Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sırt+Göğüs Koruma Dechatlon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Forza 250
    Arkadaşlar merhaba, geçen Dechatlonda gezinirken aşağıda linkini verdiğim ürünü gördüm. Ben montuma 1621-2 bir sırt koruması alıp taktım hali hazır da ama gögüs korumam yok. Vakti zamanında hem göğüs hem sırt koruması olan bir ürün görmüştüm spidi http://www.motosikletaksesuarlari.co...uma_17104.html
    tabi deli para 834 TL'cik. Sonra bu sevdadan vazgeçip 80 TL ye sırt koruması alıp montun arkasındaki cebe yerleştirdim.
    Dechatlon'da gördüğüm ürün;

http://www.decathlon.com.tr/smartrid...d_8126233.html

Tabi spidi ye bakarsak bayağı kalın gözüküyor. Sizce nasıl iş görebilir mi ? Üründen haberi olmayanlar da görsün bir istedim. Üzerine de mont giyilebilir gibi duruyor. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Sünger ne kadar koruyabilir ki ? Spidi yerine biraz daha uygun fiyatlı Icon Stryker Vest bakınılabilir.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sünger ne kadar koruyabilir ki ? Spidi yerine biraz daha uygun fiyatlı Icon Stryker Vest bakınılabilir.
    Hocam ürünü canlı görmen lazım, hafızalı sünger denilen süngerlerden, basınç anında sertleşip darbeyi absorve ediyor. Senin söylediğin ürün de yaklaşık 500 TL. Ama güzel ürün, benzer ürün Alpinstars da da var .
    http://www.motosella.com/U907,42,alp...lpinestars.htm

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bunlar sanırım at binmek için motorda konfor durumu nasıl olur birde cırt cırtlı olması çok mantıklı gelmedi çünkü attan düşmenin aksine motordan düşünce sürükleniyorsunuz ve sürtünme kuvveti açılmaya sebep olur gibi.
    Aslında bu pazarda ciddi bir açık var neden bir girişimci girmez , hacim düşük demeyin hacmin düşüklüğünün bir nedeni de fiyatın yüksekliği.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar sanırım at binmek için motorda konfor durumu nasıl olur birde cırt cırtlı olması çok mantıklı gelmedi çünkü attan düşmenin aksine motordan düşünce sürükleniyorsunuz ve sürtünme kuvveti açılmaya sebep olur gibi.
    Aslında bu pazarda ciddi bir açık var neden bir girişimci girmez , hacim düşük demeyin hacmin düşüklüğünün bir nedeni de fiyatın yüksekliği.
    Zaten bu ürün düşme anındaki darbeyi almak için hocam, sürtünme için zaten montu giymek gerekiyor, hem kol ve omuz korumaları da montta. Bu ürünü sırt ve göğüs koruması beraber kullanılabilir şeklinde düşündüm ben. Montu zaten giyiyoruz her türlü.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Ürün at binmek için. Üzerine mont giyilirse hiç yoktan iyidir tabi ama bir striker vest değil Ayrıca yakın fiyata 4 riders body armor da var

13yolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600F
    scoyco full koruma var yakın fiyata ayrıca sırtlığı sökülüp tek olarakda kullanılabiliyor ben 200tl ye aldım çok memnunum.
    http://www.hizlial.com/scoyco-kross-giysi/10583711?pid=10606709&gclid=CLWv3Obe9sUCFafItAod3m MACA

bu konuda da üzerimde görebilirsin
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/146877-ankara%27dan-safranbolu%27ya.html

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    4rider sırt böbrek koruma diye urunu aratırsan gayet uygun fiyata saglam koruma bulursun ben kullanıyorum harika ürün fiyatına göre

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    "olası kaza durumunda çocuğun üst vücuduna gelebilecek darbeleri engellemek için tasarlanmıştır"
    Çocuğun????

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4rider sırt böbrek koruma diye urunu aratırsan gayet uygun fiyata saglam koruma bulursun ben kullanıyorum harika ürün fiyatına göre
    Evet o ürünü de biliyorum onda gögüs koruma yok tabi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "olası kaza durumunda çocuğun üst vücuduna gelebilecek darbeleri engellemek için tasarlanmıştır"
    Çocuğun????
    Ürünün çocuk ve yetişkin için ayrı versiyonları var.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ayrı bir gogus koruma giyebilirsiniz Barkındaki gibi

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, geçen Dechatlonda gezinirken aşağıda linkini verdiğim ürünü gördüm. Ben montuma 1621-2 bir sırt koruması alıp taktım hali hazır da ama gögüs korumam yok. Vakti zamanında hem göğüs hem sırt koruması olan bir ürün görmüştüm spidi http://www.motosikletaksesuarlari.co...uma_17104.html
    tabi deli para 834 TL'cik. Sonra bu sevdadan vazgeçip 80 TL ye sırt koruması alıp montun arkasındaki cebe yerleştirdim.
    Dechatlon'da gördüğüm ürün;

http://www.decathlon.com.tr/smartrid...d_8126233.html

Tabi spidi ye bakarsak bayağı kalın gözüküyor. Sizce nasıl iş görebilir mi ? Üründen haberi olmayanlar da görsün bir istedim. Üzerine de mont giyilebilir gibi duruyor. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum.

Ürünü dikkatlice inceleyince havalandırma olarak çok yetersiz olduğunu gördüm. Bunu yazın montun içine giyebilecek kişiye ben, terleyerek günde 5 kilo verme garantisi veriyorum
    MimTolga bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünü dikkatlice inceleyince havalandırma olarak çok yetersiz olduğunu gördüm. Bunu yazın montun içine giyebilecek kişiye ben, terleyerek günde 5 kilo verme garantisi veriyorum
    Tam benlik o zaman :D 10-15kilo fazlam var zaten

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam benlik o zaman :D 10-15kilo fazlam var zaten
    Hocam bunalmadan giyebilirseniz kilo verirsiniz Motoru durdurduğunuz anda havale geçirme ihtimaliniz de var, Allah korusun Ben icon vest stryker modelini fuarda incelemiştim. İçinde terlediğimiz zaman hızlı emmesi için mi yoksa terlememek için miydi tam hatırlamıyorum öyle bi kumaş vardı. Ve havalandırmaları da vardı belli bölgelerinde. Demem o ki biraz daha para biriktirip maceraya girişmeden bu olaya çözüm getirmek daha mantıklı gibi duruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)