Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son 1 Ay Kaldı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Sayın MT üyeleri Ağabeylerim ve Arkadaşlarım.
    Yaklaşık 1.5 senedir Motosiklet hayranı, 8-9 aydır Motosikleti(Yamaha YBR) olan ve Aralık ayından bu zamana kadar Ehliyet bekleyen birisi olarak az önce aradığım sürücü kursu haziranın 6.sında direksiyon sınavına girebileceğimi söyledi. Geriye dönüp baktığımda çok bekledim, sabır ettim ha gayret son 1 ay kaldı

Kısaca özetlersek; Babamın uzun süre başının etini yedikten sonra 2014'ün Ekim ayında Yamaha YBR'mi aldı, ehliyeti A2 B birlikte almak için yaşımı bekledim (2014 kasım 28'nde doluyordu) Aralıkta başvurdum ehliyete 22 martta yazılı, 2 mayısta B direksiyon sınavına, haziran 6'sında da A2 direksiyon sınavına gireceğim (hayırlısıyla). Motosikletin ister inanın ister inanmayın km'si 310 kullanmıyorum daha da kullanmazdım da aküsü bitmesin hantallığa alışmasın diye biniyorum.

Ehliyeti alınca ilk Gaziantep içinde daha sonra uzun yola ayarlıyacam kendimi artık neresi kısmetse

Yaklaşık 16.06.2015 de gezilerimin ve apaçiliklerimin videolarını fotoğraflarını paylaşırım sizlerle

Erinmeden okuyanlara teşekkürler eder Ehliyet yada motosiklet bekleyenlere de sabır dilerim
    Mexico bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Hadi hayırlısı olur inşallah.
    motosikletinide kapalı alanlarda kullan yatmasın
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı olur inşallah.
    motosikletinide kapalı alanlarda kullan yatmasın
    Site etrafında turluyorum Action kamerasını taktım mı kendimi tutamayıp geziyorum da iğne üzerinde oluyorum işte

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sayın MT üyeleri Ağabeylerim ve Arkadaşlarım.
    Yaklaşık 1.5 senedir Motosiklet hayranı, 8-9 aydır Motosikleti(Yamaha YBR) olan ve Aralık ayından bu zamana kadar Ehliyet bekleyen birisi olarak az önce aradığım sürücü kursu haziranın 6.sında direksiyon sınavına girebileceğimi söyledi. Geriye dönüp baktığımda çok bekledim, sabır ettim ha gayret son 1 ay kaldı

Kısaca özetlersek; Babamın uzun süre başının etini yedikten sonra 2014'ün Ekim ayında Yamaha YBR'mi aldı, ehliyeti A2 B birlikte almak için yaşımı bekledim (2014 kasım 28'nde doluyordu) Aralıkta başvurdum ehliyete 22 martta yazılı, 2 mayısta B direksiyon sınavına, haziran 6'sında da A2 direksiyon sınavına gireceğim (hayırlısıyla). Motosikletin ister inanın ister inanmayın km'si 310 kullanmıyorum daha da kullanmazdım da aküsü bitmesin hantallığa alışmasın diye biniyorum.

Ehliyeti alınca ilk Gaziantep içinde daha sonra uzun yola ayarlıyacam kendimi artık neresi kısmetse

Yaklaşık 16.06.2015 de gezilerimin ve apaçiliklerimin videolarını fotoğraflarını paylaşırım sizlerle

Erinmeden okuyanlara teşekkürler eder Ehliyet yada motosiklet bekleyenlere de sabır dilerim
    aynı şekilde bende 22 sinde yazılı sınava girdim sonra 12 nisanda B direksyona girip geçtim. 23 24 mayıs A2 için direksyon demişlerdi fakat milli eğitim çart çurt diyerek 27 28 hazirana ertelediler . İlden ile değişiyormu yoksa bendeki bir problemmi ?
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde bende 22 sinde yazılı sınava
    girdim sonra 12 nisanda B direksyona girip geçtim. 23 24 mayıs A2 için direksyon demişlerdi fakat milli eğitim çart çurt diyerek 27 28 hazirana ertelediler . İlden ile değişiyormu yoksa bendeki bir problemmi ?
    İlden ile değişiklik gösterebiliyor fakat bu sürenin 1 ay kadar değişiklik göstereceğini sanmıyorum.

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şekilde bende 22 sinde yazılı sınava girdim sonra 12 nisanda B direksyona girip geçtim. 23 24 mayıs A2 için direksyon demişlerdi fakat milli eğitim çart çurt diyerek 27 28 hazirana ertelediler . İlden ile değişiyormu yoksa bendeki bir problemmi ?
    Kesinlikle 1 ay fark edeceğini zannetmiyorum. Direksiyon sınavı başladıktan 1 hafta sonra girdim ben.

İlden ile değil ilçeden ilçeye bile değişiyor.

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    kardeşim antepin neresindesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)