Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR kullanabilirmiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

saygı değer abi ve kardeşlerim bn bir cbr hastasıyım şubatta inş ehliyeti alıcam cbr daha önce hiç kullanmadım ama 1 sezon 150cc lik vitesli motor sürdüm zararı olurmu bnm için direk cbr ı sürsem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    cbr derken? cbr 125 var, cbr 600 f var, cbr 600 rr var, cbr 1000 rr var. hangisinden bahsediyorsun? terübesiz olduğuna göre sanırım cbr 125'ten bahsediyosun, başla gönül rahatlığıyla hiç bişey olmaz

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 ten bahsettiğini sanmıyorum.Bir sezon derken kaç km yol yaptın,1 sezondan kastın ne? Gerçi 1 sene bile 150 cc vitesli kullansan bu 600 lük veya 1000 lik bi makine için yeterli değil bence.Tabi drek 600 le başlayan da çok tanıdığım var karar senin,ama bu gün onlara bişey olmaması yarın olmayacağı anlamına gelmiyor.Dikkat etmek lazım,basamakları tek tek çıkmak...

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bence 125 likden bahsetmiyor, 125 lik olsa niye sorsun ki 150 lik kullanmış zaten netse kendisi cevap versin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

600 rr dan bahsediyorum direk 600 le başlasam bişi olurmu gerçekten kafayı yicem bnden küçük çocuk bile sürüyor

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce viteslide tecrübem var dediğin motor eğer sport değilse o tecrübe pek işe yaramaz. tüm sport modellerde motorun üstüne doğru yatarsın. sürüş tekniği bakımından çok farklı dır sport motorlar. cbr 600 dediğin alet rr modeli 117 beygir güç üretir. 200 km nin üstündeki hızlara gayet rahat çıkar ve kuru ağırlığı 163 kg dir yakıt ve yağ bide kendi kilonu ekle 250 kg civarı bu süratle bu ağırlığı zaptetmek ciddi deneyim ve refleks gerektirir.
    çok deneyimli motor sürücüleri bile sport modellerde zorlanırlar tamamen deneyim isteyen bir motordur.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşım ilk önce şu konuya değineceğim, bu söylediğin olaydaki ölüm kalım meselesi nedir??? İnsanları endişelendirmeye ne hakkın var? Başlık açarken dikkatli ol bundan sonra. Başlığı değiştirdim.

Ayrıca soruna gelince BBRR ın da dediği gibi 150cc bi motorla yaptığın sürüşü racing makina almak için tecrübeden sayma. en azından er-5 tarzı bi motor kullanmak gerekir bence racinge geçmik için.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    bence twister motor al 2 yıl bın en azından ondan sonra race ye gec o 600 cc motoruda forumda sat daha cok erken
    veya bu soruların cevabını en cok okunanlar kısmında bulabılırsın
    [url]www.since1910.net[/url]
    BİLGİ PARAYLA SATILAMAZ. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR.
    BİLGİ, KİTAPLARDA, BEYİNLERDE SAKLI KALDIĞI SÜRECE ANLAM İFADE ETMEZ

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bencede twister yada er-5 falan düşün.. sport motor zor iş.. BBRR arkadaşımızın dediği gibi 250 kgde 117 beygiri zaptedmek zor olabilir... yok illaki sport olsun diyosan CBR 125le başlayabilirsin.. 1-2 ay alıştıktan sonra abilerine geçersin.. en azından tehlikeli olmayacaktır..
    CBR 600F Honda,

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    adam konunun birinde 8 ay süreyle R1 kullandığını söylemiş.. cbr 125'le başlaması biraz ufak olmaz mı??

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    walla R1 kullandığından haberim yok.. olsa Hayabusa falan tavsiye ederdim üstadım..
    CBR 600F Honda,

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    arkadaşlara katılıyorum bence de direk 600cc kullanmak zor olur. hız sevdası yüzünden ve ses çıkarıp karizma yapma amacındaysan kötü sonla buluşabilirsin.
    şevkini kırmak istemem ama cbr 125 en iyi başlangıç motorudur
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

bana sorarsanız puma nında söylediği gibi ses çıkartıp...karizmaya koşuyorsan kötü son hepsinde var...akıllı ol...oldukca dikkatli ol...bu işte...üstad olunmaz dikatsiz olunur sadece ben akıllı kullanacaksan 600 ideal derim 1-2 ay içinde en azından üstünde durmayı öğrenirsin...ama yinede dikatsiz davranıp motorda hava ya girme...10 yıl sonra bile olsa son aynı üstad yok ...dikkat var...tüm ustalara saygılar

cbr 125 r al kardes ben de onunla baslayacam ınsallah dogru syluyorlar once tecrube sonra asfaltları bızde ERİtırız be yaw

Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE Rengi :Kara
    çaylak 600 cc kullanamz zaptedemezsin sen yamaha 300 cc ile başla işe

Veya HONDA CBR 125 AL HARİKA MAKİNA ABİLERİNİN İKİZİ SONRA HONDA 600 KULLAN AMA 6 7 AY CBR 125 KULLAN DERİM HAKSIZMIYIM ARKİLER

cbr 200 göstergede ama kendini yırtsa 140 vurur

cbr 125 r en ıyısı ne yamahası yaww

en buyuk cbr 125 baska buyuk yok

en buyuk cbr 125 baska buyuk yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler