Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cross motor Jersey?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    mont giymek istemediğim için böyle bi yola başvurdum havalar sogudugunda da montum bi beden büyük body armor giyip uzerinede montumu giymeyi düşünüyorum hem daha sıcak tutar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    full koruma montum olmadıgından

yaz sıcagında dahi mumkun oldugunca deri mont kullanıyorum cadde ve uzun yolda.

armoru ise sadece arazi toz-camura gidince kullanıyorum

atreyu ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Bu konu senelerdir tartışılıyor hepsine de yazıyorum asfaltta düştüğünüzde kolunuzun iç kısımları yere sürterse o fileler hemen erir çok fazla motosiklet kaza videosu izledim http://www.youtube.com/watch?v=8IeQ18xX8O0 (3.dakikadan sonra) buradaki gibi düşerseniz body armor yırtılıp koruma özelliğini kaybeder. Darbelere bağlı yaralanmaları önlese de sürüklenmeler de işe yaramaz.
    Ahmanamra bunu beğendi.

alpknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    gerçekten kötü düşmüş allah göstermesin ama adamın kolunda hic bi koruma yoktu sanki

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Asfaltta kullanılan armorlar daha farklıdır arkadaşlar birbirine karıştırmayın bunları. Onlarda boyun ve sırt korumaları ile bu korumaların birbirine bağlantıları çok sert bir malzemeden yapılıyor ve fiyatları öyle 150 200 lira değil. Binlerle anılıyor. Bu gördükleriniz enduro tarzı çarpma ve yuvarlanma önleyici armorlar, sürtünme önleyici olanlarda fermuar olmuyor mesela en basitinden, göğüs kısmı tek parça oluyor ve esnek file kullanılmıyor, sabit (elastik olmayan veya az elastik) inelastic file üzerine dikiliyor bütün korumalar. Diğer malzemeler ve benimde örnek gösterdiğim armor enduro/off-road içindir arkadaşlar. Asfaltta ilk düşüş anında belki koruma sağlar ama sürüklenme ve yuvarlanmada esnekliğinden ötürü korumalar durmaları gereken yerde duramazlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)