Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanuni deer hakkında öneri?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    ikinci el olarak alınacak deer hakkında ne söylenebilir?

kalite ve sağlamlığı nasıldır?

2005 model için 2700 fiyat iyimidir?(ruhsat işlemi ile 3000ytl)

motoru sürme imkanım oldu,motoru çalıştırınca ön grenajdan seler geliyor(vibrasyon kaynaklı) sürüş esnasında kesiliyor,bu normalmidir?

birde dijital kadran çalışmıyordu motoru üzerime aldıktan sonra garantiden bunu yaptırabilirmiyim,ikinci sahibi olmam garanti konusunda sıkıntı yaratırmı?

deer hakkında görüş ve bilginiz varsa yardımcı olursanız memnun olurum?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci elini bilmem ama ben deer kullanıyorum şuan 7.000 kilometrede allaha şükür hala taş gibi. (bir çok defa düşmeme rağmen)

Ön taraftan gelen sesi maalesef kesemedim daha doğrusu kesemediler ama biraz hızlandıktan sonra senin dediğin gibi hiç ses yapmıyo... Bahsettiğin ses aldığım ilk günden beri var o sesi kafana takma

Garanti konusunda bir bilgim yok ama digital gösterge telini ben ilk aldığımda 7 defa değiştirdim evet tam yedi defa en sonunda tuttu hala taş gibi

benden bukadar

Ama sana bir tavsiye vitesli makina al !!!

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    ilk motorum olacak,vitesliyi daha sora düşünürüz...bilgiler için sağol. birde tüketimin nasıl? sürat olarak ne kadar yapıyor?

Valla benimki 90'a seri bi şekilde çıkıyo ama ondan sonra yavaş yavaş hızlanıyo
    ben 120 gördüm sonra da Megane arkadan bindirdim... Denge olarak motor süper 30 la filan giderken motor rahatılka kendi gidebiliyo

Yakıta gelinceee işte bu sorun 120-130 arası yakıyo !!!

Bak sana tekrar tavsiye ediyorum vitesli al bende hiç motora binmeden aldım bunu ama gerçekten vites olayı fazla abartılacak birşey değil 5 yerine 10 günsonra trafiğe çıkarsın biraz pratikle olayı çözersin sen yine bi düşün

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı
    Valla benimki 90'a seri bi şekilde çıkıyo ama ondan sonra yavaş yavaş hızlanıyo
    ben 120 gördüm sonra da Megane arkadan bindirdim... Denge olarak motor süper 30 la filan giderken motor rahatılka kendi gidebiliyo

Yakıta gelinceee işte bu sorun 120-130 arası yakıyo !!!

Bak sana tekrar tavsiye ediyorum vitesli al bende hiç motora binmeden aldım bunu ama gerçekten vites olayı fazla abartılacak birşey değil 5 yerine 10 günsonra trafiğe çıkarsın biraz pratikle olayı çözersin sen yine bi düşün
    bencede vitesli al.araltı haftasonu benim sl 150 yi kullandı gayet de duzgun kullandı hiç vitesli kullanmamasına ragmen.zor bisey değil.

bu arada onun deer ı da kullandım bence geyte hos bir motor.kullanımı cok keyifli.onden gelen ses ise oyle abartılacak bişey değil

Alıntı locco adlı üyeden alıntı
    bencede vitesli al.araltı haftasonu benim sl 150 yi kullandı gayet de duzgun kullandı hiç vitesli kullanmamasına ragmen.zor bisey değil.

bu arada onun deer ı da kullandım bence geyte hos bir motor.kullanımı cok keyifli.onden gelen ses ise oyle abartılacak bişey değil
    Locco doğru diyo kolay ama gidipte süperligt mayt alma yani

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    heheh.superlightlar bassın dort bir yanını.bence arkadasım deer kullanan birinin tavsiyeleriene pek güvenme

Uleyynn kimin tavsiyesine bakıcak seninmi kullandığın 15 metre bile değil

Sen demiyomuydun nerden aldım bu ligthı filan diye arkadaşım şu locco kardeşimize sorsana şimdi hangi motoru alacak hyosungg 250 race

Motosikleti
    Keeway Sl 150
    lütfen seviyesiz mesajlar atmıyalım.ve marka cekişemsi yapmayalım araltı kardeşim.
    bu mesaj geyik koruması tarafından.saat.13.31 de değiştirilmiştir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler