. Cok uzuldum... Lütfen dikkat !
    2007 model motor, o model 1000rr' larda egzos koltuk altında oluyor. Aracın sağ arka tamponunda çizik vardı büyük ihtimal kaçış manevrası denedi son anda ama ordan bariyerlere savruldu, bacağı da o an kopmuştur diye düşünüyorum, çok acı çekmemiştir umarım. Allah geride kalan yakınlarına sabırlar versin.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Allah rahmet eylesin istanbulda bu hafta bi motor kazasi daha olmusdu rahmetliden tabanca cikmisdi bu o kazamı? Benim anlamadigim bariyerler o bacagı nasil kopariyor cok feci ya

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

Anlamadığım nokta haberdr arkasından vurmuş diyordu fakat videoda aracın sağ arka tekerin orda bir hasar var ve oda ölümcül bir kaza olacak darbe değil. Büyük ihtimalle ufak çaplı bir vuruştan sonra sürüklenmiş olmalı. Kaskdada kırık yer göremedim acaba kolundamıydı diye düşündüm

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Allah rahmet eylesin.

Tamam kazadır, Allah'ın takdiridir, amenna. Eyvallah, motosiklet riskli bir taşıt fakat yarış motosikletleri bu riski belki 5 belki 10 ile çarpıyor. Ne olur şu merete trafikte binmekten vazgeçsek? Motosiklet ruhunu gezerek, etrafı görerek, risk değil keyif alarak yaşamaya çalışsak.

Bu kaçıncı can ss üstünde kaybettiğimiz? tamam scooterda bile ölümlü kazalar olabiliyor, fakat bu bariz bir şey ki race motor bu riski çok çok arttırıyor.

Benimde çok hevesim var ss'e, hatta bir kaç sene içinde bir tane plakasız alıp arada sırada piste çıkıp turlamayı çok istiyorum. Ama vallahi cesaretim yok bu canavarları trafikte kullanmaya. Yanlış anlaşılmasın, 18 yıldır A2 sahibiyim, 20 yıldır binerim bu merete. Ama yok, race motoru trafikte kullanmak mantıklı gelmiyor bana.

Kimse de demesin ben dikkatli kullanıyorum, hız yapmam risk almam diye. Bu namussuz bir şeytan gibi altınızda her an sizi kandırmak için bekliyor.

Kaç km/h ile çarptı acaba? 200 mü? 250 mi, 300 mü?

Allah gani gani rahmet eylesin inşaallah.

N'olur daha dikkatli ve yavaş gidelim.
    mubumu, Emreerol, barodi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    O saatlerde trafikte ne kadar hızlı gidebilmiş ki motor o kadar ileri sürüklenmiş anlamadım, sağ arka tekerleğin üstünden vurmuş herhalde motor, o anda da bacak gitmiş olabilir, Allah rahmet eylesin :(

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bende hızlı bir kaza olduğu kanısında değilim, hızlı kazada motor perişan olur. bu motosiklette pek birşey göremedim.
    yasdal bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Allah rahmet eylesin. Allah yakınlarına sabır versin. Arabacıların çok kötü şöför olduğu bu ülkede özellikle ara dere yaparken çok şansınızı zorluyorsunuz çocuklar. Her sabah olduğu gibi bu sabah ta beni delice ara dere yaparak geçen çocukları görünce yine içim cız etti. Yemin ederim tüm motor yolculuğumu "aman inşallah şunlara bişey olmaz" diyerek tamamlıyorum. Çok şansınızı zorluyorsunuz çoookkkkkkk.. Yapmayın.
    Alper_tim, mubumu, maktama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)