Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Köpeklerin motosikletlerle ne alıp veremediği var

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Köpekten korkmam ama dalgın isem zıplıyorum vallaha..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    yaw bana da çok saldırıyolar,benim motorun sesi baya uzaktan geldiğinden yol kenarında yatanların hepsi kalkıp bekliyolar ben aynı hızımla yanlarına geldiklerinde üstüme atlicaklarmış gibi saldırganlaşıp havlarken bi gaz açıyorum baarrnn kuçu kuçular kendilerini nereye atacaklarını şaşırıyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ben genelde durup çağırıyorum seviyorum bir güzel hatta konuşuyorum onlarla ne oldu bakayım diye Sonra uzaklaşıyorualr azıcık gaz vereyim yine havlıyorlar ki bende orijinal ogzost var

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Geçenlerde bi gazetede okumuştum :
    "adamın biri yolda arabasıyla giderken önüne bir köpek atlar... adam köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırar ve kaldırıma çarpınca aracının tamponu kırılır.. Adam o sinirle arabadan iner ve köpeği ölesiye kovalamaya başlar.. bilmiyorum yakalayınca ne yapacaktı köpeğe "
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı DNZYNTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese,
    Bende Erdoğan arkadaşa aynen katılıyorum,köpeklere eziyet edenler eğer paçanız yemiyosa kullanmayacaksınız o zaman motorsikleti.aslında aynı eziyeti bunu yapanlarada yapmak lazım ne diyim başka...
    erdogan arkadaşına katılamıyorsun çünki o bayaa bi yol almıştır 2006 dan beri

hee ayrıca burki kimse sana soracak deil motorunu nası kullancagını

sen önce bi tanışma topici aç kimsin nerdensin neye binersin

bi tanıyalım
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Bu topiği baştan sona okudum ama çok güldüm ya
    benimde bu konuda tecrübelerim var özellikle istanbulun varoş ara sokaklarında her an kovalanabilirsiniz ben böyle bir durumda erkekliğin % 90'ı olan kaçmayı tercih ediyorum.Gece yaya olarak sahilde gezerken bir köpek çetesi içinde kaldınızmı hiçben kaldım ve bi tanesi hayvan oğlu hayvanın kaplan gibiydi bembeyaz olmuştum korkudan ki o sırada çok şanslıyım köpeğini gezdiren bir melek yetişti imdadıma piskopatları sakinleştirdi ,yanıma doğru gelin kollarınızı sallamayın dedi kızla beraber yüz metre falan yürüdüm karizma sıfırın altındaydı

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aptal hayvanlarda ondan..

bi köpege bir kere yemek verirsen seni bi daha ısırmıyacaktır. İNSAN ile HAYVAN arasındaki fark işte budur..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kurt kocayınca Köpeğin maskarası olurmuş.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    3e 5e bakmicam alicam en kisa zamanda
    Onlarin sorunlari tekerlekler galiba .Tuvalet olarak kullandiklari icin hareket edince yadirgiyolar ........

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı gxan_7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havlayan köpek ısırmaz arkadaşın dediği doğru, durunca kaçar hepsi..
    Havlayan köpek ısırmaz lafını insanlar için söylemişler . Köpek gerçekten ısırmaya cesareti olan bir köpek ise gelir ve direk konuya girer zaten . Ama tırsak sokak köpeği ise kaçtığınızı düşünerek kovalar durunca kaçar . Yani şansınız % 50 % 50 ister kaçın ister durun köpeğin niyetini bi sorun .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Dün bize yakın olan Kirazoğlu-Ketence göletine balığa gittim.(Elim boş döndüm maalesef ) oradaki villaların önünde iki köpek beni karşıladı.
    Hoş bir karşılama değildi üzerime doğru gelmeye meyil ettiler bende durdum onlarda durdu biraz motora gaz veriyorum tekrar hızlanıyorlar falan ben pek oralı olmayınca peşimi bıraktılar gölete sağ salim geldim.

Bazı köpekler de olanca sevimliliğiyle böyle poz veriyorlar;

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Köpekler en çok sevdiğim hayvanlardandır..Ve daha beni bi kere bile köpek kovalamamıştır..İş yerimin oralarda başı baş dolaşan bir köpek vardı..hergün artan veya müşterilerimden arta kalanları bi torbaya ayırıp her qece kapatmadan uygun bi yere koyarım..Bi süre sonra baktım ki geceleri dükkanıma uqradıqımda saat 3-4 olur kapının önünde yatıyor..Alın size güvenlik..Aynı şeyi evimin önündede gerçekleştirdim çok sevimli bi köpek başı boş geziyordu onada aynı muamele..Şuan kapının önünde komşumun ve benm motosikletlerimiz duruyor..TAbi ikisinin ortasındada bi köpek yatmakta..

