Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj AS200 & 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bajajdan güzel bir motosiklet 150 ve 200cc modelleri varmış. Şekil olarak çok güzel geldi bana TR için kısa sürede bekliyoruz. Ben sabırsızlandım yani...

http://www.bajajauto.com/pulsarAS/features-AS200.htm

video için :

https://youtu.be/4fWKnrXGEWU
    https://www.youtube.com/watch?v=VmaIlDWqzyk

Admin'in dikkatine;
    Düzenleme kısmında insert video hata veriyor eklenmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnış bilmiyorsam pulsarın uzun yol versiyonu olması lazım bir ara yabancı sitelerin haberlerinde gözüküyordu

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    bajaj pulsar 200 ns için kötü haber türkiyeye gelirseki gelecek gibi gözüküyor bu ciddi bir rakip ve 200ns deki 2.ci elcilerin elinde patlaması olur haydi hayırlı traşlar
    dyavol-77 ve Deeplord bunu beğendiler.

sparr0wh4wk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ekrem Ata Bey'e bu konu ile ilgili mesaj atmıştım.Pulsar 150AS modelinin planları dahilinde olduğunu fakat Pulsar 200AS'nin şu an için planlarında olmadığını yazmışlardı.

Not : PULSAR 150AS için yılın ikinci yarısı İnşaAllah diyerek ayrıca belirtmişlerdir.

Motosikleti
    Ben zaten yarın gelir demiyorum ama hiç bir satıcı elindeki üründen daha yeni bir ürün gelicek oda şu gün demez ticarette eldeki ürünün eritilmesi lazım 2016 model olarak bajaj 200 as ve 150 as geleceğini düşünüyorum tek çeşit üzerine gidemez zaten hiç bir firma. Çeşidi çoğaltıp pazarda güçlü olması lazım SuperSport RR Naked ENDURO CUB OTOMATİK düşük ve yüksek CC çeşitleri olması lazım bajaj kendine türkiyede ciddi bir pazar buldu ve en büyük özelliğide kendisiyle özdeşlenen DTI 3 lü buji sistemi bütün modellerini düşük yakıt tüketimi olarak belirlemiş. Allahın hintlisi bile bizim yakıt konusunda düdüklendiğimizi anlamış biz anlayamamışız acıncak halimize gülüyoruz :D
    sparr0wh4wk bunu beğendi.

sparr0wh4wk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Size muhalefet olmak için yazmadım,yanlış anlaşılmasın (:,konuyu görünce yazmak istedim sadece.
    Umarım daha birçok bajaj modelini görebiliriz ülkemizde..
    bektanist bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 ns den iyi düdüklediklerinden AS200 degilde 150 yi getirecekler demekki.

Pulsar200 ns in satışlarını bozmak istemiyorlar
    sparr0wh4wk bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Herkes bir gün bajaj a binecek bu gidişle.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    200'lüğü gelse iyi olur cc yükseltme durumumda göz önünde bulundururum. 150 yeterinde var piyasada zaten.
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben kafa granajını ve depo gidon mesafesini beğendim yalnız motor kıçtan kaybetmiş bence önden kaplan kıçtan sıçan görünümü verilmiş yan görüş çok belli olmuyor tam arkadan bayağı çirkin duruyor zevk meselesi

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    200 NS candır üzerinde yaşadığın heyecandır benim olum daha yakışıklı bi kere

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    200ns iyi, ne kadar çok plastik o kadar zırıltı demek malum motorda titreşim var.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    işte bu ya, tam benlik gelirse eğer birde fiyatı iyi olursa kardeş olarak düşünülür
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 NS candır üzerinde yaşadığın heyecandır benim olum daha yakışıklı bi kere
    Kargaya yavrusu şahan gibi gözükür şaka güzel motosiklet yalnız bu makine gelince 200ns bi düşüş yaşıyacaktır
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargaya yavrusu şahan gibi gözükür şaka güzel motosiklet yalnız bu makine gelince 200ns bi düşüş yaşıyacaktır
    Walla gelse bile ben pek fark olacagini sanmiyorum neden dersen pulsarin arka kisim bin kat daha guzel ondeki kafaya gelince begenmedim o ne oyle sasi olmus gibi resimden gordugum kadariyla abs de yok geri kalan motor falan zaten ayni ne gerek varki

Motosikleti
    Walla gelse bile ben pek fark olacagini sanmiyorum neden dersen pulsarin arka kisim bin kat daha guzel ondeki kafaya gelince begenmedim o ne oyle sasi olmus gibi resimden gordugum kadariyla abs de yok geri kalan motor falan zaten ayni ne gerek varki
    tamam kendi yavrunu sev de bu biraz daha oturaklı duruyor hani bu biraz daha ben yolcuyum ağabey şehirler arası kaçarım ağabey havası katmış 250 cc olsa daha güzel olurmuş kafa grenaji güzel sen beğenme ekstraları mutlaka vardır en azından artık daha deneyimliler boxer ve pulsarlardaki acemiliklerini bu motosiklette atmış olabilirler sen şunuda diyebilirsin Zaten KTM leri bunlar üretiyor acemi olsa ondada acemi olabilir diyebilirsin yalnız yeni bir motor dizayn edip o motor üzerinde ısrar ediyorlar bu As200 önden yakışıklı.
    birde şöyle bir fark olucak 2. el satan bazı kişiler özellikle rodajını itinayla yaptım 9000 2015 plaka ruhsat masrafı yok diyenler bayağı üzülür ve bir fark olur
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Motor, şase, süspansiyon aynı sadece grenajını CBF'ye benzetmişler, Bence NS daha güzel. Bunun da ön farı güzel ama kısa far mercekli olansa ve avrupa standartlarına göre tasarlanmışsa güzel bir aydınlatması vardır.
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kendi yavrunu sev de bu biraz daha oturaklı duruyor hani bu biraz daha ben yolcuyum ağabey şehirler arası kaçarım ağabey havası katmış 250 cc olsa daha güzel olurmuş kafa grenaji güzel sen beğenme ekstraları mutlaka vardır en azından artık daha deneyimliler boxer ve pulsarlardaki acemiliklerini bu motosiklette atmış olabilirler sen şunuda diyebilirsin Zaten KTM leri bunlar üretiyor acemi olsa ondada acemi olabilir diyebilirsin yalnız yeni bir motor dizayn edip o motor üzerinde ısrar ediyorlar bu As200 önden yakışıklı.
    birde şöyle bir fark olucak 2. el satan bazı kişiler özellikle rodajını itinayla yaptım 9000 2015 plaka ruhsat masrafı yok diyenler bayağı üzülür ve bir fark olur
    pulsarı 10 yılı aşkın süredir üretiyorlar acemi olacaklarını sanmam hatta adamlarda tabu haline gelmiş bu pulsar sürekli olacak ve nesiller boyu güncellenecek aynı mustang gibi
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    pulsarı 10 yılı aşkın süredir üretiyorlar acemi olacaklarını sanmam hatta adamlarda tabu haline gelmiş bu pulsar sürekli olacak ve nesiller boyu güncellenecek aynı mustang gibi
    Pulsar 200NS'nin birebir aynısı 3 senedir satılıyo ama enjeksiyonlusunu 2014'te çıkardılar sanırım.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200NS'nin birebir aynısı 3 senedir satılıyo ama enjeksiyonlusunu 2014'te çıkardılar sanırım.
    ben zaten ns i 10 yıldır üretiyorlar demedim sürekli çıkıyor pulsar ns,pulsar ss,pulsar rs,pulsar as, pulsar cs yani acemilik atılacak durum yok
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)