Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

SYM Fiddle II ile Bentley Continental'a Verdiğim İbretlik Ayar

Motovento
    REKLAM ALANI

Kurstan çıkmıştım. Sakince motosikletimi alıp yoluma çıkmak istiyordum ve öyle de yaptım. Aslında kampüse gidip ders çalışmakla eve gitmek arasında kararsız kalmıştım. Motosiklet üzerindeyken insan dertlerini unutuyor, plan kuramıyor akışına göre yaşıyor. Bende tekerlerim beni nereye götürmek istiyorsa oraya giderim diye gazlamaya başladım.

Derken sol yoldan o çıkageldi. Lükslüğü, ihtişamı, gücü ve heybeti ile tüm gözleri üzerinde topladı. Bense fıtı fıtı bir skuterdim. Dikkat çekmez çoğu zaman "ooo kanka sucu motosikleti almışsın yeaa" diye ucuz espri yapan arkadaşların kurbanı olan biriydim işte. Başa çıkamazdım onunla.

O şehir içi 20 küsür litreler yakan ortalama değeri 200bin eurolar olan 0-100 ü 4 saniyede çıkabilen 600 küsür beygirli ZF in 8 ileri şanzımanıyla bütünleşmiş bir süper araba. Tüm kızların gözü üzerinde. Metalik rengiyle parlıyor, asil, seksi...

Ben mi ?

Ben sıfırı 5 bin tl olan 4 zamanlı hava soğutmalı 125 cc yaklaşık 10 beygirlik bir motosikletim. Tanrım arada dağlar kadar fark var.

Ama gözüme kestirmiştim. Onunla yarışacaktım. O Çanakkaleye gelen İngilizler bense onurunu korumak isteyen Türkler gibiydik. Birbirimizi kestik. Daha doğrusu ben kestirdim onu gözüme. Parlayan metalik yüzeyi gözlerimi alsa da ben fiddle ıma güveniyordum.

Peki nasıl yarışabilirdim onunla ? İşte fırsatı. Kırmızı ışık yanmıştı. Belki o filmlerdeki kızların iç çamaşırı yere değince başlayan yarışlardan olmayacaktı ama bu tam bir düelloydu.

Önümdeki taksi bana yol verdi ve sağa geçti. Tam şartlar eşitlenecekti ki o bariz şekilde çakallık yapıp aracını öne kaydırdı. Yarışa önde başlayıp kaybetmek istemiyordu belli ki. Bunun peşini bırakamazdım. Hakemler onu kolluyor taraftarlarıyla bütünleşiyor hep bir ağızdan "buraların en büyüğü o bir başka Bentley Bentley çok yaşa" diye tezahüratlarda bulunuyorlardı. Her şey aleyhime işliyordu.

Onu taciz ederek aynı hizaya gelmek istemedim. Ama korktuğu her halinden belliydi. Daha kırmızı ışık sönmeden hareket etmeye başladı. Evet korktuğu her halinden belli oluyordu. Bense bu adaletsizliğe sessiz kalmamak istiyordum.

Ve yeşil yandı. Allahım onu geçmeliydim. Haydi Fiddle göster kendini oğlum diye haykırıyordum içimden. Aslında adı Fadıldı. Ama avrupai bir rakibi olunca Fadıl demek istemedim ona.

O da ne ! Yan yana gelmiştik. Geçebilirdim inanıyordum. Sağından yanaştım hızlarımız denkleşti. Ve evet geride kalıyordu. Tonla para verdiği bu aracıyla arkamdan plakamı okuyacaktı.

İşte bitiş çizgisi. İşte orada. Bentley arkamdan plakamı okurken kazanmanın vermiş olduğu haklı gururla bir Valentino Rossi edasıyla sol elimi sıkıp "işte, işte bu" diye haykırdım.

Kazanmıştık.

Not : Bu video ağır şekilde ironi içerir. Tüm düşünce yapısı, sahip olduğunuz şey ile mutlu olmayı, keyif alabilmeyi en önemlisi değer kavramının parayla ölçülmediğini anlatabilmek için çekilmiş ve hikayesi yazılmıştır.

Not 2: Önceki motorum KTM Duke olduğu için eldiven ve çantam KTM in ürünleri. Gerçi çanta gözükmüyor

https://youtu.be/JcRm1UC83Rw
    kaiserchief, copycat, gursus ve 33 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naked150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks-150-Naked
    hee heee kendini kandır
    Yaşamın Gizini Kendinin İzini Sürmek Güzel...

Eğlenceli bir yazı ve güzel bir video olmuş. Hele o sonda galip gelmiş gibi hissedip yapılan el hareketi noktayı koymuş gibi. Emeğinize sağlık
    mehmetenis bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hahaha gece gece ne güldüm kral sensin reis saygı duyarım

Newbie2015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    gayet başarılı. hem bentley sen kimsinki ya ?? )

saygılar

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Videoyu seyretmedim ama okudum, elinin altına yanlışlıkla 1000 lik bişiler geçse, rüyanda rossiye nası koydum ama Rossoooo!!! diye el kol yapacağından hiç şüphem yok. Yaş kaç bu arada ?
    mehmetenis bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Cok guzel yazi videoda guzel kadikoyluyuk

Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu seyretmedim ama okudum, elinin altına yanlışlıkla 1000 lik bişiler geçse, rüyanda rossiye nası koydum ama Rossoooo!!! diye el kol yapacağından hiç şüphem yok. Yaş kaç bu arada ?
    Yaşım bugün 19 yarın 30 belki dün 25. Yaşın önemi yok bence. Siz olayı anlamamışsınız bir daha okuyun hocam.

1000 lik bişiler sizin olsun biz mutluluğumuzu kaybetmeyelim.
    HockerFz, sarikemal, sp83 ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alirim bi dal bu kafadan
    HockerFz ve Yiğit_ bunu beğendiler.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Amaç araç ilişkisini doğru anladığımızda her şey mutlu edecektir bizi.
    HockerFz bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    Betimlemen müthiş. Güzeldi, sen bu sporu yapıyorsun.
    HockerFz bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    gözleri yaşardı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    hehe sofor o sirada radyo ile oynuyor belliki ama olsun alkislar fadila
    yasdal bunu beğendi.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emegine saglik guzel yazi olmus

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğlenceli bi yazı olmuş fadılla otobanda bile denk gelsen sana o yumruğu sıktırırdı unutmayalım ki cesurun bakışı korkağın kılıcından keskindir
    HockerFz, mehmetenis ve sarikemal bunu beğendiler.

Motosikleti
    CB 650 F
    Sayende işe gülümseyerek başladım. Eline sağlık..

Bazı arkadaslar yazının anlatmak istedigini anlamamıs anlamayanlar bır daha okursa sevinirim

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı yusufgursoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşım bugün 19 yarın 30 belki dün 25. Yaşın önemi yok bence. Siz olayı anlamamışsınız bir daha okuyun hocam.

1000 lik bişiler sizin olsun biz mutluluğumuzu kaybetmeyelim.
    En sevdiğim Edebi cevaplar bunlar Genc Arkadaşım, Aşık Veysel misali,, bu gün 19 yarın 35 belki dün 25.. Bu gün varız yarın yokuz falanlar.Biz konuyu anlayalı 15 sene geçmiş de,umarım sen bizi çabuk anlarsın. Biz okuduk eğlendik..Espiri yapıp Espiriden anlamamak olsa gerek seninkisi.
    mehmetenis bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum gayet eğlenceli olmuş çok sevdim.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum gayet eğlenceli olmuş çok sevdim.
    teşekkür ederim hocam tekerin düz bassın otomobillerin korkusu motorluların yoldaşı olasın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)