Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yzf R125 mi Cbr 125r mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pcx 125 , YZF R125
    Çok araştırdım ama sizlerinde görüşünü almak istedim : Yzf r125 mi yoksa Cbr 125r mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sıfır mı alacaksın ? Boyun kaç ? tecrüben var mı? Daha önce ne kullandın...... sorular uzar gider

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Madem 125 cc .2013 cbr 125 kullanmış biri olarak söylüyorum.Kesinlikle yzf 125

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ne beklediğine, amacının ne olduğuna bağlı

Motosikleti
    Pcx 125 , YZF R125
    Abicim öncelikle sıfır almayı düşünüyorum . Boyum 1.83 . Pcx 125 kullanıcısıyım . Yaklaşık 6-7 bin km tecrübem var . Hergün biniyorum motoruma ilçede oturduğum için km az .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Abi görüntüye çok önem veriyorum Hız 125 lik alacağım için çok önemli değil .

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Goruntu diyorsan kisiden kisiye degismekle beraber yzf cok daha guzel bence

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Al buda boyuna göre dışardan görünüşün .Gerisi sana kalmış kardeşim.İkisinin arasında blok olarak far yok zaten göreceğin hızlar neredeyse aynı.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Görselse bence de Yamaha

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ohoooo, 1,83 boyla cbr çok küçük kalır.

yigit35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt25
    Bence ikisinide alma cbr yine zamlanmış 9100 tl olmuş 125cc motosiklete o kadar para verimez. 250 liklere bak bance zaten pcx 125 kullanmışsın.

boyun 183 cm ise yzf r125 tam sana göre.cbr altında biraz ufak kalır.ama cbr nin parçaları daha ucuz ve yakıt tüketimi daha az diye biliyorum.yamahanın oturuş pozisyonuda tam süper sport pistten fırlamış gibi.dış görünüşüde bence tartışmasız daha iyi.ama sen scooterdan geçeceğin için o oturuş pozisyonuna uyumunu zor sağlarsın diye düşünüyorum.cbr kısmen daha rahat bir oturuş şekline sahip.yamahada resmen yatıyorsun.Bana göre 2 motor arasındaki fark bu.tabiki ikisinide kullanıp daha farklı noktalara değinecek arkadaşlarımız çıkacaktır

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yzf r125 sahibiyim. Herkese öneririm...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Sadece sahsi görüşüm...
    1.sıfır alacaksan ikisi de o parayı haketmez ama yzf 12900 lirayı hiçbir şekilde haketmez...
    2.pcx i uzun süre kullanmışsan bu motorlardan çabuk soğuyabılırsın.

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    görüntüye önem veriyorsan yamaha yakıta gelince zaten 125 ne yakacak ki arkadaşta var yzf125 10 kuruş yakıyor adam resmen 40 liraya 400 km gitti yaw imrendim

Motosikleti
    Kuba CR1
    Eski kasa bi cbr kullanmıştım aynı benim cup motorum gibi zangır zangır titriyordu heryeri yzf diyorum ben daha güzel hem görüntüsü falan ama bence o kadar parayı 125cc ye vermeyin

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    tamamen zevk meselesi yzf nin renkleri çekici gelmiyo bana 2015 için.
    parçaları biraz pahalı. ama farları hondadan güzel. ama honda da klasikleşmiş bir motor. parça ucuz sıfırıda ucuz.
    125 lik motorda 10 bin üstü saçma geliyo banada

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Hondanın parçası ucuzmu

sağ sinyal i sordurdum 177 tl

egsoz koruma 50

arka fren pedalı 25 tl eve pedal ucuzda o sinyal ne öyle :'(

bu arada 2015 model cbr ı görmelisin bira renk değişikliğine uğradığı için mesela repsol var yada hrc var bunları gıt bı bayıden bak herkes 250 kasa dıyor eger görsellik istiyorsan ama yzf diyorsan makına olarakda güzel duruyor

ama aralarında 3-4 bınlıra para farkı var cbr alırsan ekıpmanını daha üst seviyelere çıkarabilirsin bence daha ucuz bişey alıp vitesliyi kavrayıp yada egitim alınıp yzf 125 yerıne vbr 250 r onere bilirim hatta r25

Motosikleti
    Pcx 125 , YZF R125
    Abilerim ben 15 yaşındayım yalana gerek yok ehliyetsiz kullanıyorum fakat ekipmanlı kullanıyorum ve kesinlikle apaçilik gibi işlere kalkışmadım kalkışmamda . Yeni ehliyet yasasından dolayı A1 alıcam bu yüzdende 125'lik almam gerek.A2 yi 2 sene bekleyemem çünkü hergün okuluma otobüsle gitmek zorunda kalırım. Şuanda ehliyetim olmadığı için okuluma motorla gitmiyorum.125 likler arasındada açıkcası beni en çok cezbeden R125 . O paraya değmeyebilir haklısınız çok pahalı ama ekipmanlarım olduğundan sadece motora para vericem. Ve daha dün sahibinden.com'da gördüm pcx takaslı diyodu . olmadı öyle bişi yapar üstüne para veririm.Ama daha çok sıfır almayı düşünüyorum zaten önümde koskoca 1 yıl var para biriktirmeye başladım bikaç yere iş başvurusu yaptım. Hayırlısı bakalım .

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Mehmetalickr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim ben 15 yaşındayım yalana gerek yok ehliyetsiz kullanıyorum fakat ekipmanlı kullanıyorum ve kesinlikle apaçilik gibi işlere kalkışmadım kalkışmamda . Yeni ehliyet yasasından dolayı A1 alıcam bu yüzdende 125'lik almam gerek.A2 yi 2 sene bekleyemem çünkü hergün okuluma otobüsle gitmek zorunda kalırım. Şuanda ehliyetim olmadığı için okuluma motorla gitmiyorum.125 likler arasındada açıkcası beni en çok cezbeden R125 . O paraya değmeyebilir haklısınız çok pahalı ama ekipmanlarım olduğundan sadece motora para vericem. Ve daha dün sahibinden.com'da gördüm pcx takaslı diyodu . olmadı öyle bişi yapar üstüne para veririm.Ama daha çok sıfır almayı düşünüyorum zaten önümde koskoca 1 yıl var para biriktirmeye başladım bikaç yere iş başvurusu yaptım. Hayırlısı bakalım .
    okula gitme öyle.
    tamam 125 den öteye geçemiyorsan yzf alınır da , yine de senin vereceğin karar. fiyat pahalı.
    kesinlikle trafiğe çıkma be çocuk. iş işten geçtikten sonra mı anlayacaksınız bazı şeyleri. senin kafana meteor düşse sen haksızsın şuan. insana çarparsın ehliyetin varsa yola atladı olur , ehliyetin yoksa ehliyetsiz katil olursun.
    nereye acelen? 15 yaş nedir çocuk kere çocuksun daha. ne gerek var. git top oyna.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okula gitme öyle.
    tamam 125 den öteye geçemiyorsan yzf alınır da , yine de senin vereceğin karar. fiyat pahalı.
    kesinlikle trafiğe çıkma be çocuk. iş işten geçtikten sonra mı anlayacaksınız bazı şeyleri. senin kafana meteor düşse sen haksızsın şuan. insana çarparsın ehliyetin varsa yola atladı olur , ehliyetin yoksa ehliyetsiz katil olursun.
    nereye acelen? 15 yaş nedir çocuk kere çocuksun daha. ne gerek var. git top oyna.
    Aynen öyle daha cok erken sanırım.Hele Yzf gibi SS oturuslu kontrolü zor olan bir motosiklet için

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)