Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

virago535 yakıt durumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı memin1857 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu tüketim fazla. 190kg ağırlığındaki Virago 535in ortalama tüketimi 4-5 litre civarında olmalıdır. Km göstergesi başta olmak üzere kontrol yapılmalı. 200kmyi bir depoyla geçmesi gerekir.
    yok güzel kardeşim bendede var aynısı,160 bin tl gibi ortalama bir yakıtı varki 90 km ile gidince eğer 120 gibi gidersem bu direk 190 tl ye çıkıyor 500 kere denedim gitmediğim tamirci kalmadı,samura motor dahil..
    "Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    binTL yerine litre/100km ve kullanım olarak konuşursak daha iyi anlaşacağız. Tüketim yazılarımızı az tüketmek üzere çalışarak elde ettiğimiz rakamlara dayanarak yapmalıyız. Yani bastıktan sonra fazla tüketecektir tabiki. 10 litreyle 150km gidemiyorum demiş arkadaş, eğer oda sürekli 120-130 gidiyorsa tabi 150km gidemez. Virago'ların çoğunun eski olduğunu düşünürsek 6 litre civarında yakıyorsa üzülmeyin diyelim kapatalım konuyu.
    Birde bir depodan bahsederken depo ve rezerv litrelerini düşünmeden yazışıyoruz farklar bu yüzden çıkıyor sanırım. Deposu 13.5 litre olan viragolar için 100kmde 6 litre yaksa bile 225km falan menzili olmalı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler