Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Netten lastik alımı hk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Merhaba,

Konu umarım doğru yerdedir, yanlış ise doğru bölüme taşınmasını rica eder özür dilerim.

Arkadaşlar cbr250 için diablo rosso2 alacağım. İnternette iki sitede bulabildim. Birisi çoğu kişinin bildiği motolastik, diğer site ise zennmotor( mybike.com diye site üzerinden satış yapıyorlar).

Motolastikde iki lastik toplamda 730 TL+ Kargo (20-30 TL)
    Zennmotor da ise iki lastik 720TL+ Kargo ücretsiz.

İki firma ile de görüştüm lastik üretim tarihleri aşağı yukarı aynı ve 2014 ortası-sonu.

Şimdi sormak istediğime gelir isek zennmotor ile alışveriş yapıp sorun yaşan oldu mu? Yada siz hangi siteyi önerirsiniz? Birinden al gitsin diyebilirsiniz ama sorun çıkar ise uğraşmak istemiyorum iş nedeni ile zaten vaktim yok ve iadesi kargosu ayrı bir sorun olacak. Yardımlarınızı rica ediyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Ben 2-3 hafta önce motolastikten almıştım aynı gün gönderdiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Zenn motor'a rahatlıkla güvenebilirsin.
    Sahibiyle h.sonu sabahları oturup çay içerim. Düzgün insanlardır özetle, zarar gelmez
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    zennmotor dan 2 arkadaşım lastik aldı 2si de memnun kalmadı ilgisiz davranmışlar. ben motolastikten aldım. onlar gayet iyiydi

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Motolastik ten diablo rosso 2 almıştım netten zennde de road 4 taktırdım hasanpaşada..

Ben motolastiği tercih ederim çok daha ilgililer.. Zenn de adam diskimi lastik çıkartma makinesine vurdu yamulttu ses yapıyor hafif, zincirimi tam germemiş ayrıca zincir germe aparatını oturtmamış zangırdıyordu..

Birde çıkan lastiklerinizi cumartesiye kadar alın yoksa belediye gelip alıyor geyiği var.. (Önümde r6 ya çıkma lastik sattılar)

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Motolastik'ten lastik alıp Zenn Motor'da taktırdım. İki firma da ilgili ve düzgün bence, sorun yaşatacak yerler değiller. Bu nedenle ucuz olanı tercih edebilirsiniz. Fiyat önemli değil derseniz ben burun farkıyla motolastik.com u tercih ederdim (sadece izlenimlerimi paylaşıyorum, iki firmanın da yetkilisini veya sahibini tanımıyorum )

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Bende C.tesi günü cbr250r için diablo rosso2 almaya gittim motolastik'e(izmirde dükkanları var) bana ellerinde kalmadığını siparişle 3-4 haftada getirebileceklerini söylediler. Benim şikayetçi olduğum konu şu tedarik süresi bu kadar fazla olan bir ürünü neden stokta tutmazsınız

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Lastik al diye site var orda cok uygun fiyatla bulacagina inaniyorum ben bridgestone batlax 45 aldim diger sitelerde 700 800 ken 414 tl ucretsiz kargoyla aldim bir sorun yasamadim lastiklerde gayet guzeldi

Motosikleti
    CBR 250R '13
    İnternetten alacağım için lastikleri Ankar'da taktıracağım. Genel kanı ikiside aşağı yukarı aynı galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik al diye site var orda cok uygun fiyatla bulacagina inaniyorum ben bridgestone batlax 45 aldim diger sitelerde 700 800 ken 414 tl ucretsiz kargoyla aldim bir sorun yasamadim lastiklerde gayet guzeldi
    Lastikal da rosso2 yok şimdi baktım ve fiyatları diğer sitelere göre pahalıymış

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten alacağım için lastikleri Ankar'da taktıracağım. Genel kanı ikiside aşağı yukarı aynı galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Lastikal da rosso2 yok şimdi baktım ve fiyatları diğer sitelere göre pahalıymış
    muhtemel elinde olmadıgı ıcındır sürekli kampanya ve fiyat olarak uygun fiyat veriyorlar
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Önce bi ehliyet al.Polis çevirince lazım oluyo
    Gkhan bunu beğendi.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al zen motordan.

Ben my motosiklet'ten aldım ( www.motosikletaksesuarlari.com/ ) Evet ilgisizlerdi, ellerinde lastik yoktu ihtalatçıdan 4 gün sonra alıp gönderdiler vs ama...

Motolastik'e göre çok fiyat farkı vardı (biri 85TL ücretsiz kargo öbürü 120-130TL+kargo)

İkisi de aynı ithalatçıdan alıp gönderecek. İthalatçıyı/ithalatçıları ara bir sor istersen (ben arayıp sormuştum)

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    motolastik.com dan alıp Zennmotorda taktırmıştım. Herhangi bir sorun olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)