Köpekleri yeri geliyor insanlardan daha fazla sevdiğimi bile oluyor..Kovalayan köpeklerde dikakt ederseniz sadece motosikletler değil arabalarıda kovalıyor..Ve araba kovalayan köpek gördüyseniz tekerleklerle bir sorunu olduğunu görürsünüz ve bu hep yabancı arabalar olur
    Durup onun 2-3 kere başını okşamanız bidahaki sefer sizi kovalamamasını sağlar
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yerden taş alırken,sesli bir şekilde de daş yokmu lan daş diye bağırırsan daha etkili olur.
    abi bu cevaba resmen bitim gülmekten karnıma ağrılar girdi suratımın şekli kaydı resmen off aman yarabbi yaaa ne güldüm öylee
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    SYM EVO 250
    ya sorma..bi kere bana da öle oldu..yolda gidiom..gece karanlıkta nerden çıktığı belli olmayan hav hav sesi çok yakından gelince bi an sallanıosun sonra toplanıosun tekrar...tam gaz verdim ii de koşuodu yaaa baktım yanımda ağagımın dibinde..dedim bi pati atsa düşürür beni, yere düşsem hareketsiim parçalar..hiçdeilse durum parçalasın belki tepki veririm...durdum...baktım hırlıo..dedim baska çarem yok...sie lan dedim üstüne yürüdüm..baktım kaçıo..sürdüm üstüne..sonra rotamı deiştirdim kaçtım...amaa gece giderken birden hav hav sesi anaaam çok korkunc oluo
    işte buna dokunma !!!

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Kedi kovucu duymuştumda ne işe yara diye düşünmüştüm. Ama köpek kovucu şart. Geçenler de feriköy den yokuş aşağı çok ters sokakları olan bi yer inerken bi tanesi (ben hayatımda öyle uyuz bişe görmedim ) sağdan sağdan üzerime geldi. ne frenden çekebildim ayağımı ne tekme sallayabilidm. Frenden ayamı çekmeden gaza basınca köpen bi tarafa bende nerede ise karşı duvara çıkıyordum son anda durdum. Bende motorumdan ses çıkmıyor die köpekler bana gelmiyor sanıyorum. Halbuki sesle alakası yok...Kediler seviyorsa köpeklerin sevmemesi çok normal herhalde...
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bakın beyler böyle durumlar için devamlı gelip geçilen bir güzergah ise bu olaya çözüm bence şu.(ben buna benzer bir konudada yazmıştım)şimdi gidiyoruz marketin birine plastik olan torpillerden alıyoruz pilastik olması daha iyi çok ses çıkarıyo 5/6 tane alıyoruz.ardından geçeceğimiz sokağa geliyoruz köpekler orda baktın ilerden ayaklanıyolar durucaksın yavaş yavaş yaklaşman onları deli edicek daha hırslanıcaklar ardından el bombası mesafesi olan 25 metre menziline girdiğinde fitilin birini ateşliceksin ateşlemeden önce boş elinle birşeyler fırlatıyo gibi yapıcaksın bierşey fırlatmadığına iyice inanıcaklar yani kolpa olduğunu anlıcaklar.ardından fitilin birini ateşliceksinüzerlerine doğru salladınmı birini onun gümbürtüsü onların aklını alıcaktır emin olun ardından hemen bitanedaha.ortalık bide bakmışsın (felluceye) dönmüş bak bakim bidaha seni görünce 7 mahalle öteye kaçıyolarmı kaçmıyolarmı.''bizzat kendim tarafından defalarca denenmiştir''şimdi yolumun üstündeki bütün köpekler dostum oldular sıkıyosa olmasınlar (bombalarım allahıma)
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Geçen gün karşıyaka mezarlığınından geçiyorum 2 tane it oğlu köpek :D bir havlamaya başladı benimde gıcığıma gitti yol boştu bunların üstüne bir sürdüm tam gaz oratada ne köpek kaldı nede it
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw amma eğlenceli topicmiş burası....
    Köpekleri severim, motosikletime havlanları motordan inip sevdiğim çok olmuştur.
    Hatta en son Sapanca gezisinde motoru çalıştırınca havlayan hayvanın yanına gittim biraz oynadık hatta.
    Köpekler insanların en iyi dostudur.
    Hayvana eziyet edeni görürsem aynısını ona yaparım, bu konuda da çok iddalıyım.
    slm kopeklerı bende cok severım, kuduz aşısınıda yedım ama hala vaz gecemıyorum, saldırdığında kaçma, korktuğunu belli etme hareketsiz kalarak sadece köpeğin gözlerinin içine bak kuduz değilse hiç bisey yapmayacaktır

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    İyice yanaşıp bir redline koyuyom o sesle ne köpek kalıyo ne bişey.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler