Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Köpeklerin motosikletlerle ne alıp veremediği var

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    köpeklerin saldırma sebebi motorun sesi değil dönen tekerlekler. çünkü bisikletlere de saldırırlar ve hedef tekerlekler olur genllikle. ancak üzerindeki tepki gösterince doğal olarak hedef değişiyor. arabalara da saldırırlar ve yine hedef tekerleklerdir. ilginç bir durum, dönen her şeye gıcık bu hayvanlar. en iyi çözüm köpek savar kullanmak. bunuda herhangi bir av ve kamp malzemesi satan bir mağazadan yaklaşık 10 dolara alabilirsiniz.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bununla ilgili başlık var zaten

amore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    % 9 değil arkadaşım % 90

bu arada motorunuza saldıran köpek çok yakındaysa kaçmayın üstüne sürün kaçıyor zaten

yakındayken saldırırsa siz kaçarsanız yandan saldırıyor bi tutarsa paçanızdan vay halinize

bu biraz piskopatça bi çözüm diil mi sence?

köpeğe vurusan ne olucak,
    1. köpek için ne hissediceksin?
    2. sen motordan yere gömülmicek misin?

.................................................. ...............

benim 1.5 yaşında bir alman kurdum var, köpekler hareket eden şeylere duyarlıdır, motorun sesi şartlı bi refleks olmadıkça pek önemli diildir onlar için, motorun tekerlekleri (aynı şey bisiklet, traktör vs gibi tekerlek ön planda bütün araçlarda geçerli, araba da ise tekerlek çok göze çarpmadığı için bi tepki yok) onlar için bir oyun aracıdır. durduğunuz zaman görüceksiniz ki ısırmak istediği siz değil motorun tekerleği olcak. Nasıl ki toplara olan meraklarıyla bilinirse köpekler bisiklet tekeri de onlar için odur. Bu durum eğetimli köpeklerde pek görülmez, sokak köpeğininse en son isteyeceği şey bi insana dalaşmaktır emin olun, çünkü hayatı insanlardan zulüm görerek geçer. O yüzden çoğunlukla durup meydan okumak en etkili yöntemdir. yalnız kaskınız takılıysa saldırabilir, çünkü o zaman sizi bambaska bi canlı olarak algılar.

crazzyboy034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence direk ezip geçç bak

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Yavaşlayıp... ne oldu len.. diye bi bagıracan hemen kuyruğu sallamaya başlarlar....Bu şekilde yapıpta ısıran olursa o da senin şansın olur ben karışmam

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    abıcım benım it daha tehlıkelımotor ustunde benı gordugu ıcın gelen motorluyu(ben gezdırıo olsam bıle) uzerıne gıdıo kuyrugu sallaya sallaya yavsak hayvan..ayrıca jetix in dedigı yontemde etkılı ben uygulamıstım kafayı saga sola cevırdı kaskı cıkarınca..

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Hayvandır, ne yapsa yeridir..
    Zavallıların aklı olmadığı için içgüdülerinden dolayı böyle saçma sapan şeyler yapıyorlar.
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    valla daha geçen kampüse yemek getiren bi servisi honda activadan düşürdüler. hemde sadece yakın temas havlamayla.. adam sona ayatırdı motoru köpeklerin peşinden koşturdu,çok komikti yaa birinin peşindne koştururken diğerleri de onun peşinden koşturuyor. sona dönüyor bi başkasına aynı şey böle tekrar etti. neyse motora döndüğünde havlamalar devam ediyordu. ne vakit motoru çalıştırıp sürdü gene kovaladı itler.

sonuç ,aldırmadan dikaktini dağıtmadan geçecen gidecen. köpektir bu havlar diyecen yada köpek savar en iyi bastımı aynen uzuyorlar.şahidim yani
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    bence hemem kac ardına bıle bakma

ARkadaslar kopeklerın motosıkletlerle alıp veeremdıgı motora baktıkca basları donuyor

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    valla havlayan da ısırıyo inanmayan benim resme baksın şekil AA bence hemen kaç.. saldıran saldırıyo.. bne bilim bana köpek felan saldırırsa bnde ona havlıyom bagırıyom aaaaaa öçğğğğğğ heeeeeee laaaaaaaaaaaaaaaannnnn oooooşşşşştttt felan gibi

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    abi ne durması ne yerden egılıp tas flan alması kac ya dırek o deilde gecen gun motor lastıgıne ısıyen bı kopek gordum ya bı cozum yokmu bu işe.yakında bende motor alıcamda
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

boraciner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650cc. - Clio 1.4 - Opel Frontera 2.2 TDI
    bi keresinde önümdeki arabayı kovalarken benim önüme düştü salak bende ön tekerle hafif bi dokundum (zaten kendi hızı da var) yerde dönmeye başladı. arkadaş boynunu kırdın dedi arkadan geldiği için görmüştür her şeyi sende ona benzer bişi yap DogKiller
    YAMAHA DRAGSTAR 650

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    öldürdün zawalllı köpei haeaha
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

selam bence iyi yaptin

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    bence kendılerıne rakıp goruyorlar bızı
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

boraciner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650cc. - Clio 1.4 - Opel Frontera 2.2 TDI
    1-2 saat vicdan azabı çektim ama sonradan düzeldim .. motordan indiğimde ilk baktığım şey jantın yamulup yamulmadığıydı... taş gibi hiç bişey olmamış .. bastım devam ettim bende
    YAMAHA DRAGSTAR 650

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boraciner adlı üyeden alıntı
    1-2 saat vicdan azabı çektim ama sonradan düzeldim .. motordan indiğimde ilk baktığım şey jantın yamulup yamulmadığıydı... taş gibi hiç bişey olmamış .. bastım devam ettim bende
    Aferin!Eminim kendinle gurur duyuyorsundur.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    İt oğlu İtler saldırıp duruyorla.Dikkati dağıtırsa insan kaza bile yapar bu meletler yüzünden
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onların da canlı olduğunu düşünmeyenlerin insanlığından şüphe ederim. Bir de yaptığınız matah birşeymiş gibi smiley'ler kullanarak anlatıyorsunuz. Bravo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler