Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gariban işi mont ve pantolon öneri?

Motovento
    REKLAM ALANI
    valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Gariban işi mont ve pantolon önerisi istiyorum, ucuz ama kaliteli sayılabilecek tarzda olmalı. Biliyorum ucuz etin yahnisi hesabı olacak, ama hiç korumayan gündelik kıyafet yerine ne alabilirim? ikisi için toplamda maks 400 tl var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    http://www.motosuperstore.net/Nic-Air-Black-Yazlik-Fileli-Motosiklet-Montu,PR-2128.html
    http://www.motosuperstore.net/Endo-Yazlik-Full-Korumali-Pantolon,PR-1830.html
    hayırlı olsun...

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosuperstore.net/Nic-Air-Black-Yazlik-Fileli-Motosiklet-Montu,PR-2128.html
    http://www.motosuperstore.net/Endo-Y...n,PR-1830.html
    hayırlı olsun...
    Linkteni markanın şu modelini kullanıyorum: http://www.motosuperstore.net/Nic-Co...t,PR-2223.html

Fileli ama efil efil değil (Dainese yazlık file mont ile arkadaşım üşürken ben bu montla aynı yol ve hızda hafif terliyorum), ceplerin iç astarı iki kullanımda yırtıldı ama fermuarı ve diğer yerleri sağlam, tavsiye ederim (bir de Türk malı olması lazım bu markanın). Pantolon da Tech90 yezlık modelleri 250TL idi en son, ikisi beraber 470TL verebilirseniz düşünün derim.
    www.capitalcitychoppers.org

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosuperstore.net/Endo-Y...n,PR-1830.html
    hayırlı olsun...
    bu site güvenli midir? yazlık yerine, dört mevsim olanlardan alsam yazın pişirir? kışın dondurur mu beni?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

bende dört mevsim düşünüyordum aslında, nic markası için türk malı deyince işkilleniyor insan nasıldır diye beklemeliyim almak için indirim vs olur mu ?

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Hocam geçen sene de aynı paraydı bence indirim olmaz, şu an İstanbul'dayım ama geçen sene Ankara'dayken bu mağazadan almıştım sorun yaşamadım.

4 mevsim işi ise bence çok mantıksız, yazın yanacaksın kışın donacaksın, ara mevsimlerde de idare edecek

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    teşekkürler listeme aldım nic marka montları, yazlık almak daha iyi olacak, bide kışa doğru kışlık bakacaz artık.

bakalım başka önerileri de alalım.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Temiz 2. el alabilirsin sahibinden.com da kiyamet gibi ilan var markali olur hem..

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz 2. el alabilirsin sahibinden.com da kiyamet gibi ilan var markali olur hem..
    bulabilir miyim temiz birşey hiç düşünmemiştim aslında

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Valla ben kaski cok uyguna aldim iki kere giyip sikmis basini kutusu ile satin aldim cizik yoktu.. ls2 alacaktim Caberg Vox oldu.dunya capinda unlu marka..

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Valla ben kaski cok uyguna aldim iki kere giyip sikmis basini kutusu ile satin aldim cizik yoktu.. ls2 alacaktim Caberg Vox oldu.dunya capinda unlu marka..
    temiz bir şey denk gelirse bakmak lazım araştırayım o zaman, prosev markası nasıldır uygun fiyatlı?

hocam bence ucuz alarak bütçenizi çok zarara ugratıyosunuz hazır yazda geldi okul mokul yok bence bir işe girin ortalama 1000 lira getiren ki bu iş çok kolay bulunabilir 2 ayda gayet güzel bir güvenlik donanımı oluşturucak para kazanabilirsiniz diye düşünüyorum bence motorunuzu bir iki aylığına dinlenmeye çekin koruma ekipmanlarınızı yapabildiğinizin en iyisi ile oluşturun öyle binin.

Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    Alıntı PiyalePasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bence ucuz alarak bütçenizi çok zarara ugratıyosunuz hazır yazda geldi okul mokul yok bence bir işe girin ortalama 1000 lira getiren ki bu iş çok kolay bulunabilir 2 ayda gayet güzel bir güvenlik donanımı oluşturucak para kazanabilirsiniz diye düşünüyorum bence motorunuzu bir iki aylığına dinlenmeye çekin koruma ekipmanlarınızı yapabildiğinizin en iyisi ile oluşturun öyle binin.
    keşke öyle bir imkan olsa bende isterim, lakin bu yaz komple ücretsiz staj la geçecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

uppp Prosev markası kullanan var mı memnun mu?

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    http://www.n11.com/prohel-colombia-neon-sari-ceket-P43893588 bu iloandaki montu aldım 4 gün önce şuan çok memnumun hem tarz korumlarıda CE onaylı
    valadeut bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 mevsim kışın dondurmaz, en azından benım kullandığım 4Riders dondurmuyor. Atlet üzerine giyip çok gezdim geceleri, gram üşümedim. Bahar aylarında da keza sıkıntı yok. Ama mayıs 15'ten sonra biraz sıcaklamaya başlıyor. Geçen sene temmuz ayında 15 gün uzun yolda kullandım, hiç terletmedi ama şehir içinde terletiyor. yazlık alırsan 3 ay kullanabılırsın, 4 mevsim alırsan 9 ay kullanırsın. Hesabını kitabını yapıp karar verirsin.
    valadeut bunu beğendi.

degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Bir abimizin sözü vardır ikinci el kask kullanılmış prezarvatife benzer diye...

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Hemen hemen herşeyim Prosev. Orta kailtenin üzerinde iyi ve yakışıklı bir maldır. Tavsiye ederim.
    valadeut bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı degisik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir abimizin sözü vardır ikinci el kask kullanılmış prezarvatife benzer diye...
    Biliyorum kullanilmis kask icin oyle denir ama 2 kere kullanmak o kategoriye girmiyor... hem sahibi fayda goruyor hem alan... bugun internetten siparis verip kafasina uymayan o kadar cok kisi varki mecbur satisa cikariyorlar bu firsatlari degerlendirmek gerek...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    NIC kaliteli urunler yapıyor, hatırladığım kadariyla marka Turk. Ama bir cok uretici gibi Pakistan'da üretiliyor.

Aralikta kışlık montunu aldim, içlikli. bir kac yil once revit enduro tip montum vardi, o bile bu kadar koruyucu degildi soğuğa karşı.

pantalonu da var yilardir, kışın kullanıyorum.

dikisi ayrintilari vs guzel mal.

fakat yazlik hic bir urununu kullanmadim.

Yazlik revit montum var, yazin en sicak gunlerde bile sabah erken cikarsam usuyorum. o derece yazlik

Ayrica mevsimlik alma, yazlik ayri kislik ayri al.
    valadeut bunu beğendi.

Nic marka yazlık ceketten memnunum pantolonları da güzeldir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)