Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır meb zorunlu 2 saat daha ders koyduğu için ücret artıyor.
    B sınıfı ehliyetlerde de eğer kalırsanız ikinci girişte 160 tl ödemek zorundasınız.
    bu işte ne kadar bilgin var ? sürücü kursunun söylediklerinden mi ibaret sadece ? az biraz yukarıyı okursan 2 ders zorunlu eğitimin olduğunu fakat a2 için 50 tl ders başı olmadığını söyledim dayanak 2003 ten beri sürücü kursunda çalıyorum ilk yardım artı a2 usta öğreticili yapıyorum neye ne kadar alınıyor gayette iyi biliyorum bakanlığın belirlediği resmi fiyatlar vardır bu sınırlar geçilmeden kurslar fiyat ilamında bulunurlar alması gerekende o ücret olur ama genelde fazlasını alırlar sana söyleyeceğim bildiğini oku ama işin aslı öyle değil
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işte ne kadar bilgin var ? sürücü kursunun söylediklerinden mi ibaret sadece ? az biraz yukarıyı okursan 2 ders zorunlu eğitimin olduğunu fakat a2 için 50 tl ders başı olmadığını söyledim dayanak 2003 ten beri sürücü kursunda çalıyorum ilk yardım artı a2 usta öğreticili yapıyorum neye ne kadar alınıyor gayette iyi biliyorum bakanlığın belirlediği resmi fiyatlar vardır bu sınırlar geçilmeden kurslar fiyat ilamında bulunurlar alması gerekende o ücret olur ama genelde fazlasını alırlar sana söyleyeceğim bildiğini oku ama işin aslı öyle değil
    Hemen tartışma moduna geçmişsiniz
    Siz 60 tl'dir yazınca ben ikici girişte de 60 TL yatırmanız gerekiyo dediniz gibi algıladım,ona istinaden yazdım.

Motosikleti
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen tartışma moduna geçmişsiniz
    Siz 60 tl'dir yazınca ben ikici girişte de 60 TL yatırmanız gerekiyo dediniz gibi algıladım,ona istinaden yazdım.
    tartışma değil arkadaşım ben elimden geldiğince güçüm yettiğince formdaşlarımın mağdur olmasını istemediğim için söyluyorum adam kursa kayıt oluyor a2 için sonra forma yazıyor egıtım vermıyolar napıcam sınav ucreti 100 tl yatıran adamlar var söyluyoruz genede yaranamıyoruz sımdıde a2 nın saat ucretine 50 diyorlar aslında a2 saatlık ucreti 15-20 b ıcınde 25-35 arasıdır ama b yi 50 den aşagı vermezler burdada a2 yı 50 tl olarak baz alıyorsunuz kursuna gidip kayıt olurken yaptıgın sözleşmenin fotokopısını ve aslını görmek istediğini belirt orda 1 saat lık ders ücretinin ne kadar oldugu yazar resmı fiyatı yani bakanlıga ben bu fiyattan veriyorum dedıgı fıyat oda 15 ila 20 dir orda yazanı öde dolandırılıyorsunuz ben buna karşıyım tav oluyorum ayar oluyorum ne dıyeyim

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı waylone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün sınava girdim, parkurda herhangi bir sıkıntı olmadı, trafikte kavşakları şaşırdım birazda yavaş kullandım sıkıntı olmaz herhalde

Yalnız elemanın biri 600 cc motor kullanıyorum vs muhabbet ettik, parkurda 100'lük motoru süremedi, sekiz çizerken ayağını yere koydu direk elediler.
    600'lük bir makine kullanıp sekiz çizemeyen yoktur herhalde

Hava atmaya çalışmış arkadaş : )

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tartışma değil arkadaşım ben elimden geldiğince güçüm yettiğince formdaşlarımın mağdur olmasını istemediğim için söyluyorum adam kursa kayıt oluyor a2 için sonra forma yazıyor egıtım vermıyolar napıcam sınav ucreti 100 tl yatıran adamlar var söyluyoruz genede yaranamıyoruz sımdıde a2 nın saat ucretine 50 diyorlar aslında a2 saatlık ucreti 15-20 b ıcınde 25-35 arasıdır ama b yi 50 den aşagı vermezler burdada a2 yı 50 tl olarak baz alıyorsunuz kursuna gidip kayıt olurken yaptıgın sözleşmenin fotokopısını ve aslını görmek istediğini belirt orda 1 saat lık ders ücretinin ne kadar oldugu yazar resmı fiyatı yani bakanlıga ben bu fiyattan veriyorum dedıgı fıyat oda 15 ila 20 dir orda yazanı öde dolandırılıyorsunuz ben buna karşıyım tav oluyorum ayar oluyorum ne dıyeyim
    Evet haklısınız söylediklerinizde,fiyat konusunda da İzmir de 20 TL saat ücreti,B içinde 50 TL ama kurs hocası 40'dan veriyor.
    Dediğim gibi ben sadece 60 TL yatıracaksınız dediniz sandım ondan.Hayırlı forumlar.

Motosikleti
    [IMG][/IMG]
    hatta resim kırptım ne şekilde olduğuna dair bu fark için giren kursiyerimizden sıfırdan alacak olan adaylara teorik ders de dahil oluyor saati 2 tl den 30x2 :60 tl daha fazla
    Onurhan D bunu beğendi.

waylone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadarını arkadaşa sormak lazımdı, sınav heyetine bir dünya atarlandı, kesin tutanak tutmuşlardır.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı waylone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün sınava girdim, parkurda herhangi bir sıkıntı olmadı, trafikte kavşakları şaşırdım birazda yavaş kullandım sıkıntı olmaz herhalde

Yalnız elemanın biri 600 cc motor kullanıyorum vs muhabbet ettik, parkurda 100'lük motoru süremedi, sekiz çizerken ayağını yere koydu direk elediler.
    600'lük bir makine kullanıp sekiz çizemeyen yoktur herhalde
    vardır biz gördük ibrede 300 ü görmüş 8 çizemeyen adamlarla dolu belirli bir yaş grubunun üzeri. Bu arada ben ehliyet alırken benden önceki kız scooterla 2 kere düşmüş yinede almıştı. Şimdi de slolam yapıp 8 çizip istop ettirmiyorsn veriyorlar gibi sanki.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)