Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bobber boyama aşaması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Elinden geliyorsa, zımpara, macun, astar boyayı kendin yapabilirsin. Son kat boya için boyacıya gidebilirsin. Bu işlemler için kullanacağın malzeme parası 50 tl tutmaz. İnce ince uğraşırsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatseyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 - Woskhod 175- Kawasaki er5
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten su karbon kaplama diye arattırın. Çok daha uygun fiyatlara yapacaklarını göreceksiniz.
    selam.. deli çerkes karbon kaplama düz yekpare yüzeylerde çok hoş duruyo ama şase de bilhasa küçük parçalar ve hatta polyetilen parçalarda sağlıklı olamıyabiliyo.. ama yine de fikir için teşekkür ederim.. sen ayrıcalıklı bi arkadaşsın çünki ben de safkan çerkesim hatta elhamdülillah şapsığım dil de bilirim oyun da.. dediğim gibi ''saf kan''

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha evvelden bu uygulamayı yaptırdınız mı bilmiyorum . Bu tür kaplamar arasındada fark vardır. Örnek olması açısından kendi yaptırdığım kaplamayı açıklayayım. Av tüfeğimi kaplattım. Suyun girebildiği en ufak çatlağa kadar kaplanabiliyor. Ayrıca bırakın polietileni , lastikleriniz hariç her yeri kaplatabilirsiniz.

https://www.facebook.com/100002367945129/videos/vb.100002367945129/656547024434223/?type=3

softouch kaplamanın üstüne desen ve vernik atılırsa 15 yıl kadar pas ve korozyona karşı koruma sağlıyor.
    Ayrıca kaplama o kadar sağlam oluyorki kazıyarak dahi çıkmıyor.

https://www.facebook.com/100002367945129/videos/vb.100002367945129/666243963464529/?type=3&theater

Bu tarz bir kaplama ile bir tüfeğin heryerini kaplatma bedeli 150 TL. Motorsiklet için ne isterler bilemiyorum. Bunu sorarsınız.
    ferhatseyhan ve Bobbers20 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Daha evvelden bu uygulamayı yaptırdınız mı bilmiyorum . Bu tür kaplamar arasındada fark vardır. Örnek olması açısından kendi yaptırdığım kaplamayı açıklayayım. Av tüfeğimi kaplattım. Suyun girebildiği en ufak çatlağa kadar kaplanabiliyor. Ayrıca bırakın polietileni , lastikleriniz hariç her yeri kaplatabilirsiniz.

https://www.facebook.com/100002367945129/videos/vb.100002367945129/656547024434223/?type=3

softouch kaplamanın üstüne desen ve vernik atılırsa 15 yıl kadar pas ve korozyona karşı koruma sağlıyor.
    Ayrıca kaplama o kadar sağlam oluyorki kazıyarak dahi çıkmıyor.

https://www.facebook.com/100002367945129/videos/vb.100002367945129/666243963464529/?type=3&theater

Bu tarz bir kaplama ile bir tüfeğin heryerini kaplatma bedeli 150 TL. Motorsiklet için ne isterler bilemiyorum. Bunu sorarsınız.
    deli çerkes valla videoyu izleyince fikrimi değiştirdim.. sen bana bakma kulaktan dolma bilgiler işte bendeki.. arkadaşlara mesaj gönderdim bakalım ilgilenecekler mi? sana da ilgin için teşekkür ederim..

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Firma kaplama yaparken o kadar iyi işçilik yapıyorki 2 tüfek fabrikasının tüm kaplama işlerini aldılar.

Videodaki kişi Bülent bey. Kendiside motorcudur. hatta benim motoru görünce kaplamayı teklif etti. O sırada bunu düşünmediğim için fiyat bilgisi sormadım.Aşırı yoğun çalışıyorlar ama yapılan işler ile alakalı kataloglarda , motorsiklet te kaplayabileceklerini gösterebilmek için size illaki bir ayrıcalık tanıyacaklarını düşünüyorum .
    ferhatseyhan bunu beğendi.

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Son halini bana atar mısınız? Meraklıyım bobber tarzı motorlara da.
    ferhatseyhan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son halini bana atar mısınız? Meraklıyım bobber tarzı motorlara da.
    sepya merhaba.. son hali arabamın bağajında parça halinde .. ama toplayınca ekliicem resmi.. projeme tasarımıyla rengiyle aksesuarı işçiliği ve güvenliğiyle çok güveniyorum.. Şu boya handikapını da aşabilirsek

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Firma kaplama yaparken o kadar iyi işçilik yapıyorki 2 tüfek fabrikasının tüm kaplama işlerini aldılar.

Videodaki kişi Bülent bey. Kendiside motorcudur. hatta benim motoru görünce kaplamayı teklif etti. O sırada bunu düşünmediğim için fiyat bilgisi sormadım.Aşırı yoğun çalışıyorlar ama yapılan işler ile alakalı kataloglarda , motorsiklet te kaplayabileceklerini gösterebilmek için size illaki bir ayrıcalık tanıyacaklarını düşünüyorum .
    az evvel aradım bülent bey le görüştüm.. gayet semimi ve ilgiliydi.. yarin yanına gidecem bakalım ne yapabilecez..

Bobbers20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    ferhat bey tanıdığım bir abimin vn800 drifter ve yan çantalar için toplamda 890 lira para verdi yani size sunulan fiyat gerçekten çok yüksek.Yorum bir tanesinde de dediği gibi bu yapmam demenin bir farklı söyleyişi.Su kaplamayı biliyorum jant tüfek kas gitar aklınıza ne geliyorsa yapıyorlar youutubeda örnekleri bolca var.Bir de folyo kaplama gibi ama sprey halinde satılan bir kaplama var Plasti Dİp diye aynı sprey boya gibi sıkıyorsunuz canınızın istemediğinde kenarında söküp çıkarabiliyorsunuz tabi size kıllığı olan biride boya sökebilir. Bu arada motoru bende çok merak ediyor başlatmış olduğunu her hangi bir konu var mı çalışma ile ilgili ?
    https://www.youtube.com/watch?v=AFYX_5cS1go
    https://www.youtube.com/watch?v=d-RXoJ-rLVo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)