Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yzf r125 ile Kıbrıstan İstanbula 1000km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Merhabalar okulun bitmesiyle beraber yolculuk planlarını yapmaya başladım. İlk olarak Girne-Taşucu vapuru ile 12si gece vapura binicem sabah taşucuna inicem. Tahmini gümrük fln derken 10-11 gibi yola çıkmaya hazır olurum taşucundan. Fakat hangi rotayı izlemeliyim hangi şehirde konaklamalıyım bunlara karar veremedim daha önce böyle bir yolculuğa çıkmadım. Bana tavsiyeleriniz neler olur ? Nerede uygun fiyata konaklayabilirim aklımda bir sürü soru var. Aslında otobüse koyup götürmüştüm kıbrısa daha önce ama bu sefer sürerek gidicem o konuda kararım kesin umarım pişman olmam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Konya - Afyon - Kütahya - Eskişehir - Bilecik- Adapazarı - İzmit - İstanbul. Bu güzergahta yol motosiklet kullanımı için ultra iyi derecede bildigim ve daha önce seyahat ettiğim bir yol. En yakın ve fantaziye girilmeyecek en iyi yol olarak yorumlayabilirim.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Gece sürüşü yapmayacaksan bence 12 gibi öğlen yola çıkacaksan konyada mola verebilir 1 gece kaldıktan sonra sabah erken çıkıp yolu tamamlayabilirsin. 125 lik makine ile yine gece istanbula girmek istemiyorsan Ankarada konaklar dinlenir zımba gibi çıkabilirsin... sonuçta 1000 km yaklaşık yol 125 lik makine için zamana ve yorgunluğa karşı önlem almalısın..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    güzergaha bir şey diyemem ama çok acele etmeden sindire sindire gezerek yeni yerleri görerek git derim çok acil işin yoksa ,hatta güzergah uzatılıp (maddi durumda varsa ) 3 4 gün bile olabilir yolculuk kazasız belasız
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    R125 >> MT25
    3-4 gün uzatamam fakat 1 gece kalmayı dusunuyorum konya uygun gozukuyor konaklamak için.

Motosikleti
    CBF 150 2014
    ne güzel erkenden bitmiş sınavlar benım geri dönüş tarihi 3 temmuz. daü yaptı bir güzellik... bende kıbrıs-manisa yapıcam cbf150 ile büyük ihtimal 1 gün dinlenmeli yaparım sanada öneririm fazla yorulmamıs olursun. konya da 1 gün kalırım gibime geliyor ertesi gün yolu bitiririm...

Motosikleti
    CB 600f Hornet
    Ankaradan istanbula otobanı tercih edebilirsin ve ya kütahya bozüyük pamukova adapazarından otobana karışabilirsin. Bir diğer alternatif ise bursaya gelip ido ile istanbula direk geçmek. kalacak yer olarak konya veya eskişehir derdim ben

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herşeyden önce r125 le benzin dışında duraklamadan en fazla kaç km yaptın ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)